IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ETFs базирани на компании занимаващи се с марихуана

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
    Дааа,не е наркотик-витамини ще да е,затова напоследък е пълно с “ безсмъртни на витамини по пътищата,газят наред все едно са в видео игра.Въпроса ми беше защо го правят достъпно и то в САЩ-те там не че не са им промити мозъците достатъчно.
    може би това би било добро за нова тема, но не успях да създам такава
    то треволяка не само в половината краварник е законен, в Индия четвърт милиард души народ всеки ден пуши тревата и така от поне 2000 години ............

    Коментар


    • Дааа,не е наркотик-витамини ще да е,затова напоследък е пълно с “ безсмъртни на витамини по пътищата,газят наред все едно са в видео игра.Въпроса ми беше защо го правят достъпно и то в САЩ-те там не че не са им промити мозъците достатъчно.
      може би това би било добро за нова тема, но не успях да създам такава

      Коментар


      • Тревата ........ Майка Ганджа ...........ооооо ......дааааааааааа......................
        А дано и в БГ да стане легална,, че да си пафкаме на воля ............... а дано ама надали ..................
        У нас в БГ-то нашите тикви с чугунените кратуни още смятат че тревата е наркотик ................. хахахахахаха.............

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hydalgo Разгледай мнение
          Здравейте! Исках да попитам дали нещо подобно съществува на българския пазар.Също искам и евентуално да предизвикам някаква дискусия по темата. Какво мислите за подобен тип инвестиция плюсове и минуси. Аз за сега ще се въздржа от това да давам мнение, понеже не съм правил никакви проучвания, а просто идеята ми се струва готина и на пръв поглед инвестицията в подобен род компании ми изглежда рентабилна.
          Можеш да прочетеш тази статия по въпроса.

          https://www.capital.bg/moiat_capital...a_purviia_etf/

          Коментар


          • Здравейте,
            Учудваме как леко полека узаконяват марихуаната в много щати в Америка и Канада.Какво мислите се крие дългосрочно зад това.

            Коментар


            • ETFs базирани на компании занимаващи се с марихуана

              Здравейте! Исках да попитам дали нещо подобно съществува на българския пазар.Също искам и евентуално да предизвикам някаква дискусия по темата. Какво мислите за подобен тип инвестиция плюсове и минуси. Аз за сега ще се въздржа от това да давам мнение, понеже не съм правил никакви проучвания, а просто идеята ми се струва готина и на пръв поглед инвестицията в подобен род компании ми изглежда рентабилна.
            Working...
            X