IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите роби

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Естествено особено на североизток от тук - както и чугунените глави захранени с североизточен идиотизъм съществува едно доста странно обитание на духа.

    Някой трубва да ми дава пари, някой трябва да се грижи за мен. Аз съм некадърен лузър, който не може да прави нищо, който не е способен на нищо - и за това държавата трябва да се грижи за мен. Аз имам разум на шимпанзе и памет на златна рибка и за това не съм отговорен за нищо - особено пък за собствения ми живот.

    Отговорни за собствения ми живот са тези които ме управляват. Аз ще се гордея с наличните ми качества - защото нищо че съм малоумен лузър без умствени възможности за взимане на рационален избор , с воля на разглезен плужек и с гръбнак на медуза, то аз съм все пак човек с качества
    Мирише на сяра и човекопоклонничество. Къде го виждаш либерализма в днешното тоталитарно общество в икономиката, в бизнеса, в търговията, в политиката, в свобода на словото... смях

    Иначе едно си равновесие знае едно си бае, индивидуализма /КрасивУменРанобуден/ срещу колективизма/роба/... Индивидуализъм и колективизъм има и сред робите и сред робовладелците... Левски, Ботев и Гоце Делчев са повели робите срещу поробителя... В конкретни исторически моменти, колективизма се цени повече от индивидуализма и обратно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      "Напрао им завидях" да ти кажа на мойте познати в San Francisco, по 100К за образование кредит взеха и още 350К за няква картонена къща общо взето са напред с -550К ....
      Моя позната беше стипендиант на Шорош и взе две колиби във флорида и ню йок за приблизително същата сума - (минус) 500К.Майтапа е,че в БГ ги рекламираше като нейни понеже учила и едновременно много работила - демек построила американската мечта още докато е на 22 години.
      В сравнение с Чоката,капитализма е много по-хуманен - дере кожи и драска кибрити за няколко поколения напред!
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        Ти изтрепа копърката, обесни за състоянието на ума на Левски, Ботев, Гоце Делчев...

        Свобода или смърт. Ясно и кратко ти показва избора, нагласата, състоянието на ума. Както на Левски и Ботев, така и на хилядите, жертвали се за правото ти днес свободно да бълваш болшевишки небивалици.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
          Най-великия държавник бил Бай Тошо? Той бил постоил, абе ти нещо... Същите изцепки като сегашния ни премиер Тиквата (духовен последовател на бай Тошо), дето той лично давал парите за магистрали, добавки и т.н. Всичко за тия 45 годни е изградено с безплатния труд (и впоследствие окраден от същата партийна върхушка) на една излъгана нация, под похлупака на несъвместима с нищо нормално политическа и икономическа система, която видяхме до къде я докара.

          И последно да те питам, според теб ние в крайна сметка успяхме ли да построим изцяло социализЪма, преди да се сгромоляса под собствената си тежест?
          Те и фараоните са построили нещо което е останало с хилядолетия - и между другото още не е боядисано - но не съм чул някой да ги хвали че са управлявали добре и за строителите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Пак глупости и клишета. Може да се види списъка от предприятия, които държавата изкара за приватизация. Всичко това е построено от най-великия държавник Бай Тошо. За 25годин седерастия се построиха само МОЛове, плюска се още наследството на БайТошо и се вземат борчове
            Най-великия държавник бил Бай Тошо? Той бил постоил, абе ти нещо... Същите изцепки като сегашния ни премиер Тиквата (духовен последовател на бай Тошо), дето той лично давал парите за магистрали, добавки и т.н. Всичко за тия 45 годни е изградено с безплатния труд (и впоследствие окраден от същата партийна върхушка) на една излъгана нация, под похлупака на несъвместима с нищо нормално политическа и икономическа система, която видяхме до къде я докара.

            И последно да те питам, според теб ние в крайна сметка успяхме ли да построим изцяло социализЪма, преди да се сгромоляса под собствената си тежест?

            Коментар


            • Естествено особено на североизток от тук - както и чугунените глави захранени с североизточен идиотизъм съществува едно доста странно обитание на духа.

              Някой трубва да ми дава пари, някой трябва да се грижи за мен. Аз съм некадърен лузър, който не може да прави нищо, който не е способен на нищо - и за това държавата трябва да се грижи за мен. Аз имам разум на шимпанзе и памет на златна рибка и за това не съм отговорен за нищо - особено пък за собствения ми живот.

              Отговорни за собствения ми живот са тези които ме управляват. Аз ще се гордея с наличните ми качества - защото нищо че съм малоумен лузър без умствени възможности за взимане на рационален избор , с воля на разглезен плужек и с гръбнак на медуза, то аз съм все пак човек с качества

              Коментар


              • https://www.youtube.com/watch?v=2TmeDHnSjNU

                Коментар


                • Всяка идеология, която твърди че хората не са отговорни за собствените си избори е идиотска идеология - възприема хората като идиоти.

                  Всяка идеология, която твърди че хората не трябва да носят последствията си от собствения си личен избор е социопатска идеология - само социопатите отказват да приемат че са отговорни за последствията от действията си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    КрасивУменРанобуден равновесие... Четох една статия за унищоженото коренно население на Северна Америка... Къде е коренното население на хамерика? Благоденства в резерватите

                    Значи този, който не е съгласен с Диктатурата на капитала? Заминава в Резервата, на село: ракийка, доматки сиренце, без болница за възрастните хора, без училище за децата... Резерват

                    А тези, които са предпочели пред Резервата да бачкат за наем, ток, вода, парно, лекарства, карти за градски транспорт, гащи на децата и пак кинтите не стигат. Не говоря за малкото КрасивиУмниРанобудни ... А за тези, които са безработни говоря за младежката безработица в периферията на Гейропа
                    Чекай чекай малко - това е въпрос на избор - на личен избор. Който иска да не ходи в резервата - но това си е негов избор - той съвсем свободно е избрал да не наприви избор 1, който му е достъпен и да направи избор 2 който също му е достъпен.

                    И като всеки свободен човек си носи последствията от собствения си личен избор. Или смяташ че безработните са невменяеми и не трябва да бъдат отговорни за последствията от собствения си избор.

                    Коментар


                    • Цитат:


                      Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

                      Тази работа с вземането парите на богатите и държавното им разпределение вече е била. Мина и замина. И дори в люлката на соцкома - СССР, обществено-икономическите отношения са други. Видя се, че системата не работи. Сега отново искат да я стартират. Ами давайте, нали вече започнахте с поклонението пред бай Тошо.
                      Болшевишките болки са две. Първата - че за да имат, трябва да работят. Втората - че не сме с СССР. Защото тогава нямаше да работят. всичко щеше да идва по много и безплатно. Те това е идеята. ИМ!

                      Пак глупости и клишета. Може да се види списъка от предприятия, които държавата изкара за приватизация. Всичко това е построено от най-великия държавник Бай Тошо. За 25годин седерастия се построиха само МОЛове, плюска се още наследството на БайТошо и се вземат борчове

                      ================================================== ==================
                      Я виж каква е темата, аз какво съм писал и накъде ти е скочила болшевишката мисъл. Пак си написал нещо, изобщо нямащо връзка с моя пост.
                      Партия была, есть и будет есть!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                        Тази работа с вземането парите на богатите и държавното им разпределение вече е била. Мина и замина. И дори в люлката на соцкома - СССР, обществено-икономическите отношения са други. Видя се, че системата не работи. Сега отново искат да я стартират. Ами давайте, нали вече започнахте с поклонението пред бай Тошо.
                        Болшевишките болки са две. Първата - че за да имат, трябва да работят. Втората - че не сме с СССР. Защото тогава нямаше да работят. всичко щеше да идва по много и безплатно. Те това е идеята. ИМ!
                        Пак глупости и клишета. Може да се види списъка от предприятия, които държавата изкара за приватизация. Всичко това е построено от най-великия държавник Бай Тошо. За 25годин седерастия се построиха само МОЛове, плюска се още наследството на БайТошо и се вземат борчове

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                          Свободата е състояние на ума. Дали под ореха на село или в сянката на осигурителната система на някоя скандинавска (соц) страна, малкият човек не може да избяга от предразсъдъците си. Та... другари, освободете първо себе си, а после и света.
                          Ти изтрепа копърката, обесни за състоянието на ума на Левски, Ботев, Гоце Делчев...

                          Каиш назначаваме отбор психотерапевти, даваме им новините и оттук нататъка робите стават свободни... Предлагам на всички да погледат казионните медии, бтв, нова и тем подобная...... без звук, не ви ли приличат говорителите на малоумни екстресенси от кабеларките, на психопати

                          Коментар


                          • Тази работа с вземането парите на богатите и държавното им разпределение вече е била. Мина и замина. И дори в люлката на соцкома - СССР, обществено-икономическите отношения са други. Видя се, че системата не работи. Сега отново искат да я стартират. Ами давайте, нали вече започнахте с поклонението пред бай Тошо.
                            Болшевишките болки са две. Първата - че за да имат, трябва да работят. Втората - че не сме с СССР. Защото тогава нямаше да работят. всичко щеше да идва по много и безплатно. Те това е идеята. ИМ!
                            Партия была, есть и будет есть!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Като направиш добро и спасиш някой е редно той да ти се качи на главата В щатите живота на хората стана отвратителен, защото бяха спасени твърде големите да не фалират и бяха фалирани много малки. Познай големите спасени как си разиграват коня и трепят всичко що е смъртно наоколо, защото те са безсмъртни. Това е проблема, плюс това че тормозят смъртните да им внушават че и негрите са хора сякаш това има някакво значение за затъналите в дългове хора.
                              .
                              Attached Files
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                                Е не, тези са са се нахендрили без вазелин... Те са избрали да бъдат РОБИ с ясното съзнание...
                                Свободата е състояние на ума. Дали под ореха на село или в сянката на осигурителната система на някоя скандинавска (соц) страна, малкият човек не може да избяга от предразсъдъците си. Та... другари, освободете първо себе си, а после и света.

                                Коментар

                                Working...
                                X