IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да дойдат мечките

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да дойдат мечките

    Очакваш Биовет пак да се качат ли? Възможно е...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • BIOV

      На Елана да им е честита печалбата от Биовет, но като отиде на 10 лв. как ще цъкат с език...

      Коментар


      • До знаещия

        Шейх просто уважавам колегите от Елана и Бенчмарк

        Коментар


        • До знаещия

          Знаещ, с тези изказвания за "сериозните" посредници защо ли се сещам къде работиш????

          Коментар


          • До знаещия

            Дядка ти няма ли да бачкаш тая година, празници идват, а ти киснеш по форумите или вече никой не те иска на работа. Аз казах само, че съм продал половината си акции от Биовет(6лв. нито е връх нито пък вчера и днес съм купил на дъното) и нищо друго не съм продал, няма и да продавам скоро. Да, някои от акциите в портфейла ми загубиха няколко процента от стойността си, други не, но това не ми пречи изобщо, напротив дава ми възможност да събера по-голямо количество. Важното е, че ти си продал всичко и сега имаш за подаръци - един вид ти пазаруваш от коледните намаления по Витошка, а аз от тия на БФБ. Предполагам, че и двамата сме доволни. Ти си оставаш с подаръците в чувала, аз с акции в портфейла си, ще видим след празниците, кой е по-доволен.

            Коментар


            • До знаещия

              Mnogo revat Mezkite ! A Bikovete si malzat i si kupuvat izgodno!

              Коментар


              • До знаещия

                Знаещия е много добър - продал на "top" купил на "bottom" - доста такива специалисти се подвизават по форумите (вж. "валутна търговия - forex") под прикритието на анонимността.
                Само че, защо ли все post factum жънат прословутите си успехи :?

                Коментар


                • До знаещия

                  Ави не си ме разбрал, имах предвид, че там продаваха и сериозни посредници, затова беше изключение от останалите позиции. А обяснението ще оставя за себе си. Но ако ме питаш за мнение за Биовет, ръстът беше прекалено силен в последно време, така че корекцията тук е нормална, аз продадох половината на 6.00 и си ги купих пак вчера и днес.

                  Коментар


                  • До знаещия

                    Да ти кажа честно като гледам скоростта на корекцията нищо чудно да приключи много скоро. Доста от позициите за 1 седмица загубиха ръста се от месеци насам. Радвам се, че цените поспаднаха защото бях започнал да се притеснявам от това непрестанно поскъпване. Освен това имаме възможност да си напазаруваме евтинко акциите, които продадохме преди седмица. А иначе еуфорията около БТК със сигурност ще прати отново цените в космоса. Не се шашкайте, нищо лошо няма в това да дойдат мечките стига да имате силни нерво. Който го е страх от мечки просто да не ходи в гората

                    Коментар


                    • До знаещия

                      Става дума за това, че според знаещия спадът на пазара е само временен и съвсем скоро пак ще тръгне нагоре и спомена, че само пенсионерите и паникьорите продават, а изключение прави Биовет, за което си има друго обяснение. Та за това обяснение питам.

                      Коментар


                      • До знаещия

                        Че за какво ти е обяснение? При падащ пазар пада всичко. Верно е, че някое пада повече а друго по-малко, но така или иначе посоката е надолу! А за Биовет ми беше чудно как досега не са тръгнали да продават при условие че ги купиха около 2,60лв. По-добре късно да се усетиш от колкото никога

                        Коментар


                        • До знаещия

                          За Биовет какво ти е обяснението?

                          Коментар


                          • me4kite

                            Абе вие докато спорите "дошли ли са мечките или не" те ще вземат да си отидат ))

                            Коментар


                            • me4kite

                              Дядка, видно е, че идваш от миналото, очевидно е, че там ще си останеш с тези познания за капиталов пазар. Невъзможно е да се говори за корекция, а той ще ми говори за тренд. Тренд явно има и той е низходящ, само че е в твоя портфейл май ;-)

                              Коментар


                              • me4kite

                                Ех znae6t., с постинги в инвестора пазар не се прави, а още по-малко се обръща тренда.
                                Има обективна реалност - само щраусите вярват друго.
                                Bud zdorov

                                Коментар

                                Working...
                                X