IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите роби

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • По темата ама с алтернативен начин.

    Много ми напомня за онзи кадър от "Матрицата", където всички са едни пашкули и се активират, когато е необходимо ново робче.

    Коментар


    • Herr michaelis12

      Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      рибо тоя виждал ли си го .... ей тва го е писал преди 500 стин години и сега е същото ....



      ей ти го тука даже на немски нали разбираш ? - ето даже нема да четеш вземи си пуканки и слушай кво ти свири радиото

      Der Fürst - Niccolò Machiavelli - Hörbuch
      https://www.youtube.com/watch?v=o5r8wLy3EzI
      .
      das war ausgezeichnet!

      Vielen Dank!
      Attached Files
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Винаги е имало и ще има такива които са на върха на хранителната верига и други които са в основата и живеят за да слугуват,всеки сам трябва да реши къде иска да е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
          Не само е имало ами си го има и сега соца Само че не е в таксито хахахаха
          рибо тоя виждал ли си го .... ей тва го е писал преди 500 стин години и сега е същото ....



          ей ти го тука даже на немски нали разбираш ? - ето даже нема да четеш вземи си пуканки и слушай кво ти свири радиото

          Der Fürst - Niccolò Machiavelli - Hörbuch
          https://www.youtube.com/watch?v=o5r8wLy3EzI

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
            Не само е имало ами си го има и сега соца Само че не е в таксито хахахаха
            имало е дудуци дори и в таксито през 84та го е немало тоя Соц. От как стъпват двуноги 70К год. вече на тая земя има робство, само днешното е с лъскава опаковка иначе си е същото както и, че проблемите идват от парите и жените и тва си е от как свет светува ..... и при динозаврите кат погледнеш е било също така. Едни са си пасяли кротко после пристига няккав по голем и озъбен глиган и на салата, а това също не е Социализъм .... не може да ядеш побратимите си нищо, че са вегани .....
            Last edited by michaelis12; 13.06.2016, 15:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Китай ще направи същото, вече изграждат механизма с който ще подгонят западните фирми и те ще бягат така че глезените им ще бият в задните им части.
              То и Чавес и Мадурко подгониха западните фирми от Венецуела и резултатът е налице. Както и изводът чии задни части пострадаха ...
              Don't work hard, work smart!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                няма как болшевиките да изпълнят обещанието си всички да са богати
                Болшевиките никога не са обещавали нито са имали намерения всички да са богати, точно обратното - болшевиките обещават да няма богати.
                Don't work hard, work smart!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  В царска Русия отива бандата евреи начело с Ленин крадеца ..
                  Веднага следва анулиране на царските външни дългове(които са били минимални) и бясно печатане на пари иначе няма как болшевиките да изпълнят обещанието си всички да са богати.Резултата е известен - глад и огромна инфлация! Едва след 1925 г. Великия Сталин успява да стабилизира икономиката,но остатъците от троцкизма(болшевиките) виреят в световен мащаб и до днес и то на запад от Белград!
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Ако си тук, значи, да.
                    Тук съм, но някак си не ми е робско. Който се чувства роб, си го е казал.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Как е, върви ли робията?
                      Ако си тук, значи, да.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        ами ти незнаеш кво говориш бе ало .... кат каам аз, че Соц. никога ама никога не е имало ти не ми верваш. Хората не сме дорасли за тва бе как да ти обясним ?!? В царска Русия отива бандата евреи начело с Ленин крадеца сегашния еквивалент Ходорковски и се почва кражбата и убийствата на века. Какъв Цоциализъм какъв Комунизъм в Куба същата раота Кастро взима власта и до 90г. на власт ама това не е Социализъм бе бастун не е щото пак 5 човека са на върха и останалите са роби панимаеш ?!?
                        Как е, върви ли робията?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          ами ти незнаеш кво говориш бе ало .... кат каам аз, че Соц. никога ама никога не е имало ти не ми верваш. Хората не сме дорасли за тва бе как да ти обясним ?!? В царска Русия отива бандата евреи начело с Ленин крадеца сегашния еквивалент Ходорковски и се почва кражбата и убийствата на века. Какъв Цоциализъм какъв Комунизъм в Куба същата раота Кастро взима власта и до 90г. на власт ама това не е Социализъм бе бастун не е щото пак 5 човека са на върха и останалите са роби панимаеш ?!?
                          Не само е имало ами си го има и сега соца Само че не е в таксито хахахаха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            Ми то много хубаво ама соца и комунетата не са изобретени в царска Русия, да ти споделя
                            Просто партийките им са изчезнали до незначителни размери навсякъде в цивилизацията - щото хората искат не само да ядат, ами и да си купуват коли и т.н. - а в Куба, Венецуела и Рашастан нещо не се получи
                            ами ти незнаеш кво говориш бе ало .... кат каам аз, че Соц. никога ама никога не е имало ти не ми верваш. Хората не сме дорасли за тва бе как да ти обясним ?!? В царска Русия отива бандата евреи начело с Ленин крадеца сегашния еквивалент Ходорковски и се почва кражбата и убийствата на века. Какъв Цоциализъм какъв Комунизъм в Куба същата раота Кастро взима власта и до 90г. на власт ама това не е Социализъм бе бастун не е щото пак 5 човека са на върха и останалите са роби панимаеш ?!?

                            Коментар


                            • 77

                              Германското икономическо чудо не се случва като идва Хитлер на власт, то е отпреди Първата Световна война.Той идва на власт в резултат на това че икономиката рухва поради оттока на инвестициите, а Първата световна война е точно опита да спрат изтичането на капиталите но я губят. САЩ по него време приемат тези капитали които бягат от Германия и евреите изнасят. Тактиката на Хитлер е безпогрешна - да вдигне скоростта на бягащите капитали на макс. и погва евреите и успява, защото колкото по бързо приключи периода на износ толкова по добре пък и при голямо бягство те не могат да изнасят ефективно защото бързат и просто оставят активите без да ги осребрят.
                              Китай ще направи същото, вече изграждат механизма с който ще подгонят западните фирми и те ще бягат така че глезените им ще бият в задните им части.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                ше го разширим ве за кво да гледам само некви щуротии кой как напрай тема и веднага се пръкват едни и същи и се почва Ленин Сталин Путлер СССРа и комунистите и как Америката била манна демократична небесна .... като същите ама джан джун си немат и напрестава какво е Социализъм или Демокрация щото обществото не е дорасло за там и никога такова нещо не е имало или съществувало.
                                Ей тука човека напрайл тема за "новите роби (на банковата система)" и веднага пак некви тъпотии ми мноо ясно че листата ше стане мноо грамадна ....
                                Ми то много хубаво ама соца и комунетата не са изобретени в царска Русия, да ти споделя
                                Просто партийките им са изчезнали до незначителни размери навсякъде в цивилизацията - щото хората искат не само да ядат, ами и да си купуват коли и т.н. - а в Куба, Венецуела и Рашастан нещо не се получи

                                Коментар

                                Working...
                                X