IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от u00
    Ей аман от всезнайковци в този форум
    (zarco това горе е за теб)

    "Радино" - АД, София, в съответствие с устава на дружеството с решение на общото събрание от 30.V.2006 г. и на основание чл. 188 и 189 ТЗ кани всички акционери да направят дължимите вноски за увеличение капитала на дружеството. Предупреждава всички акционери, ненаправили дължимите вноски, че след изтичане на едномесечния срок по чл. 189, ал. 2 ТЗ ще се считат за изключени, като губят акциите си и направените до момента вноски. Вноските да бъдат направени по набирателна с/ка IBAN: BG60CBUN91955000076558, BIC код: CBUNBGSF в "Юнионбанк" - АД, София, клон "Средец".
    Zarco, как ще коментираш това?
    Призовавам да не се нервим толкова, бе хора. Запазвайте самообладание. Работата, с която сме се заели, го изисква.

    Хайде сега да ти обясня: акционери, ненаправили дължимите вноски губят правата си върху акциите от увеличението..., но не и акциите си преди решението за увеличение на капитала!

    Чатна ли сега? Значи: внасяш пари (там, някъде - по сметките...) - имаш акции от увеличението, не внасяш - губиш акциите ОТ УВЕЛИЧЕНИЕТО (защото ще ги запише някой друг, но процедурата изисква и други нещица - виж устава на дружеството)...

    Споко бе, човек, аз виждам и по-малките букви! Приемам го като комплимент, но не съм всезнайко - недей да ме ласкаеш така! Успех!
    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

    Коментар


    • Котировки и коментари за непублични акции

      "Лекс" - Ловеч, някой има ли информация какво стана там, имам акции.

      Коментар


      • Ей аман от всезнайковци в този форум
        (zarco това горе е за теб)

        "Радино" - АД, София, в съответствие с устава на дружеството с решение на общото събрание от 30.V.2006 г. и на основание чл. 188 и 189 ТЗ кани всички акционери да направят дължимите вноски за увеличение капитала на дружеството. Предупреждава всички акционери, ненаправили дължимите вноски, че след изтичане на едномесечния срок по чл. 189, ал. 2 ТЗ ще се считат за изключени, като губят акциите си и направените до момента вноски. Вноските да бъдат направени по набирателна с/ка IBAN: BG60CBUN91955000076558, BIC код: CBUNBGSF в "Юнионбанк" - АД, София, клон "Средец".
        Zarco, как ще коментираш това?
        да правим ПАРИ от БФБ????!!!????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от u00
          Първоначално изпратено от nas_72
          Първоначално изпратено от u00
          Първоначално изпратено от nas_72
          Здравейте някой интересува ли се от акций на следните дружества:
          "Спартак"АД Бургас
          "Радино"АД София
          "Тони"АД Сливен
          Сигурен ли си че имаш "Радино"АД София
          защото те направиха един ГАДЕН номер и изхвърлиха всички акционери който не бяха участвали в увеличението.
          Което трябва да подскаже на всички ни, че тази фирма не е коректна към акционерите си, камо ли към клиентите си!
          Ами акцийте са си в мен ама това за изхвърлянето как да проверя, не съм уведомяван за нищо свързано с фирмата .
          Предполагам че имаш предвид, че депозитарната разписка е в теб
          а те занулиха сметките на всички, които не са участвали в увеличението на капитала
          Щом не си чувал за увеличението значи нямаш акции
          sorry
          ПРОСТО СИ НАПРАВИ СПИСЪК С ЛИЦАТА В УПРАВЛЕНИЕТО НА ДРУЖЕСТВОТО (ОТ АПИС НАПРИМЕР) И МАЖОРИТАРА И НИКОГА ПОВЕЧЕ БИЗНЕС С ТЯХ.

          Щом като имаш ДР, независимо, че не си участвал в увеличението на капитала, ти си оставаш акционер в дружеството! Не вярвам някой да се хване на въдицата "занулиха сметките на всички".

          Първоначално изпратено от u00
          Щом не си чувал за увеличението значи нямаш акции...
          Нямаш акции само от увеличението на капитала, щом не си участвал в него, което не означава, че не си акционер с притежаваните от теб акции ДО УВЕЛИЧЕНИЕТО. А това с "изхвърлянето" или "заличаването" е смешно ...
          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nas_72
            Първоначално изпратено от u00
            Първоначално изпратено от nas_72
            Здравейте някой интересува ли се от акций на следните дружества:
            "Спартак"АД Бургас
            "Радино"АД София
            "Тони"АД Сливен
            Сигурен ли си че имаш "Радино"АД София
            защото те направиха един ГАДЕН номер и изхвърлиха всички акционери който не бяха участвали в увеличението.
            Което трябва да подскаже на всички ни, че тази фирма не е коректна към акционерите си, камо ли към клиентите си!
            Ами акцийте са си в мен ама това за изхвърлянето как да проверя, не съм уведомяван за нищо свързано с фирмата .
            Предполагам че имаш предвид, че депозитарната разписка е в теб
            а те занулиха сметките на всички, които не са участвали в увеличението на капитала
            Щом не си чувал за увеличението значи нямаш акции
            sorry
            ПРОСТО СИ НАПРАВИ СПИСЪК С ЛИЦАТА В УПРАВЛЕНИЕТО НА ДРУЖЕСТВОТО (ОТ АПИС НАПРИМЕР) И МАЖОРИТАРА И НИКОГА ПОВЕЧЕ БИЗНЕС С ТЯХ.
            да правим ПАРИ от БФБ????!!!????

            Коментар


            • Първоначално изпратено от u00
              Първоначално изпратено от nas_72
              Здравейте някой интересува ли се от акций на следните дружества:
              "Спартак"АД Бургас
              "Радино"АД София
              "Тони"АД Сливен
              Сигурен ли си че имаш "Радино"АД София
              защото те направиха един ГАДЕН номер и изхвърлиха всички акционери който не бяха участвали в увеличението.
              Което трябва да подскаже на всички ни, че тази фирма не е коректна към акционерите си, камо ли към клиентите си!
              Ами акцийте са си в мен ама това за изхвърлянето как да проверя, не съм уведомяван за нищо свързано с фирмата .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nas_72
                Здравейте някой интересува ли се от акций на следните дружества:
                "Спартак"АД Бургас
                "Радино"АД София
                "Тони"АД Сливен
                Сигурен ли си че имаш "Радино"АД София
                защото те направиха един ГАДЕН номер и изхвърлиха всички акционери който не бяха участвали в увеличението.
                Което трябва да подскаже на всички ни, че тази фирма не е коректна към акционерите си, камо ли към клиентите си!
                да правим ПАРИ от БФБ????!!!????

                Коментар


                • Здравейте някой интересува ли се от акций на следните дружества:
                  "Спартак"АД Бургас
                  "Радино"АД София
                  "Тони"АД Сливен

                  Коментар


                  • Продавам акции на Хотел Рила - София АД. Акциите са около 4400 (0,4-0,5% от капитала) с номинал 1лв., обикновени с право на глас и са налични - продавам ги само в пакет. Ако има интерес ми пишете лично съобщение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Han Krum
                      Търся КАОЛИНКИ(неограничен брой), за контакт ми пуснете ЛС
                      Хане избрал си най-якия начин за бягство от корекцията.Евала.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Някой , може ли да ми каже дали акцийте на оранжерии "Срелча" имат някаква цена - имам близо 1000 броя от масовата приватизация.

                        Коментар


                        • Търся КАОЛИНКИ(неограничен брой), за контакт ми пуснете ЛС

                          Коментар


                          • Булбанк

                            Някой да иска да купи 5000 акции на Булбанк/Биохим/Хеброс
                            Цена 20 лева едната

                            Коментар


                            • Моля пишете посредника при който сте подали поръчка /за Никола66
                              за да знаем откъде можем да ги вземем

                              Коментар


                              • ПРОДАВАМ 1000 бр. ЗАГОРКА х 20 лв/бр

                                Коментар

                                Working...
                                X