IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FOMO и участниците във този форум

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

    максимизиране на резултата е основна работа за фомовците

    колко пъти си над рекорда си от 2007-ма?

    Началото бе 10,2008г. с 8700 ейтака за играта, по НГ бяха 7000, а по 10,03,2009г. започнах по здраво схидравлики, каолини алкомети и батерии(КИП и Автоматика-първа спец.) все в зони които ми бяха малко познати , Свилоза и Агрополи пък бях по националните обекти при пускове от 1972-3г. ..., та така и до днес- извоювах си сам професията спекулант с цел да покрие туй що не е внасял след промените;- доволно за сега
    Last edited by inta53; 22.05.2021, 14:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Ако ти е писано да спечелиш, няма как да загубиш, освен ако се тръшнеш е не участваш!
      По Н.Г. бях събрал "сили" и чаках Спиди да се проясни дали ще е на старата, и върне към 54-52, е не бе и щом се проясни към 13,01, мисля беше всичката сила отиде в Агрия. ТК че можело и повече значи със същия залог(само кратък пример).
      Визия , мисъл-Мисъл, сметки, Сметки -решение - действие и каквото такова, ако да е грешка, не е чакай много-режи и пак отново!

      п.п. - що не по рано Агрия, ами дойде ми в повече, Алтерко грабна първата "сила", но държах и едното ухо и за Спидито отворено...
      максимизиране на резултата е основна работа за фомовците

      колко пъти си над рекорда си от 2007-ма?
      Last edited by oslo; 22.05.2021, 13:35.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
        Fear of missing out (FOMO) или страха от пропускане, дали тресе яко участниците в този форум?

        И дали не може да стане опасно. Помня 2007-ма критерия за успешност беше да имаш повече репа, което пък значи не само че си с голям портфейл, но и си достатъчно агресивен, тоест готин.

        Всяка втора реплика е "ще ги гледаш как излитат", "яд те е че си пропуснал", "гроздето е кисело" и т.н. FOMO фрази дразнения на другите фомовци.

        За човек, който се вълнува от писанията, като мен, реших да огранича участието си във форума, защото направо ме побърква и винаги ме е побърквал в последните 20 години и ми поомръзна. Побърквал в смисъл свръх-вълнувал.

        Чатим си, не че нещо. Просто ми мина през главата и реших да споделя. Може би ще пиша след години Засега чета. Пожелавам късмет, да си постигнете целите, да ги задминете и да не се загубите!

        Ако ти е писано да спечелиш, няма как да загубиш, освен ако се тръшнеш е не участваш!
        По Н.Г. бях събрал "сили" и чаках Спиди да се проясни дали ще е на старата, и върне към 54-52, е не бе и щом се проясни към 13,01, мисля беше всичката сила отиде в Агрия. ТК че можело и повече значи със същия залог(само кратък пример).
        Визия , мисъл-Мисъл, сметки, Сметки -решение - действие и каквото такова, ако да е грешка, не е чакай много-режи и пак отново!

        п.п. - що не по рано Агрия, ами дойде ми в повече, Алтерко грабна първата "сила", но държах и едното ухо и за Спидито отворено...
        Last edited by inta53; 22.05.2021, 13:05.

        Коментар


        • Осло ,ти си ценен за форума макар,че рядко пишеш..Имаш много висока финансова култура и си реалист..Пиши и не напускай..Не обръщай внимание на стадото и троловете..Поздрави .​​​​​




          Коментар


          • FOMO и участниците във този форум

            Fear of missing out (FOMO) или страха от пропускане, дали тресе яко участниците в този форум?

            И дали не може да стане опасно. Помня 2007-ма критерия за успешност беше да имаш повече репа, което пък значи не само че си с голям портфейл, но и си достатъчно агресивен, тоест готин.

            Всяка втора реплика е "ще ги гледаш как излитат", "яд те е че си пропуснал", "гроздето е кисело" и т.н. FOMO фрази дразнения на другите фомовци.

            За човек, който се вълнува от писанията, като мен, реших да огранича участието си във форума, защото направо ме побърква и винаги ме е побърквал в последните 20 години и ми поомръзна. Побърквал в смисъл свръх-вълнувал.

            Чатим си, не че нещо. Просто ми мина през главата и реших да споделя. Може би ще пиша след години Засега чета. Пожелавам късмет, да си постигнете целите, да ги задминете и да не се загубите!
          Working...
          X