IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yanchev
    Те Солвей Соди, тази година ползваха някаква преференция, или държавата им върна някакви пари, та затова е този дивидент. Нали се сещата, че каквито и мощности да пуснат това няма да се повтори.
    А и дивидента не бил 7,5 а най ми бил 6 лв.

    То хубаво е да искаме цени от 100 - 200 лв. ама реално сделки дали има над 50 ? Аз лично не вярвам.

    Ееех ако беше на борсата сигурно и 1000 щеже да струва, за сравнение - с Оргахим.

    Обаче да купиш акции дето да ги държиш 2-3 години, а като искаш да ги продадеш - няма да можеш с месеци, си е доста солиден фактор, който натиска цената;

    По-горното НЕ е съвет за покупка или продажба!
    Напълно съм съгласен.
    Само ще добавя, че ако сега купя на 100 примерно от BAD или пък на 120 от Грую Груев ще чакам не месеци, а години за да ги продам с минимална или никаква печалба. Може би с чакане от няколко месеца ще мога да ги продам обратно на някой "рибок" с прилична загуба за мен от 60-80%.

    Коментар


    • КАКВО СТАВА С ОБЕДИНЕНА МЛЕЧНА КОМПАНИЯ, НЯКАКВИ ОФЕРТИ ЗА ПРОДАВА, ЗАЩОТО АЗ КУПУВАМ

      Коментар


      • Продавам RIVR

        Коментар


        • Те Солвей Соди, тази година ползваха някаква преференция, или държавата им върна някакви пари, та затова е този дивидент. Нали се сещата, че каквито и мощности да пуснат това няма да се повтори.
          А и дивидента не бил 7,5 а най ми бил 6 лв.

          То хубаво е да искаме цени от 100 - 200 лв. ама реално сделки дали има над 50 ? Аз лично не вярвам.

          Ееех ако беше на борсата сигурно и 1000 щеже да струва, за сравнение - с Оргахим.

          Обаче да купиш акции дето да ги държиш 2-3 години, а като искаш да ги продадеш - няма да можеш с месеци, си е доста солиден фактор, който натиска цената;

          По-горното НЕ е съвет за покупка или продажба!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kochev
            Първоначално изпратено от Грую Груев
            Първоначално изпратено от Kochev
            Купувам СОДИ - 36лв.
            интересно ми е дали някой ще се навие да ти продаде при 7,5 лв. дивидент за миналата година - ако това дружество беше публично, борсата щеше да го оцени поне на 200, ама ти си купувай, стига да има рибоци
            значи ако сега купя на 200 и ако има дивидент 7.5 всяка година (дали ??) след 26 - 27 години ще си ги върна. Пък тогава може и акцията да е 1 000 000 или да няма такава ?
            на мен ми е интересно ти колко предлагаш и на каква цена или само искаш да си поприказваш с някого
            Кочев,нали затова си говорим за пускане на нови мощности,за да вземаме повече кинти от дивидент.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kochev
              Първоначално изпратено от Грую Груев
              Първоначално изпратено от Kochev
              Купувам СОДИ - 36лв.
              интересно ми е дали някой ще се навие да ти продаде при 7,5 лв. дивидент за миналата година - ако това дружество беше публично, борсата щеше да го оцени поне на 200, ама ти си купувай, стига да има рибоци
              значи ако сега купя на 200 и ако има дивидент 7.5 всяка година (дали ??) след 26 - 27 години ще си ги върна. Пък тогава може и акцията да е 1 000 000 или да няма такава ?
              на мен ми е интересно ти колко предлагаш и на каква цена или само искаш да си поприказваш с някого
              имам 300 броя от масовата, но под 120 няма смисъл да говорим, поне засега.
              Успех с пазаруването
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев
                Първоначално изпратено от Kochev
                Купувам СОДИ - 36лв.
                интересно ми е дали някой ще се навие да ти продаде при 7,5 лв. дивидент за миналата година - ако това дружество беше публично, борсата щеше да го оцени поне на 200, ама ти си купувай, стига да има рибоци
                значи ако сега купя на 200 и ако има дивидент 7.5 всяка година (дали ??) след 26 - 27 години ще си ги върна. Пък тогава може и акцията да е 1 000 000 или да няма такава ?
                на мен ми е интересно ти колко предлагаш и на каква цена или само искаш да си поприказваш с някого

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kochev
                  Купувам СОДИ - 36лв.
                  интересно ми е дали някой ще се навие да ти продаде при 7,5 лв. дивидент за миналата година - ако това дружество беше публично, борсата щеше да го оцени поне на 200, ама ти си купувай, стига да има рибоци
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Купувам СОДИ - 36лв.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от another
                      Първоначално изпратено от BISO63
                      ИМАМ 40 БР. АКЦИИ НА СОДИ. ИМАТ ЛИ ПОТЕНЦИАЛ ИЛИ ДА ГИ ПРОДАВАМ
                      Стискай ги здраво! Потенциала е голям,особено след като нераздаването на дивидент за 2005 г. е отчетено като грешка от висшия мениджмънт в Брюксел.Започна (реално,а не само първата копка за пред камерите и фотоапаратите) изграждането на 4-та линия за тежка сода,което ще приключи през ноември 2008.Това означава доста по-големи дивиденти.
                      Е,щом е стартирало изграждането на новата линия аз моите 335 акции ги продавам вече по 100 лв. за акция.

                      Коментар


                      • Един познат има акции на ТИ БИ ЕС Хотели: 20 поименни с право на глас и 326 на приносител без право на глас. Ако някой проявява интерес - lionikata@mail.bg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BISO63
                          ИМАМ 40 БР. АКЦИИ НА СОДИ. ИМАТ ЛИ ПОТЕНЦИАЛ ИЛИ ДА ГИ ПРОДАВАМ
                          Стискай ги здраво! Потенциала е голям,особено след като нераздаването на дивидент за 2005 г. е отчетено като грешка от висшия мениджмънт в Брюксел.Започна (реално,а не само първата копка за пред камерите и фотоапаратите) изграждането на 4-та линия за тежка сода,което ще приключи през ноември 2008.Това означава доста по-големи дивиденти.

                          Коментар


                          • prodavam 190бр ривиера ад

                            Коментар


                            • ПРОДАВАМ СПЕШНО!

                              Дюни АД - Созопол, номинал 1лв., 500бр (безналични)

                              Хотел Рила АД - София, номинал 1лв., около 4400бр (налични)

                              Ако проявявяте интерес ми пуснете лично съобщение или пишете на адрес: kambourov@mail.bg

                              Коментар


                              • ИМАМ 40 БР. АКЦИИ НА СОДИ. ИМАТ ЛИ ПОТЕНЦИАЛ ИЛИ ДА ГИ ПРОДАВАМ
                                BISO

                                Коментар

                                Working...
                                X