IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формопласт АД (FORM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Решениe от заседание на КФН от 18 ноември 2010 г.
    Автор: Press center
    Публикувано: 18 Ноември 2010


    На свое заседание от 18 ноември 2010 г. КФН взе следното решение:
    1.

    2.

    3. Одобри коригирано търгово предложение от „Пластхим-Т” АД, гр. Тервел за закупуване чрез инвестиционен посредник „Евро-Финанс” АД, гр. София на акции на „Формопласт” АД, гр. Кърджали от останалите акционери на дружеството.
    Предложената цена за една акция е 1,17 лв.

    Коментар


    • Явно има още малко време!

      Коментар


      • form

        Ако не ме лъже паметта 14 работни след получаване на уведомлението от КФН трябва да се внесат корекциите, след което КФН има 7 работни дни да пусне търговото с решение или с мълчаливо съгласие.

        Коментар


        • В какъв срок предложителя трябва да направи корекциите в търговото и съответно КФН да даде становище?

          Коментар


          • а де?
            странно

            или има някакъв пропуск в документацията или искат подобряване на офертата.

            КФН не публикуват ли и мотиви?

            лека
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • На свое заседание от 20 октомври 2010 г. КФН взе следните решения:

              2. Издава временна забрана за публикуване на търгово предложение от „Пластхим-Т” АД, гр. Тервел за закупуване чрез инвестиционен посредник „Евро-Финанс” АД, гр. София на акции на „Формопласт” АД, гр. Кърджали от останалите акционери на дружеството.


              Някой по знаещ щ ми каже ли какво значи това?

              Не е препоръка и претижавм акции от дружеството!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Q10 Разгледай мнение

                аз също казах днес сбогом и огромно Благодаря!
                затворих позицията с +241% печалба
                наздраве от мен
                и дано да има още такива подценени позиции на тази борса
                Има, има, но при много малко от тях ще се стигне до търгово за да си проличи веднага.
                Но с повече търпение, и без търгови, цените на качествените акции ще се покачат неколкократно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 1anti Разгледай мнение
                  сбогом и благодаря за рибата - 13 % стигат

                  аз също казах днес сбогом и огромно Благодаря!
                  затворих позицията с +241% печалба
                  наздраве от мен
                  и дано да има още такива подценени позиции на тази борса

                  Коментар


                  • сбогом и благодаря за рибата - 13 % стигат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                      Здравей Анти!
                      За спекуланта цената от 1,17 лв. е идеална...
                      но има няколко въпроса....
                      Първо дали купувача няма да падне под 50% - 1 акция..
                      Второ направиха събрание и следващото може да бъде годишното .. с тези хора и тогава като Слънце да направят търговото или когато купят останалите от ЕУБГ ..
                      Трето - имат опция за закупуване на останалите 37 % акции .. при търговото какво пречи на ЕУБГ да си продаде и останалите акции /не знам условията но не мислят май в момента да вземат и останали ... / което означава ,че не мислят и за дребните да удовлетворят...
                      По скоро ми звучи ....
                      Но всяко мнение което докаже обратното ще го приема .... защото печалбата си е печалба.
                      Врътки ще ти сготвят табаците, тук се оказа малко по-различно, докато се чудиш и маеш, мандалото излопна.

                      Коментар


                      • Търговата цена за Формопласт е 1,17 лв.
                        http://www.investor.bg/news/article/106502/339.html
                        честито на тия селендури, които продаваха на 90 стотинки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Смятай докъде сме я докарали щом се радваме, че нещата следват законовия ред...
                          и аз си мислех това особено след изпълненията с пътищарите и като се присетих за слънце... мани мани ...
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            радвам се, че пластхим играят коректно и спазват законите. нека мине през КФН и ще има черпене!
                            Смятай докъде сме я докарали щом се радваме, че нещата следват законовия ред...

                            Коментар


                            • Благодарско! И на голямата мечка също за л.с.

                              Коментар


                              • http://www.investor.bg/news/article/106502/339.html
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X