IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • То скоро май никой няма да участва в IPO, който е одобрил тази висока цена за IPO очевидно е сбъркал.. Жената ми викаше заеш ли, че ще има IPO - викам, знам. Ми що да не си вземем вика, е ето защо... това обаче не е прецедент, а по-скоро ми се струва правило за съжаление...
    Last edited by pepe1234; 26.11.2018, 15:18.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

      Не е само днес, минус 16,5 процента от IPO-то до днес за четири месеца ...
      Добре, че не посмях да участвам. Представям си разните пенсионни фондове дето записаха на 1.80...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
        Т'ва направо го разбиха днес...
        Не е само днес, минус 16,5 процента от IPO-то до днес за четири месеца ...

        Коментар


        • Т'ва направо го разбиха днес...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Уважавам много конкретиката ти. Въпреки арогантното ти поведение /което е проблем на най-близките ти/, всъщност си доста градивен съфорумец!

            Желая ти успех
            не виждам нищо арогантно ........ пиша това което мисля и рядко спестявам нещо на околните ......... ако на това викаш арогатност - ок ..... но това не е арогантност, да знаеш
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              а ти 15% ............ с колко % от портфейла си си се ушил тук? ......... с 15% ли?
              Засега съм се ушил с 6% и то предимно от днес. Това е и причината да разпитвам по-подробно. Тъй като не влизам никъде, без да имам възможността да усреднявам .
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                след като напиша цената на която бих купил тук ще подскочат всички .......... но нека им гледаме сеира

                левче е справедлива цена според мен ......... не държа да имам градус в портфейла си ............ така, че и да стане, и да не стане цената лев, няма да се развълнувам въобще
                Уважавам много конкретиката ти. Въпреки арогантното ти поведение /което е проблем на най-близките ти/, всъщност си доста градивен съфорумец!

                Желая ти успех
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • а ти 15% ............ с колко % от портфейла си си се ушил тук? ......... с 15% ли?
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Супер
                    Кажи сега, Хима го чакаш на 1,15, тук на колко би пазарил?

                    Моля те да разбереш правилно, интересно ми е твоето мнение и не заяждам.
                    след като напиша цената на която бих купил тук ще подскочат всички .......... но нека им гледаме сеира

                    левче е справедлива цена според мен ......... не държа да имам градус в портфейла си ............ така, че и да стане, и да не стане цената лев, няма да се развълнувам въобще
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      вече осми месец съм в кеш и ми беше трудно в първите 2-3 месеца .......... след това вече не го мисля кеша...

                      това, че последните 2 години имах само ХИМ не означава, че не следя основните позиции на БФБ ...... можеш да видиш назад в темата колко пъти съм писал тук ....... няма да ти казвам как ме агитираха да влезна в градуса ...... пращаха ми материалите за ИПО-то преди да ги изпратят на някои ИП

                      гледам ви и ви се радвам ........... успех
                      Супер
                      Кажи сега, Хима го чакаш на 1,15, тук на колко би пазарил?

                      Моля те да разбереш правилно, интересно ми е твоето мнение и не заяждам.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Полки, трудно ли е да си на кеш, въпреки сривовете навсякъде? Гледам те, че се отказа от Хима и започна други компании да опрашваш?
                        вече осми месец съм в кеш и ми беше трудно в първите 2-3 месеца .......... след това вече не го мисля кеша...

                        това, че последните 2 години имах само ХИМ не означава, че не следя основните позиции на БФБ ...... можеш да видиш назад в темата колко пъти съм писал тук ....... няма да ти казвам как ме агитираха да влезна в градуса ...... пращаха ми материалите за ИПО-то преди да ги изпратят на някои ИП

                        гледам ви и ви се радвам ........... успех
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          докторе, да нямаш температура??? ............ гледам те от няколко дни за кризи пишеш ........... нали нямаше да има такова чудо на БФБ? ........... забравили какви ги пишеше до миналата седмица???
                          Полки, трудно ли е да си на кеш, въпреки сривовете навсякъде? Гледам те, че се отказа от Хима и започна други компании да опрашваш?
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                            Зависи от посоката на БФБ, но като гледам накъде са насочили всички международни пазари от няколко месеца едва ли Бг ще е изключение.
                            докторе, да нямаш температура??? ............ гледам те от няколко дни за кризи пишеш ........... нали нямаше да има такова чудо на БФБ? ........... забравили какви ги пишеше до миналата седмица???
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Innocent
                              Птиците отлитат на Юг
                              https://m.helikon.bg/48810-%D0%9F%D1...%BC%D0%B8.html
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15%

                                Мдааа, гледаем филм беше ако не бъркам. Да се надяваме, че на пролет миграцията им ще бъде на север
                                Зависи от посоката на БФБ, но като гледам накъде са насочили всички международни пазари от няколко месеца едва ли Бг ще е изключение. Някой упорито се опитва да излезе от два дни на цена 1,59 - 1,60лв. Цената на акцията падна с близо 14 процента за близо четири месеца. Пазар ...

                                П.п https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...a-grip-272422/
                                Last edited by Innocent; 23.11.2018, 21:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X