IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои ще са новите Енемона и Меком и лятната летаргия ще свали ли цените на акциите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
    БГ спекуланта е привлечен кармично от гадния мажоритар, от мошеника, затова си и страда. БГ спекуланта е привлечен от Дарк Сайд, ако ме разбираш.

    Пак си мечтаеш за Спиди и СФИ.

    Спиди е с 14% ръст за година, 17% с дивидента, за какви негативи говориш?
    А СФИ е 22% за година, с дивидента към 28%, за какви негативи говориш?

    Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам хартии.
    какво говориш, спиди от началото на годината се е изпарило с 10%. Добре че го махах преди време, оставих малко за да може по-спокойно да списвам небивалици))) Чудя се сега, при тези показатели, до 2020 ли ще се търкаля на тия цени или до 2018!?!?
    Сфи също имам, и там окуця коня, след като скочи с 30 стинки за една година колкото диведента., а ако и спадне с толкова след плащането му, ще си останем само с един гол дивидент и писането за него из форума )))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лоцман Разгледай мнение
      Кои са тези с буквкчката "Е"? Да не би да завършват на "вроинс"?
      Или пък "врохолд"?
      Има едно друго, което миналата година направи 12 млн. загуба и тази не дава признаци за подобрение, даже влошава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Tи какво, Защо търсиш меком и енемона.??? Имам чувство, че негативите в спиди са те озлобили и сега ще те удовлетвори да видиш как всичко се скапва !?!? Що за метаморфоза е спекулантската душа !?
        А сега конкретно - в топ 10 на спадащите очаквам да се нареди i ... чез ))
        БГ спекуланта е привлечен кармично от гадния мажоритар, от мошеника, затова си и страда. БГ спекуланта е привлечен от Дарк Сайд, ако ме разбираш.

        Пак си мечтаеш за Спиди и СФИ.

        Спиди е с 14% ръст за година, 17% с дивидента, за какви негативи говориш?
        А СФИ е 22% за година, с дивидента към 28%, за какви негативи говориш?

        Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам хартии.
        Last edited by oslo; 22.05.2016, 09:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лоцман Разгледай мнение
          Кои са тези с буквкчката "Е"? Да не би да завършват на "вроинс"?
          Или пък "врохолд"?
          Не ги помня вече. Пет години ги държах и нито дивидент, нито подкрепа на акцията, нито уважение към малките - нищо, само едни грандомански планове и продажби на мечти. Аз си научих урока за 5г. - колкото учи един магистър финансист, но моя урок е по-ценен за мен!
          Та не ги помня вече, помня само че с "Е" почваха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Здравей,
            в тия дъждовни празнчни дни и аз се опитах да потхвана раздумка, но ме съсякоха рано рано.
            Та на въпроса - не се наемам да кажа кои ще са новите падащи звезди, но определено кандидатите са много. Едни започващи с буквичката "Е" са напът да се стопят досущ като падаща звезда, ще следим отстрани с интерес. Други могат да изгорят заради едни тестове дали на банки или на ПФ .
            Колкото до втория ти въпрос, за спада на акциите поради ниска ликвидност и идващото лято с 10-20%, само си викам ДАНО
            Набелязал съм си 1-2 позиции от които искам да купя, но ако се смъкнат още малко надолу ще ме зарадват много!
            Поздрави!
            Кои са тези с буквкчката "Е"? Да не би да завършват на "вроинс"?
            Или пък "врохолд"?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
              Кои ще са новите Енемона и Меком?

              И лятната летаргия и очаквана от мен неликвидност ще свали ли цените на акциите с примерно 10-20%?

              Не е препоръка
              Tи какво, Защо търсиш меком и енемона.??? Имам чувство, че негативите в спиди са те озлобили и сега ще те удовлетвори да видиш как всичко се скапва !?!? Що за метаморфоза е спекулантската душа !?
              А сега конкретно - в топ 10 на спадащите очаквам да се нареди i ... чез ))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                Кои ще са новите Енемона и Меком?

                И лятната летаргия и очаквана от мен неликвидност ще свали ли цените на акциите с примерно 10-20%?

                Не е препоръка
                Здравей,
                в тия дъждовни празнчни дни и аз се опитах да потхвана раздумка, но ме съсякоха рано рано.
                Та на въпроса - не се наемам да кажа кои ще са новите падащи звезди, но определено кандидатите са много. Едни започващи с буквичката "Е" са напът да се стопят досущ като падаща звезда, ще следим отстрани с интерес. Други могат да изгорят заради едни тестове дали на банки или на ПФ .
                Колкото до втория ти въпрос, за спада на акциите поради ниска ликвидност и идващото лято с 10-20%, само си викам ДАНО
                Набелязал съм си 1-2 позиции от които искам да купя, но ако се смъкнат още малко надолу ще ме зарадват много!
                Поздрави!

                Коментар


                • Кои ще са новите Енемона и Меком и лятната летаргия ще свали ли цените на акциите?

                  Кои ще са новите Енемона и Меком?

                  И лятната летаргия и очаквана от мен неликвидност ще свали ли цените на акциите с примерно 10-20%?

                  Не е препоръка
                Working...
                X