IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Kupuvam MAIBT po 1 lev

    Коментар


    • Давам Унифарм, но при добра цена.Цена за акция.

      Коментар


      • Тоже.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Tarsija UNIFARM

          Коментар


          • какъв коментар
            щом никой не ти отговаря значи няма интерес
            а коментара е: Къде спа когато правиха търгово предложение???

            Коментар


            • Някой търси ли МАУВТ ?
              Моля за кометнар.
              nothing will come out of nothing

              Коментар


              • намерих информация за БРИЛЯНТ - ТЪРНОВГРАД АД (АКТУАЛНА МОДА - ТЪРНОВГРАД АД) - BTVT в fin.news но е в платената секция.Моля,ако някой има достъп да ми съдеиства .Аз мога да съм полезен в др финансови издания с платен достъп.Благодаря предварително
                МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                Коментар


                • Е, все пак информация имал си... иди там и ги изюркай да извадят книжата, поразмотай се из фабриката... все пак си собственик...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • E-e-e, как така купуваш куп акции от непознато предприятие?


                    Баланса му небеше много лош,цената беше ниска но и переспективите май са ограничени
                    МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                    Коментар


                    • инфо?

                      Някой има ли инфо за бившия ПФ Булгар лизинг,преименуван в Бул ХолдингАД И ОТПИСАН ОТ БФБ с реш. 27-ПД от 13.02.02.БЛАГОДАРЯ!

                      Коментар


                      • E-e-e, как така купуваш куп акции от непознато предприятие?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Здравейте ,
                          от масовата приватизация придобих около 1% в БРИЛЯНТ - ТЪРНОВГРАД АД / АКТУАЛНА МОДА - ТЪРНОВГРАД АД/.Търсих инфо за предприятието ,но почти нищо ненамерих.Моля,ако някой разполага с инфо да я сподели.Благодаря
                          МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                          Коментар


                          • nyakoy mojeli da mi dade info za "MAYAK AD" dobri4.blagodarya

                            Коментар


                            • prodavam 27 akcii na maybt.
                              predlozheniya na petkovw@abv.bg
                              nothing will come out of nothing

                              Коментар


                              • Atos, ами ако ти не се интересуваш от собствеността си, кой друг очакваш да се грижи за нея...., обади се в дружеството и питай, все пак си акционер и имаш права....

                                Коментар

                                Working...
                                X