IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да дойдат мечките

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да дойдат мечките

    Компенсаторките още от понеделник ни събудят. До два месеца - корекция до 38% при "балоните, до 18% при сериозните дружества. Може би само табаците който я обраха вече ще оцелеят ако им мине сделкатас БАТ.
    Умереният риск винаги печели ! ))))))

    Коментар


    • до знаещия

      Bikovete sa mnogo rasgoneni i pak islisat na arenata - vardaaa

      Коментар


      • до знаещия

        Вие докато си спорите то пак идва времето на биковете...

        Коментар


        • до знаещия

          Така е нямам. Очаквам да кажеш нещо съществено, за да те разбера, от глупости и заяждания не разбирам.

          Коментар


          • до знаещия

            нямаш капацитет за да ме разбереш
            стига ти толкова

            Коментар


            • до знаещия

              Същият посредник, за който говорим. Заядливец явно наистина няма смисъл да се спори с тебе, щото само се заяждаш, а ти ми кажи, ако имаш клиент, който иска да купува акции от едно дружество а друг да продава, ти на първия ще ги изсипеш на пазар, а на втория ще му ги купуваш пак на пазар и то по-скъпо. Още повече, че говорим за хиляди акции

              Коментар


              • до знаещия

                Кой посредник изкупи тия акции на BIOV в 9:49?

                Коментар


                • Да дойдат мечките

                  пак греши
                  сякаш единствените клиенти са баби и дядовци
                  далеч си от истината

                  Коментар


                  • Да дойдат мечките

                    Заядливец работил ли си в посредник някога? Такива големи пакети обикновено са от доверителното управление, където основната дума е на брокера. Не е продавал баба Пенка 32 акции, а сега да купува дядо ти Танас 24 акции, разбираш ли. А тук ставаше въпрос за десетки хиляди акции. Обяснението е друго........???????????

                    Коментар


                    • Да дойдат мечките

                      Може би купуват за собствена сметка. Аз нямам достъп до такава информация. Който знае, да каже.

                      Коментар


                      • Да дойдат мечките

                        O, sancta simplicitas !

                        Коментар


                        • Да дойдат мечките

                          а не се ли сешташ че всеки посредник има много и различни клиенти
                          помисли първо

                          Коментар


                          • Да дойдат мечките

                            Връщам темата, защото макар да не е вече толкова актуална, ми се ще да ви обърна внимание на случващото се с Биовет, както и с другите позиции, които паднаха за кратко. Забележете, че посредниците които продаваха, подали се на паника, сега купуват същите позиции, като за Биовет дават доста повече пари, отколкото взеха миналата седмица.

                            Коментар


                            • Да дойдат мечките

                              Съгласен съм с теб - неслучайно не си продадох акциите , макар че можех да направя 50% печалба.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Да дойдат мечките

                                Императорът, ти какво мислиш за Биовет? Според мен дружеството е много перспективно и с голям потенциал. Продукцията им е много качествена и отговаря на всички европейски стандарти за качество. И много важно, няма почти никакви конкуренти на европейския пазар. Почти цялата продукция се изнася там. Вярно е, че съществува известна опасност от евентуалното настъпване на евтини китайски аналози, но Биовет и там въртят далаверата. Абе дружеството си е супер, само да не бяха Кирчо Домусчиев и инженера Батаклиев. То и затова е на тези нива.

                                Коментар

                                Working...
                                X