IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Все още нямам отговор на този въпрос.
    Дали няма някой който да е прилагал тез разпоредби?
    Първоначално изпратено от wwwbg
    Първоначално изпратено от trendy
    Първоначално изпратено от smarti
    да, приспадни си комисионните от печалбата, мисля даже че и когато определяш печелбата си себестойността на акциите се коригираше с индекса на инфлация което допълнително намалява печалбата
    подробни указания ще намериш в данъчната декларация
    http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3714234
    Странно за мен, но в декларацията няма цена на купуване на акциите има само продажна цена.
    Това значи ли че трябва да плащам данък върху цялата продажна цена, а не само върху ПЕЧАЛБАТА?
    Според мен логичното е да се плаща данък само върху спечеленото.
    Има ред Цена актуализирана с "инфлацията" ама коя инфлация пишете?
    годишната за годината за която подавате декларацията или?
    ами аз съм купил акциите преди 3 години трябвали и за трите години инфлацията да намалявам
    МОЛЯ, ако някой е подавал такава декларация малко да разясни.
    БЛАГОДАРЯ предварително!

    http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3714234
    Дали някой може да помогне? и на мен туй не ми е ясно.
    И аз ще трябва тази година да декларирам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pokemon
      ПРОДАВАМ СПЕШНО!

      Дюни АД - Созопол, номинал 1лв., 500бр (безналични)

      Хотел Рила АД - София, номинал 1лв., около 4400бр (налични)

      Ако проявявяте интерес ми пуснете лично съобщение или пишете на адрес: kambourov@mail.bg

      Коментар


      • Привет-имам акции на:
        1. Белпред, Бяла Слатина-123 бр.
        2. Строителна механизация, София - ок. 13 000

        Някакъв интерес?

        Коментар


        • имам 25 акции от масовата на Рока България -бивше Фаянс АД, прри интерес на mvp75@abv.bg

          Коментар


          • Целхарт-Стамболийски

            Коментар


            • Здравейте,имам акции от Целхарт-Стамолийски и Ловико -Чирпан,които евентуално бих продал някой знае ли дали е възможно това и какви са цените им?

              Коментар


              • Продавам:

                1. Агрополихим АД - 4000 броя
                2. Солвей Соди - 50 бр.

                Информация на ЛС или на посоченото ICQ

                Коментар


                • АКЦИИ

                  ПРОДАВАМ СПЕШНО :
                  СОФИЯ ПРИНЦЕС ХОТЕЛ - 10 БР - 20 ЛВ / АКЦИЯ
                  ЗА КОНТАКТИ ЛС ИЛИ DOM1DOM@ABV.BG

                  Коментар


                  • ТЪРСЯ:
                    1. Балканфарма Дупницa
                    2. Балканфарма Троян
                    3. "ТОРГОТЕРМ"
                    4. Солвей Соди

                    Пишете на ЛС обем на пакета и Вашата цена.

                    Коментар


                    • ПРОДАВАМ АКЦИИ НА :
                      ЗАГОРКА АД - 20 БР - 25 ЛВ / АКЦИЯ
                      СОФИЯ ПРИНЦЕС ХОТЕЛ - 10 БР - 25 ЛВ / АКЦИЯ

                      Коментар


                      • Търся:
                        1. Балканфарма Дупница
                        2. Солвей Соди
                        3. Загорка АД
                        4. Булбанк АД
                        Имам:
                        1. Стомана Перник ( Собственост на Виахалко, бившето Еврoметал ).

                        Пишете на ЛС обем на пакета и Вашата цена.

                        Коментар


                        • Имам Балканфарма Разград ( Антибиотик Разград, Актавис Разград ). Информация на ЛС или на посоченото ICQ

                          Коментар


                          • а някой може ли да ми каже, моля, какво става с "Добруджански протеин" АД? въобще съществува ли още...? един приятел има акции от масовата и се чуди какво да прави.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от wwwbg
                              Първоначално изпратено от trendy
                              Първоначално изпратено от smarti
                              да, приспадни си комисионните от печалбата, мисля даже че и когато определяш печелбата си себестойността на акциите се коригираше с индекса на инфлация което допълнително намалява печалбата
                              подробни указания ще намериш в данъчната декларация
                              http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3714234
                              Странно за мен, но в декларацията няма цена на купуване на акциите има само продажна цена.
                              Това значи ли че трябва да плащам данък върху цялата продажна цена, а не само върху ПЕЧАЛБАТА?
                              Според мен логичното е да се плаща данък само върху спечеленото.
                              Има ред Цена актуализирана с "инфлацията" ама коя инфлация пишете?
                              годишната за годината за която подавате декларацията или?
                              ами аз съм купил акциите преди 3 години трябвали и за трите години инфлацията да намалявам
                              МОЛЯ, ако някой е подавал такава декларация малко да разясни.
                              БЛАГОДАРЯ предварително!

                              http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3714234
                              Дали някой може да помогне? и на мен туй не ми е ясно.
                              И аз ще трябва тази година да декларирам
                              Не искам да те подвеждам към престъпно деяние, ама мислиш ли че някой в НАП ще направи разлика между ценни книжа които се търгуват на БФБ и тези които са непублични....... Печалбите от тези които се търгуват на БФБ, ако не се лъжа все още са освободени от данъци, така че ако не става въпрос за по-внушителна сума въобще не се занимавай........

                              Коментар


                              • Бедни ми satz!Що се хабиш?Що се занимаваш с мен,смешника несериозен и ме наричаш манипулатор?Аз със моите мижави акцийки съм правел опити да манипулирам нещо си?!Ааааааааааааа сетих се!Ти си имаш таргет някакъв ,,реален'',но си нямаш акцийки,а аз имам реални акции но ,,нереален'' таргет!

                                Коментар

                                Working...
                                X