IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...и сега? Ако не е нещо банално, не бива да се инвестира? Помислете така: А не е ли наистина добре пътят към рая за душите на милиони пилета да бъде асфалтиран по наистина пазарен път? Аз няма да инвестирам в това но, вие можете. Тъкмо, ако някой ви измами, ще сте самите вие.
    Поздрави.

    Коментар


    • Аз вече реших дали да участвам... но ще си запазя решението в тайна

      Коментар


      • Ако някой има линк, дайте го насам, че все още не съм видял тази прословута реклама
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • С парите от продадените акции, Градус дали ще изплатят заплатите които дължат на служителите от фалираното от тях Пикадили?
          Защото знам, че още дължат пари за заплати, а били уж според статиите и рекламите много просперираща компания?
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Подвеждащ- ще да е!!!
            поради тази причина никът ми е 15%, а аватара "-15%". Един вид давам добър диапазон на подвеждане
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              П.П. Мисля също така, че биват упреквани доста повече от необходимото. Не знам дали продуктите са им добри или лоши, но на практика това няма значение. В такъв свят живеем и за да оцелееш трябва да се съобразяваш и разбирам дори да са им отвратителни месата. Това е все едно да се говори, че не трябва да имаш акции от кока-кола примерно само защото обичаш здравословния начин на живот. Несериозни аргументи са това според мен.
              Аз пък точно такива аргументи не съм видял.

              Коментар


              • Подвеждащ- ще да е!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  Въпреки ника си???
                  хахаха, въпреки него
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Аз няма да участвам "сериозно" тук, тъй като смятам, че са доста напудрени данните за печалбата и мисля, че догодина тя ще бъде доста по-малка, дори след усвояването на парите. Въпреки това е тъпо човек да бъде преднамерен, да осъжда хората предварително и ще си взема минимално количество, колкото да покажат брой акционери и да влизат в Софикс. След време като/ ако спечелят доверие ще бъде различно. Успех им пожелавам!

                    П.П. Мисля също така, че биват упреквани доста повече от необходимото. Не знам дали продуктите са им добри или лоши, но на практика това няма значение. В такъв свят живеем и за да оцелееш трябва да се съобразяваш и разбирам дори да са им отвратителни месата. Това е все едно да се говори, че не трябва да имаш акции от кока-кола примерно само защото обичаш здравословния начин на живот. Несериозни аргументи са това според мен.

                    Въпреки ника си???

                    Коментар


                    • Аз няма да участвам "сериозно" тук, тъй като смятам, че са доста напудрени данните за печалбата и мисля, че догодина тя ще бъде доста по-малка, дори след усвояването на парите. Въпреки това е тъпо човек да бъде преднамерен, да осъжда хората предварително и ще си взема минимално количество, колкото да покажат брой акционери и да влизат в Софикс. След време като/ ако спечелят доверие ще бъде различно. Успех им пожелавам!

                      П.П. Мисля също така, че биват упреквани доста повече от необходимото. Не знам дали продуктите са им добри или лоши, но на практика това няма значение. В такъв свят живеем и за да оцелееш трябва да се съобразяваш и разбирам дори да са им отвратителни месата. Това е все едно да се говори, че не трябва да имаш акции от кока-кола примерно само защото обичаш здравословния начин на живот. Несериозни аргументи са това според мен.
                      Last edited by 15%; 09.06.2018, 21:05.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Абе, хубави/лоши, нямат ли всички право да опитат?
                        Не защото така стават големите трагедии... когато хора които си нямат понятие какво правят, започнат да "инвестират". Затова ги има тия ограничаващи регулации в САЩ и на други места. Инвестицията не е като да си купиш вечеря от магазина.

                        Аз се съмнявам така или иначе, че в България ще има интерес, ние нямаме традиции в инвестирането (освен в недвижими имоти) и освен това борсата вече ги "изпържи" пилците няколко пъти.

                        Колко компании си заминаха... а най-светлият пример беше с Енергони... и това се води "регулирана борса". Освен това някакви "скелети" бяха листвани с години...

                        Коментар


                        • Абе, хубави/лоши, нямат ли всички право да опитат?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                            Това да се рекламира IPO по национална телевизия май прецедент у нас. Аз по не нямам спомен за подобно нещо.
                            В САЩ знам че има ограничения за този тип реклами. Знам със сигурност, че не могат да се рекламират финансови продукти, както да речем може да се рекламират "кренвирши"...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              ...погледнете откъм веселата сттана на нещата:
                              .
                              .
                              част от ТВ реклама:
                              „-...Ние сме (на) градус.”
                              ​​​​​​

                              Преди минути докато вечеряхме жена ми;- "Ти чуваш ли за тия дивиденти, тези от кога стават за ядене? Те са само лед и вода! Ти имаш ли? - такъв и бе израза....
                              Аз стресиран от факта, че жена ми се итересува от фирмени реклами (дивидента и е разширил обхвата);
                              - Неее, тия са нови. Ще се предлагат ... - Секна ми и хапката, че и глътката на прекрасната сира!

                              Коментар


                              • ...погледнете откъм веселата сттана на нещата:
                                .
                                .
                                част от ТВ реклама:
                                „-...Ние сме (на) градус.”
                                ​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X