IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Актив Пропъртис ((AKTV / AKTIV)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    Отчета изненада! Очакванията бяха за отчетени приходи и печалба за апартаментите на Житница през последното тримесечие на 2018.
    През месец Януари 2019г. е назначена комисия за приемане на извършените строително‐монтажни работи на 11‐етажна жилищна сграда в гр.София, район Красно село, ул.Житница № 21, след което ще се издаде и Разрешение за ползване на обекта.

    Коментар


    • Отчета изненада! Очакванията бяха за отчетени приходи и печалба за апартаментите на Житница през последното тримесечие на 2018.

      Коментар


      • Тук някой пак ли се прави на умряла лисица

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          9:1 беше обратният сплит в това съм сигурен понеже е една от любимите ми акции от дълго време

          Ще се поръсвам с пепел , щом греша

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53



            Хаирлия да си -"Моите акции тук са с цена на придобиване 1,76/19 ще рече 0,09
            9:1 беше обратният сплит в това съм сигурен понеже е една от любимите ми акции от дълго време

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

              Дружеството си има активи - имоти, ако за някого тези имоти са атрактивни - може да му стане интересно да купува и дружеството. За последните 2 месеца някой акумулира към 20% и очевидно иска още




              Може да не вярваш, но и дивидент трябва да има след отчитането на продажбите на апартаментите в Панорама Житница (макар че все повече ми се струва че няма да го дочакам)

              АБСОЛЮТНО прав! според мен, -за останалото нямам представа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                Още пък малко разбрахме и страничните наблюдатели ... уж в отчетите пише, че компанията не прави печалби, а цената расте!!?
                Дружеството си има активи - имоти, ако за някого тези имоти са атрактивни - може да му стане интересно да купува и дружеството. За последните 2 месеца някой акумулира към 20% и очевидно иска още


                Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                Никакво доверие не им възлагам тук за дивидент. ... Но на дивидент от тях не се надявам.
                Може да не вярваш, но и дивидент трябва да има след отчитането на продажбите на апартаментите в Панорама Житница (макар че все повече ми се струва че няма да го дочакам)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                  Браво!
                  Като реален настоящ пенсионер това движение ме радва.
                  Само че, не разбрах какво точно стана.
                  Напоследък имаше някакви съществени и странни флуктуации на ФФ.
                  Още пък малко разбрахме и страничните наблюдатели ... уж в отчетите пише, че компанията не прави печалби, а цената расте!!?

                  Коментар


                  • Браво!
                    Като реален настоящ пенсионер това движение ме радва.
                    Само че, не разбрах какво точно стана.
                    Напоследък имаше някакви съществени и странни флуктуации на ФФ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      То и аз никога не съм се надявал на дивидент. Той е за пенсионери - реални и по душа
                      Моите акции тук са с цена на придобиване 1,76 . Да правилно четеш - лев и сдемдесет и шест средна цена.. Мислиш ли че ме е еня дали ще има някви си стинки дивидент!? Майката му е да направя мах капиталова печалба след като съм бил търпелив да ги държа няколко години, а който иска да си ги държи от там насетне за дивидент и да живее спокойно
                      и аз около 20 ст ги взимах тоест по сегашни към 1.80 лв . Всички критики нямат стойност след такъв ръст

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        То и аз никога не съм се надявал на дивидент. Той е за пенсионери - реални и по душа
                        Моите акции тук са с цена на придобиване 1,76 . Да правилно четеш - лев и сдемдесет и шест средна цена.. Мислиш ли че ме е еня дали ще има някви си стинки дивидент!? Майката му е да направя мах капиталова печалба след като съм бил търпелив да ги държа няколко години, а който иска да си ги държи от там насетне за дивидент и да живее спокойно
                        Aaaa. ok, това е друго.
                        Но според мен, само надеждата за дивидент може да закрепи цената, пред това което може, да се задава...
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                          Батя, не познаваш хората. Никакво доверие не им възлагам тук за дивидент. Според мен, са страхливици и правят всичко възможно да кешират, от страх да не се набалбучат в някаква имотна криза. Може и да е показателно като отношение за имотния пазар, Но на дивидент от тях не се надявам.
                          Не препоръчвам каквото и да е.
                          То и аз никога не съм се надявал на дивидент. Той е за пенсионери - реални и по душа
                          Моите акции тук са с цена на придобиване 1,76 . Да правилно четеш - лев и сдемдесет и шест средна цена.. Мислиш ли че ме е еня дали ще има някви си стинки дивидент!? Майката му е да направя мах капиталова печалба след като съм бил търпелив да ги държа няколко години, а който иска да си ги държи от там насетне за дивидент и да живее спокойно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Ей такива превземания на компании да има по често на БФБ, че да им виждаме реалните цени..!
                            Батя, не познаваш хората. Никакво доверие не им възлагам тук за дивидент. Според мен, са страхливци и правят всичко възможно да кешират, от страх да не се набалбучат в някаква имотна криза. Може и да е показателно като отношение за имотния пазар, Но на дивидент от тях не се надявам.
                            Не препоръчвам каквото и да е.
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Ей такива превземания на компании да има по често на БФБ, че да им виждаме реалните цени..!

                              Коментар


                              • Уау честито на всички съакционери

                                Коментар

                                Working...
                                X