IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инфинити КАпитал предстоящо ИПО

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Те не излизат току-така на БФБ, щото няма как да се одобри подобен смешен проспект - затова през задната вратичка БИЙМ с менте апортната вноска, както и други вече са правили. Но пак да се запитаме - 10ина компании под водата и сега 11та да им посъбере свеж балъшки капитал - кой изобщо вярва в Дядо Коледа тук? Че и предишните са се опитвали да правят Гурмазово Лас Вегас и нищо.
    Чел съм проспектите на Браво, Бреф, Софармата и на тази компания, оснвоната разлика е мащабът и факта, че едните са одобрени от КФН а другите не. Не разбирам защо БЕАМ е нещо лошослед като БФБ регулира всичко. Мисля, че самият пазар БЕАМ е повече от легитимен. А до колкото разбирам 1-вият проект вече е продаден, а самата компания е била в онсовната на изграждането му, след което е излязла от инвестицията. Около менимджъмнта на проекта не виждам скандали. Лично за мен би имало сериоезен проблем ако емисионната цена беше в в пъти повече от последното увеличение на капитала. Апорта за мен е нормален, за разлика от ужким оценката на нематеиралните активи на СинКарса, който реално разду мега компанията - а тук емисионната цена е равна на последната емисонна цена при апорта.
    Last edited by MilkovMD; 11.10.2021, 17:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MilkovMD Разгледай мнение

      В бизнес план е напсино за свързаността, а и СЕО-то ясно каза защо е това така. Просто няма как да излязат туко така на БФБ без никакъв проект и да искат 3 милиона, а за да излязат все пак той трябва да заключи някакъв проект на себе си и след това да се откупи от компанията.
      Те не излизат току-така на БФБ, щото няма как да се одобри подобен смешен проспект - затова през задната вратичка БИЙМ с менте апортната вноска, както и други вече са правили. Но пак да се запитаме - 10ина компании под водата и сега 11та да им посъбере свеж балъшки капитал - кой изобщо вярва в Дядо Коледа тук? Че и предишните са се опитвали да правят Гурмазово Лас Вегас и нищо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        отиваш в някой фирмен справочник и виждаш свързани фирми. После ти става ясно за какво пак ще похарчат паричките ти едни трима юнаци под мотото Гурмазовски Лукс То чак смешно
        В бизнес план е напсино за свързаността, а и СЕО-то ясно каза защо е това така. Просто няма как да излязат туко така на БФБ без никакъв проект и да искат 3 милиона, а за да излязат все пак той трябва да заключи някакъв проект на себе си и след това да се откупи от компанията.

        Коментар


        • отиваш в някой фирмен справочник и виждаш свързани фирми. После ти става ясно за какво пак ще похарчат паричките ти едни трима юнаци под мотото Гурмазовски Лукс То чак смешно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
            Интересно е че тази тема я имаше преди 3 месеца, и сега излиза съобщение че не съм оторизиран да я видя. Там имаше доста критични мнения и се чудя дали са я затворили, защото не им харесва на Инфинити.
            https://forum.investor.bg/forum/%D0%...82%D0%B0%D0%BB
            Туй щото си в профил. Отвори я Incognito.

            Коментар


            • И на мен ми дава така, но предпоалгам е някакъв бъг, все пак ще става публична компания няма как да нямат тема в инвестора без значение кой какво мнение пише за тях.

              Отново ще кажа, че създадох тази тема да събера различни мнения на опитни играчи ще се радвам да прочета всяка различно мнение.

              Коментар


              • Интересно е че тази тема я имаше преди 3 месеца, и сега излиза съобщение че не съм оторизиран да я видя. Там имаше доста критични мнения и се чудя дали са я затворили, защото не им харесва на Инфинити.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Е посредника по предлагането е Елана, какви очаквания да имат освен сериозна печалба !
                  А какви са твоите очаквания и наблюдения?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MilkovMD Разгледай мнение
                    Попаднах на този анализ от Елана, очакват сериозна печалба от проекта:
                    https://www.elana.net/ckfinder/userf...Profile(1).pdf
                    Е посредника по предлагането е Елана, какви очаквания да имат освен сериозна печалба !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      Наистина ли искаш да си изхарчиш парите по съвет от анонимен форум?
                      Целя да се получи аргументирана дискусия. За мен няма значение дали човек пише с името или с псевдонима си след като е аргументирал логиката си.

                      Коментар


                      • Наистина ли искаш да си изхарчиш парите по съвет от анонимен форум?

                        Коментар


                        • Попаднах на този анализ от Елана, очакват сериозна печалба от проекта:
                          https://www.elana.net/ckfinder/userf...Profile(1).pdf

                          Коментар


                          • Инфинити КАпитал предстоящо ИПО

                            Здравейте на всички, може ли по опитните от вас да ми кажат дали е добре да се инвестират в Инфинити Капитал

                            Видях тази новина https://www.investor.bg/novini-i-ana...tomvri-337082/ и се замислям дали не е по-добрата опция да се инвестира през компания в имоти от колкото да търсиш добра възможност в лудияят пазар в София?
                          Working...
                          X