IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FOMO и участниците във този форум

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като говорим за тези 30%, се сещам за яд за пропусната възможност. Тези, които имаха топки, пари направиха, а аз се изприщвах.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

      Че от какъв зор? Не помня някога нещо с теб да сме дискутирали, спорили или мерили пишки.
      Всъщност, едва ли, твоите постове ги виждам.
      Не си спомням как е станало. Отблокирах те току що

      Това не е като в туитър, тука като блокираш и само ти не виждаш. По-яко ще е да може да се блокира и блокирания да не вижда

      Това в инвестора е по-скоро mute-ване

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Ха много смешно..А колко трилиона се напечатаха и раздадоха..И какво следва.Значи 20..30процента за пазарите е нищо..Наистина смешно..



        За тези с марджин коловете 30% сигурно са всичко, но за държачите, или по модерному ходлърите, само едно краткотрайно изприщване.

        Коментар


        • Ха много смешно..А колко трилиона се напечатаха и раздадоха..И какво следва.Значи 20..30процента за пазарите е нищо..Наистина смешно..




          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Формално над 20% надолу се смята за мечи пазар, но реално март 2020 си беше корекция в един дългогодишен бичи пазар

            А, тоя Форд май съм го блокирал, но преди малко ми излезе поста му... пък сега не го виждам
            Че от какъв зор? Не помня някога нещо с теб да сме дискутирали, спорили или мерили пишки.
            Всъщност, едва ли, твоите постове ги виждам.
            Last edited by ford_perfekt; 22.05.2021, 20:15.

            Коментар


            • Формално над 20% надолу се смята за мечи пазар, но реално март 2020 си беше корекция в един дългогодишен бичи пазар

              А, тоя Форд май съм го блокирал, но преди малко ми излезе поста му... пък сега не го виждам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Пазара не се е откроила вдигал само..Нещо си в грешка..Няма пазари,които само се вдигат..Ти явно си извън времето.
                Когато избухна пандемията какво стана с пазарите..Моля не пиши н верни неща..
                Е, не настана гибел и разруха! Паднаха с 30-тина процента и за три месеца възстановиха с горница. Нито вълна от фалити, нито опашки пред кухните за бедни. В крайна сметка корекция и продължаваме да надуваме!

                Коментар


                • Какво стана, пандемията беше катаризатор на още по-голям растеж в тек сектора

                  А и тази пандемия си е възможно най-екзогенния шок, който можеш да си представиш

                  Коментар


                  • Пазара не се е откроила вдигал само..Нещо си в грешка..Няма пазари,които само се вдигат..Ти явно си извън времето.
                    Когато избухна пандемията какво стана с пазарите..Моля не пиши н верни неща..

                    Коментар


                    • Киро, ние шест години обясняваме защо пазарът няма да пада много, а ще се дига и че особено ще растат тек компаниите (макар че аз нямам много тек)

                      Моите обяснения с времето станаха и по-суфистицирани, защото междувременно понавялозах малко по-професионално в материята. Сега няма как с две изречения да ти обясня

                      В същото време от края на 2015 у форумо се говори за голамото сгромолясване на фондовия пазар у Америка
                      Last edited by Money; 22.05.2021, 19:54.

                      Коментар


                      • И как сте все бикове при тези сложни неща..

                        Коментар


                        • Макро и regime change. Това са сложни неща


                          Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          На нормалите пазари как се сменят, можете ли да кажете..

                          Коментар


                          • Да си все биче 12 години на БФБ и да се гордееш , когато пазара пада и не се възтановява какво е..Може много определения да се дадат.. ИЗОБЩО ТЕЗИ ПОНЯТИЯ БИКОВЕ - МЕЧКИ СИ ГИ ОПРЕДЕЛЯТЕ КАКТО ВИ ПАДНЕ..На нормалите пазари как се сменят, можете ли да кажете..

                            Коментар


                            • Oslo, кои са тези FOMO участници? Почти всички и почти без прекъсване са мечо настроени от септември 2015 насам

                              Май само dddd и аз сме бичета у форумо

                              Или ти имаш предвид БФБ? Там нямам поглед

                              Коментар


                              • Коментирането на другите, а не на конкретни борси, компании и др. инвестиции е най-голямата простотия в този форум. Обикновено е дело на киселяци, които гледат отстрани и "предупреждават" как ще се занули.

                                Възможно е, но напиши едно аргументирано мнение, а не кълни като съща циганка. В случая на Осло аргументът е "помня 2007ма". Хубу, пич, ама това е аргумент на ниво квартална кръчма. Още малко и спомени от казармата ще вкара.

                                Личното ми мнение съм го писал много пъти - в инфлационна среда е безумие да се държи кеш в очакване на някакъв спад в абсолютна стойност.

                                ===

                                добавка: като цяло нивото на форума е ниско, но пък е много над нивото на материалите в сайта.

                                Коментар

                                Working...
                                X