IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нещо подобно на акции - хотел Хранков

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
    Акциите са безналични- това са началните, но после ги регистрираха в ЦД и ги смениха. Мога да намеря- пишете
    Хранков има голям имот от 4 етажна сграда в София Драгалевци ул. Невена Коканова 9 к хотел в с. Емона нос Емине - Emona Park. Сега прави къща за гости в с. Широки дол общ. Самоков. Има голям магазин на бул. Витошка до метростанцията. Телефона на тоя измамник е 0888605712. Който мисли, че Пламен Хранков му дължи пари може да си ги изисква по съдебен път. Хич не е за жалене. Действаите не го жалете от доверен източник знам че въшкав от имоти

    Коментар


    • Акциите са безналични- това са началните, но после ги регистрираха в ЦД и ги смениха. Мога да намеря- пишете

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Та по колко давате за акция на Храков
        ето на колко са минали - 1.26 лв

        http://aukro.bg/akciya-hrankov-hotel...608207839.html

        ето и тук - старт от 1 стотинка, стига до 57 ст.
        http://auction.bg/item.php?id=549518

        Коментар


        • Та по колко давате за акция на Храков

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
            ЧетИ внимателно бе, човек: акциите се сканират и се пускат ТУК. Тогава се взема решението.

            Извън горната ми забележка, какво си смятал, че не е ясно? Какво представлява цифрата "10": ябълки, сливи, или нещо друго?

            Освен тВа, не съм така напред в познанията си по матаматика(ТА), както теб! Това някаква Евклидова геометрия ли е, Дескриптивна, или Висша математика, когато числото 26, умножено по 10 дава 260 000 ???

            Вероятно сам Хранков на времето ви е учил на сметки, съразмерни с междузвездни величини: светлинна година, сириометър и т.н.... Не сте си играли на дребно, очевидно е!
            Искам да те попитам още ли се интересуваш от акции на Хранков?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Ти Фафлю ли си или Да

              Нещо не схващам...

              Кои са "ФафлюФЦИТИ"? Да не би така да се обръщате помежду си един към друг вие - хората, закупили акции в Хранков? Вероятно това е гальовно-умалително обръщение между вас..., а може сам Хранков да ви го е внушил по някакъв начин, или да сте приели някакъв меморандум на някое ОСА?

              Ако горното ми предположение е вярно, не съм Фафлю, а и не съм знаел, че трябва предварително да се закича със званието "Фафлю" /ако това е правилното изписване на обръщението , което не се съмнявам, че добре знаеш/.

              Хайде, сполай ти друже - ФафлЮ и успехи!

              Апропо, така и не видях какво представлява тая ваша прословута /ФаФлюФска/ акция...
              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

              Коментар


              • Ти Фафлю ли си или Да

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Zarko, 26коп, х10=260 000
                  Ти колко даваш, да удрям с чука
                  преди някой да е броил до три
                  ЧетИ внимателно бе, човек: акциите се сканират и се пускат ТУК. Тогава се взема решението.

                  Извън горната ми забележка, какво си смятал, че не е ясно? Какво представлява цифрата "10": ябълки, сливи, или нещо друго?

                  Освен тВа, не съм така напред в познанията си по матаматика(ТА), както теб! Това някаква Евклидова геометрия ли е, Дескриптивна, или Висша математика, когато числото 26, умножено по 10 дава 260 000 ???

                  Вероятно сам Хранков на времето ви е учил на сметки, съразмерни с междузвездни величини: светлинна година, сириометър и т.н.... Не сте си играли на дребно, очевидно е!
                  "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                  Коментар


                  • Zarko, 26коп, х10=260 000
                    Ти колко даваш, да удрям с чука
                    преди някой да е броил до три

                    Коментар


                    • Доколкото се сещам Хранков не успява да обслужва банков заем , и банката взема като обезпечение хатела. Впоследствие след дълга безстопанственост е продаден на трето лице.
                      Самите акционери на Хранков са пили по една студена вода...... дружеството няма активи, няма дейност няма никаква переспектива.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                        Купувам акции на Хранков. Сканирай купюрите и ги пусни ТУК, за да се уверя, че ценната книга има ВСИЧКИ РЕКВИЗИТИ според Търговския закон И НАИСТИНА ТОВА Е ТОЧНО АКЦИЯ, а НЕ НЯКАКВО ВРЕМЕННО УДОСТОВЕРЕНИЕ, което ти дава право да получиш срещу него акции. За да взема окончателно решение, искам предварително да зная в какви купюри са разпределени акциите, както и №, под който досегашният акционер е вписан в книгата на акционерите.

                        Поздрави!
                        Изчакай първия работен ден и ще ти го сканирам. Някъде имам и едно три в едно и ако го намеря в коя къща съм го оставил ще ти ги сканирам и още утре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Продавам акции на Хранков.
                          Купувам акции на Хранков. Сканирай купюрите и ги пусни ТУК, за да се уверя, че ценната книга има ВСИЧКИ РЕКВИЗИТИ според Търговския закон И НАИСТИНА ТОВА Е ТОЧНО АКЦИЯ, а НЕ НЯКАКВО ВРЕМЕННО УДОСТОВЕРЕНИЕ, което ти дава право да получиш срещу него акции. За да взема окончателно решение, искам предварително да зная в какви купюри са разпределени акциите, както и №, под който досегашният акционер е вписан в книгата на акционерите.

                          Поздрави!
                          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
                            колко пари даваш с тях
                            Утре като скочат акциите Хранкови, да не ме търсиш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Продавам акции на Хранков.
                              колко пари даваш с тях

                              Коментар


                              • Продавам акции на Хранков.

                                Коментар

                                Working...
                                X