IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Кире ми ти не си хилядонер а мильонер щом си се добрал до 6 тресйки. 1 трейска се получаваше срещу заявка около 160 000 парички
    Мхм... виртуални.... )))))))))
    Last edited by maverik; 14.02.2018, 21:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Може ли нещо конкретно - ..
      Откъде да клъвнем малко инфо за активите на Градус и задълженията на дружеството ? Като прост чиляк ме интересуват прости неща ...
      ... моля ви , не ме обвинявайте в сарказъм щото ползвам глагола кълва
      Статията на Капитал май е най изчерпателна към момента. Повече информация по-късно предполагам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram
        както каза един от 'размразените' никове - едва ли разчитат на такива скъсаняци като нас.
        Добре че не е казал убитаци, .."айде свако на битако".. )))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Може ли нещо конкретно - ..
          Откъде да клъвнем малко инфо за активите на Градус и задълженията на дружеството ? Като прост чиляк ме интересуват прости неща ...
          ... моля ви , не ме обвинявайте в сарказъм щото ползвам глагола кълва
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Не разбирам за какво надъхване говориш, но карай ! Аз за нищо не се надъхвам, само коментираме тук .
            прав си Здравко, различно те разбрах, но да... карай успех

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

              не съм го чел и не мисля. тези филми сме ги гледали вече по няколко пъти. извинете, че ви развалих кефа от надъхването
              Не разбирам за какво надъхване говориш, но карай ! Аз за нищо не се надъхвам, само коментираме тук. Всеки си има глава на раменете, за да си взима сам решенията !
              Last edited by Zdravko; 14.02.2018, 17:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Ако позволиш, дори да е вече договорено записването, нали не мислиш, че три, четири фонда ще дадат ликвидност на акцията. Защото ако си чел заявяват, че искат да бъдат тип Софарма с повече акционери, а това как ще го постигнат ако не предложат добри условия и параметри. То и без това сме една шепа търгуващите тук.
                не съм го чел и не мисля. тези филми сме ги гледали вече по няколко пъти. извинете, че ви развалих кефа от надъхването

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                  ако позволите да добавя, че това ипо си договорено записано преди да се е случило и колкото милки им дойдат от дребни пишман-спекуланти, все ще им е от полза. пресен пример с бла-бла около ипото на тех.гиганта алтерко.
                  Ако позволиш, дори да е вече договорено записването, нали не мислиш, че три, четири фонда ще дадат ликвидност на акцията. Защото ако си чел заявяват, че искат да бъдат тип Софарма с повече акционери, а това как ще го постигнат ако не предложат добри условия и параметри. То и без това сме една шепа търгуващите тук.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    както каза един от 'размразените' никове - едва ли разчитат на такива скъсаняци като нас.
                    ха, онзи вярно така написа, сигурно добре са го нахранили с пилешко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      както каза един от 'размразените' никове - едва ли разчитат на такива скъсаняци като нас.
                      добре го е формулирал размразеният ник

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Jay, тия от Градус ако прочетат как ги нищим тук, сигурно ще се откажат от листването ! Но пък и ако са си мислили, че като чуят хората името Градус и през глава ще тръгнат да записват акции много се лъжат.
                        ако позволите да добавя, че това ипо си договорено записано преди да се е случило и колкото милки им дойдат от дребни пишман-спекуланти, все ще им е от полза. пресен пример с бла-бла около ипото на тех.гиганта алтерко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Jay, тия от Градус ако прочетат как ги нищим тук, сигурно ще се откажат от листването ! Но пък и ако са си мислили, че като чуят хората името Градус и през глава ще тръгнат да записват акции много се лъжат.
                          както каза един от 'размразените' никове - едва ли разчитат на такива скъсаняци като нас.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Това е после, но при покупката, когато излъгаха, че са американци http://investments.dir.bg/_wm/librar...4&df=8&dflid=3 някой плати стотици милиони на продавача Delhaize Group. Нашите пилета, колкото и да са играчи и велики, не мисля, че бяха в състояние да съберат толкова стотици милиони в кеш. Коя банка ги е подпряла обаче в 2014 г. още е тайна за мен.
                            Jay, тия от Градус ако прочетат как ги нищим тук, сигурно ще се откажат от листването ! Но пък и ако са си мислили, че като чуят хората името Градус и през глава ще тръгнат да записват акции много се лъжат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Това е после, но при покупката, когато излъгаха, че са американци http://investments.dir.bg/_wm/librar...4&df=8&dflid=3 някой плати стотици милиони на продавача Delhaize Group. Нашите пилета, колкото и да са играчи и велики, не мисля, че бяха в състояние да съберат толкова стотици милиони в кеш. Коя банка ги е подпряла обаче в 2014 г. още е тайна за мен.

                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Абе, дали сред играчите се приемат изкукуригали? Търсим да 'танем нейде Член, 'баси.

                                Коментар

                                Working...
                                X