IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формопласт АД (FORM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги пропуснал съм някаква новина ли за формопласта.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      радвам се, че пластхим играят коректно и спазват законите. нека мине през КФН и ще има черпене!

      поздрави и успех

      На хората, които плюят по Еврохолдците ще им кажа..като не им харесва начина им на сключване на сделки... да ходят да си мешат картите с Божков и Сие бизнесмени.
      Да знаеш, че пием само отбрано червено вино
      МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

      Коментар


      • радвам се, че пластхим играят коректно и спазват законите. нека мине през КФН и ще има черпене!

        поздрави и успех

        На хората, които плюят по Еврохолдците ще им кажа..като не им харесва начина им на сключване на сделки... да ходят да си мешат картите с Божков и Сие бизнесмени.
        Last edited by bertram; 06.10.2010, 20:23.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 1anti Разгледай мнение
          продигал аз си взех няколко к на 1лв. В този постинг просто се опитвах да бъда максимално коректен към останалите евентуални купувачи, защото тука стана модерно да се пишат всякакви щуротии за великата акция/всяка/ от хора имащи акции някъде. иначе естествено че съм доволен
          Браво за смелостта, респективно преценката. Не е велика акцията и тук почти никой няма. Цената на която си я взел е много висока за БФБ, такова е положението. Тоест приказките за великите акции са си на 90% верни, въпрос на време.

          Коментар


          • продигал аз си взех няколко к на 1лв. В този постинг просто се опитвах да бъда максимално коректен към останалите евентуални купувачи, защото тука стана модерно да се пишат всякакви щуротии за великата акция/всяка/ от хора имащи акции някъде. иначе естествено че съм доволен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              сега остава да видим Етропала как ще е
              при таз новина за Форма, ЕТР си е стронг бай и после бай-бай!
              и тоз коментар е без препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 1anti Разгледай мнение
                наистина го има рискът да продават и да паднат под 50% , ако това стане ще спра съвсем с опитите за инвестиране на бфб , не че сега съм се заинвестирал особенно в бг де... до другия четвъртък мисля ще е ясно . Успех на опитващите се да изкарат някой лев тук и умната...в бг живеем все пак...другия момент , но да стигнем до него е да не поискат по-ниска цена на търговото ...въобще които го е страх от мечки да не влиза тука
                Е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Да, браво на търпеливите и вярващи, че все пак в България, не всички са маскари!
                  всички са маскари , някой повече

                  Коментар


                  • сега остава да видим Етропала как ще е

                    Коментар


                    • уф,най-накрая
                      bertram имаш да черпиш,мисли му

                      Коментар


                      • Да, браво на търпеливите и вярващи, че все пак в България, не всички са маскари!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                          Честито на Бертрам , мислех че ще го прекарат ,но сега трябва да почерпи...
                          да, привествам почерпката, и аз ще понамажа но съвсем скромно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                            мерси, жалко че само с 3 х., но все пак 18% от сърце. bertram е пич! Най-интересното е как днес някой беше подготвен добре....
                            Честито на Бертрам , мислех че ще го прекарат ,но сега трябва да почерпи...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                              И от мен честито, на тези дето го играха.
                              мерси, жалко че само с 3 х., но все пак 18% от сърце. bertram е пич! Най-интересното е как днес някой беше подготвен добре....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                                Айде честито 1,17 - аз не посмях да го играя
                                И от мен честито, на тези дето го играха.

                                Коментар

                                Working...
                                X