IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Велбъжд АД (VELB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Конците не са като кюнците - лесно се късат. Имах някога повече, но прехвърлих.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KamiraSahim Разгледай мнение
      Защо никой не коментира Велбъжд компания от База борса? Защо няма тема на форум тук тази компания?
      Вчера сделка, днес сделка?
      Дали добра е за покупка дори лошо ликвидна е. Няма отчет на английски, но аз опитва разбира. Гугъл преводач помага ми, но нещо странно

      https://www.investor.bg/companies/view/VELB/drift hunters


      Компанията е сравнително малка или неясна, така че има малък инвеститорски интерес или публична информация.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KamiraSahim Разгледай мнение
        Умен инвеститор може осъди малка компания, че бил ограбен. Вие има много права. Трябва учи закони
        Глупав инвеститор НЕ може осъди нито малка, нито голяма компания
        Това НЕ в България

        Коментар


        • Аз много добре разбира вие има голям знание и иска купи евтино. Вие много умни, знае НЕ може пише лоши неща за компания, защото вас собсъвеник Велбъжд осъди дори крие се зад прокси
          Вие иска купи евтино и затова така пише компания била малка
          Какво купи на Българска Сток Ексчендж? Компании на собственици М.И.Т?
          Умен инеститор НЕ може осъди голяма компания, че бил ограбен
          Умен инвеститор може осъди малка компания, че бил ограбен. Вие има много права. Трябва учи закони
          Глупав инвеститор НЕ може осъди нито малка, нито голяма компания
          Велбъжд след години бъде много пари.
          Вие трябва гледа танджибле активи къде расте преди инвестира. При М.И.Т компаниите танджибле активи не расте.

          Аз има топ графика БИ дашборд. Вижда най-добри печалби последни 10 години били Българска База Борса

          Коментар


          • Първоначално изпратено от linda68 Разгледай мнение

            Инвеститорите обикновено обсъждат и се интересуват повече от компании, които са част от по-големите индекси или които имат по-голямо влияние върху пазара.
            Също така мисля, че наистина не е достатъчно голям, за да му обърнат внимание инвеститорите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KamiraSahim Разгледай мнение
              Защо никой не коментира Велбъжд компания от База борса? Защо няма тема на форум тук тази компания?
              Вчера сделка, днес сделка?
              Дали добра е за покупка дори лошо ликвидна е. Няма отчет на английски, но аз опитва разбира. Гугъл преводач помага ми, но нещо странно

              https://www.investor.bg/companies/view/VELB incredibox


              Инвеститорите обикновено обсъждат и се интересуват повече от компании, които са част от по-големите индекси или които имат по-голямо влияние върху пазара.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KamiraSahim Разгледай мнение
                Защо никой не коментира Велбъжд компания от База борса? Защо няма тема на форум тук тази компания?
                Вчера сделка, днес сделка?
                Дали добра е за покупка дори лошо ликвидна е. Няма отчет на английски, но аз опитва разбира. Гугъл преводач помага ми, но нещо странно

                https://www.investor.bg/companies/view/VELB


                За акцията не знам дали е интересна, но ми е по-интересно как е попаднала в полезрението ти, защото почти не се търгува?

                Коментар


                • Велбъжд АД (VELB)

                  Защо никой не коментира Велбъжд компания от База борса? Защо няма тема на форум тук тази компания?
                  Вчера сделка, днес сделка?
                  Дали добра е за покупка дори лошо ликвидна е. Няма отчет на английски, но аз опитва разбира. Гугъл преводач помага ми, но нещо странно

                  https://www.investor.bg/companies/view/VELB



                Working...
                X