IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • BAD като ти се прегледат постовете, се вижда че ти си купувал когато си имал обяви за продажби на "реалните" 50лв. и постоянните ти обяви за 60-100лв. е точно опит за манипулиране на цена .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от satz
      я виж от кога nikola66 i BAD чакат някой да клъвне на 50лв?
      СЛАДУР Отдааааавна ти се ще да ги вземеш тънко ама НЕМААААА
      1.Не съм зорлия.
      2.Вече съм на плюс.
      3.Дал съм прекалено малко,за да ме бърка ''затворената сума''
      4.Аз си искам,пък ако някой даде... То е като при свалките-от 50 да си поискаш,5 да ти дадат все файда.

      Айде със здраве!

      Коментар


      • Имам Антибиотик Разград ( Балканфарма Разград, Актавис ), Информация на ЛС или на посоченото ICQ.

        Коментар


        • купувам ЗОРА АД гр.русе код zorua

          Коментар


          • Купувам ФАРМАЦИЯ Дупница ( Балканфарма, Актавис )
            Цена и обем по споразумение . Пишете на ЛС обем на пакета и искана от Вас цена. За обем % надбавка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от trendy
              Първоначално изпратено от smarti
              да, приспадни си комисионните от печалбата, мисля даже че и когато определяш печелбата си себестойността на акциите се коригираше с индекса на инфлация което допълнително намалява печалбата
              подробни указания ще намериш в данъчната декларация
              http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3714234
              Странно за мен, но в декларацията няма цена на купуване на акциите има само продажна цена.
              Това значи ли че трябва да плащам данък върху цялата продажна цена, а не само върху ПЕЧАЛБАТА?
              Според мен логичното е да се плаща данък само върху спечеленото.
              Има ред Цена актуализирана с "инфлацията" ама коя инфлация пишете?
              годишната за годината за която подавате декларацията или?
              ами аз съм купил акциите преди 3 години трябвали и за трите години инфлацията да намалявам
              МОЛЯ, ако някой е подавал такава декларация малко да разясни.
              БЛАГОДАРЯ предварително!

              http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3714234
              Дали някой може да помогне? и на мен туй не ми е ясно.
              И аз ще трябва тази година да декларирам

              Коментар


              • Фазеринвест

                Първоначално изпратено от freshcom
                Можете ли да ми помогнете?Имам 1600 акции на Фазер инвест но не мога да намеря актуална цена.Ако имате някаква информация ,моля да я споделит.е
                преместено мнение

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бай Колю
                  Нека да ви кажа нещо за Солвей-Соди! Това, което е написал "Kochev" (извинявай приятелю) са пълни небивалици! Моля ви не пишете работи които не знаете. Соди произвежда много качествена продукция, мажоритаря (SOLVAY) притежава 98% от дружеството, увеличава се капацитета на завода - от 1,2м тона/год, става 1,5м тона/год. Пещите смениха и облика си и обема си. Инвестициите не спират да се увеличават, хората не спират да намаляват. Печалбата за 2006 е заради други фактори!!!
                  Не е препоръка за покупка или продажба!
                  скъпи бай колю и това какво отношение има към печалбата на малкия акционер ? След като единственото на което може да се надява е дивидент ?
                  и да речем че решат да дават по 10лв. дивидент при цена 36лв която дава човека за което трябва да сте му благодарни !, кога ще си на нула ?
                  я виж от кога nikola66 i BAD чакат някой да клъвне на 50лв?

                  много е просто - това не спекулативна акция и цената и зависи от това "инвеститора"колко ГОДИНИ иска да чака , защото мажоритаря цената на въпросната акция вероятно въобще не го вълнува!

                  Не е препоръка за покупка или продажба!

                  Коментар


                  • ПРОДАВАМ АКЦИИ НА :
                    ЗАГОРКА АД
                    СОФИЯ ПРИНЦЕС ХОТЕЛ
                    МОЛЯ ПРАЩАЙТЕ ОФЕРТИ С ЦЕНА ЗА АКЦИЯ НА dom1dom@abv.bg

                    Коментар


                    • Търся:
                      1. ФАРМАЦИЯ Дупница
                      2. Солвей Соди
                      3. Загорка АД
                      4. Булбанк АД
                      Цена по споразумение. Пишете на ЛС обем на пакета и искана от Вас цена.

                      Коментар


                      • Имам Антибиотик Разград. Информация на ЛС или на посоченото ICQ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pokemon
                          Първоначално изпратено от hah
                          Ако някой се интересува, в бюлетина на Централния депозитар е вписано увеличение на капитала на Дюни от 24,688,028 на 35,476,415.
                          Има и изпълнения на класиците от Радино.
                          За съжаление не съм следил и увеличението е минало без мен :-(
                          Какво имаш предвид под изпълнение ??
                          Мерси
                          За Радино ли - имам предвид увеличение на номинала на акциите с довнасяне на пари. Това направиха преди, а сега не ми стана много ясно какво се е случило, но има някакви нови промени.
                          Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hah
                            Ако някой се интересува, в бюлетина на Централния депозитар е вписано увеличение на капитала на Дюни от 24,688,028 на 35,476,415.
                            Има и изпълнения на класиците от Радино.
                            За съжаление не съм следил и увеличението е минало без мен :-(
                            Какво имаш предвид под изпълнение ??
                            Мерси

                            Коментар


                            • ПРОДАВАМ СПЕШНО!

                              Дюни АД - Созопол, номинал 1лв., 500бр (безналични)

                              Хотел Рила АД - София, номинал 1лв., около 4400бр (налични)

                              Ако проявявяте интерес ми пуснете лично съобщение или пишете на адрес: kambourov@mail.bg

                              Коментар


                              • Re: котировки и коментари за непублични акции

                                Първоначално изпратено от A_Ivanov
                                Да, значи тогава айде някой да сезира комисията! Майтап.
                                Инвесторе, някога комисията интересувала ли се е от вашата дейност? Просто питам. В "нормалните" страни подобни сайтове се гледат под лупа от регулатора. Интересно е.
                                Алекси, как е в Унгария по този въпрос?
                                То и тук май го следят под лупа, така че не оповестявайте вътрешна информация и не пускайте неофициални слухове с цел да се облагодетелствате от глупостта на други. Което си е вид платено обучение всъщност...
                                <a>Всичко за шаха на български език</a>
                                <a>Шахматно видео (турнири, дебюти, тактика, стратегия...)<

                                Коментар

                                Working...
                                X