IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нещо подобно на акции - хотел Хранков

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Братът на Хранков обаче бе член на партия Герб, а сега се кани да се кандидатира за кмет на София.
    Тъй като е ясно, че кмет няма да стане, то се опитва да събере в Интернет достатъчно гласове за да влезе в общинския съвет, или в последния миг да ги изтъргува срещу пари или пост.
    Защо се е скарал с гербаджии не зная.
    А защо пък ГЕРБ са събрали членове и кадри от кол и въже между които и от фамилия Хранкови, също не е много ясно.
    Last edited by Jay Gould; 23.04.2011, 01:33.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Miroslav_Kolarov Разгледай мнение
      и аз съм от потърпевшите искам да ви попитам какво стана с тези акции има ли шанс изобщо
      Смисъл... Не искам да засягам никой, но тях можеш да ги продаваш не на бройка, а на кв.м.
      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • акции хранков

        и аз съм от потърпевшите искам да ви попитам какво стана с тези акции има ли шанс изобщо

        Коментар


        • Здравейте хора, прочетох каквото можах да намеря, но неуспях да си отговоря на въпроса - тази фирма Хранков още ли същетвува, в публичнич регистър ли е и може ли нещо да се направи с купените акции освен разпалка?

          Коментар


          • Много зле, има ли поне как да ни ги изкупи по номинал. Кой е сега собственик знаеш ли?

            Коментар


            • При нас няма развитие.

              Коментар


              • Вие къде живеете бе хора ...а банка "ФТА" с наще "златни" момчета от лято 1994 во главе с Ицо "интелекта"..., "Лекс"..."Ист Уест ... " и колко още събраха парите на народа и му показаха по най-брутален начин ... пръст!!! Просто това е българския "преход", като масовото разграбване наречено от "Костов и сие" ЕООД "приватизация". Кой е... , е... !!! Те станаха богати, а другите да ръкопляскаме...

                Коментар


                • Някой стигна ли до някаде в тази БОРБА?

                  Коментар


                  • за Хранков

                    Жалба в Комисията по финансов надзор. Да подадат всички, които смятат, че са измамени по някакъв начин. Вижте страницата на комисията в нета или се обадете на тел. 02/9404999 и искайте цялата налична информация за правоприемниците на несъществуващите дружества и вашите права.

                    Коментар


                    • Aide da se organizirame imam akcii za 28000 leva,deite savet, ako ima nqkoi po svetnat molq da mi otgovori.

                      Коментар


                      • Pi4ove nqkoi znae li koga 6te doide erata na hrankov otnosno akciite, k-vo trqbva da se pravi grajdansko delo li da se zavede?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от suzy_4
                          Ако някой знае нещо във връзка с хохел "Хранков" - продаде се , но кога ще получим някакви девиденти ???

                          Коментар


                          • Re: Zdraveite

                            Първоначално изпратено от nikkon
                            Dolu gore pregledah temata za akciite na Hrankov AD. Bashta mi e kupil dosta tehni akcii 1996g. i se 4udq kakvo da gi pravq . Osveno tova nqkoi moje li da mi dade informaciq za Kontinental AD i Molov AD - finansova grupirovka sushto i Demos , zashtoto imam tqhni akcii i se 4udq kakvo da gi pravq !?
                            Mersi predvaritelno za informaciqta.
                            Банка "Моллов" беше купена от Евробанк, а последната - от Пиреос, като новият конгломерат се наричаше ТБ Пиреос Евробанк АД.

                            Наскоро излезе следната информация:
                            "Пиреос" подменя информационната си система
                            в. Дневник 23.10.06.
                            От понеделник до края на месеца в клоновете на Пиреос банк - България, ще се подменя информационната система. В тази връзка са възможни известни затруднения в обслужването на клиентите, предупредиха от "Пиреос". Така например в петък някои от клоновете затвориха врати по-рано именно във връзка с подмяната на информационната система.
                            Една от основните причини за това е закупуването на бившата Евробанк от страна на гръцката банка и последващата й интеграция с клона на "Пиреос". От това се създаде новата едноименна банка, която се нареди в групата на десетте най-големи в сектора по размер на управляваните активи.

                            т.е., ако си имал акции на ТБ "Моллов", сега притежаваш акции на "Пиреос банк - България", разбира се съотношението стари/нови не е 1:1, а доста по-малко, предвид инфлация, деноминация... Трябва да потърсиш депозитарна разписка, ако не са те прецакали вече.
                            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                            Коментар


                            • Zdraveite

                              Dolu gore pregledah temata za akciite na Hrankov AD. Bashta mi e kupil dosta tehni akcii 1996g. i se 4udq kakvo da gi pravq . Osveno tova nqkoi moje li da mi dade informaciq za Kontinental AD i Molov AD - finansova grupirovka sushto i Demos , zashtoto imam tqhni akcii i se 4udq kakvo da gi pravq !?
                              Mersi predvaritelno za informaciqta.

                              Коментар


                              • ХОТЕЛСКА ВЕРИГА ХРАНКОВ АД е регистрирана в ЦД. По-добре проверете дали още сте акционери. Между другото, ако акционерите са над 10 000, КФН ще натисне да стане публично дружество.

                                Коментар

                                Working...
                                X