IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервю с Императорът

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Адмирации Импе!

    Жей, драги приятелю - твоето одобрение означава ного - без да подценявам ни най-малко останалите съфорумци.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis15 Разгледай мнение
      Импе ти си най-големия ..... Ако излезеш и от тея кочини Холдинзи, Фарми и други боклуци и се концентрираш на Xetra или на NYSE може и оше по-добре .....
      Дукатов: това би било ного непатриотическо - полека-лека ще увеличавам навън, но без да забравям родната БФБ.


      Опа: ти вече си Кленов. Растеш, растеш.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Адмирации Импе!

        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PapilloN* Разгледай мнение
          Браво,Импе .....тука ще ти и благодаря за това,че ти беше първия човек с който се запознах от форума и си ми помагал със съвети и винаги се държиш човешки с хората .....Поздравления
          А как да се държа по дяволите? - Аз съм най-обикновено същество - както каза пихтиеобразният тубанец-телепат на Инок Луис.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Това съобщение беше изтрито от mibova. Причина: двете теми са обединени
            А третата? Друго ви попитахме - да направите обща тема за всички интервюта..

            С това темпо, след месеци ще има само теми за интервюта..
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Браво,Импе .....тука ще ти и благодаря за това,че ти беше първия човек с който се запознах от форума и си ми помагал със съвети и винаги се държиш човешки с хората .....Поздравления

              Коментар


              • успех и от мен !!!!!!!!!!!!!!!!!
                още много общи събрания !!!!!!!!!!!

                Коментар


                • respect




                  много интересно интервю, иска ми се да беше по-дълго
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Много ми харесва тонът - няма го наставничеството, няма я дивата радост от първата ( за много БГ инвеститори - и единствена) успешна инвестиция.
                    Поздравления!
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Ърм.
                      Импе ти си най-големия ..... Ако излезеш и от тея кочини Холдинзи, Фарми и други боклуци и се концентрираш на Xetra или на NYSE може и оше по-добре .....

                      Коментар


                      • Добро интервю, поздравления.
                        Veni, Vidi, Vici

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          Представям Ви интервюто на колегата Императора !!!

                          http://www.investor.bg/novini-i-anal...komers-205628/

                          успех и за напред !!!
                          от мерак си пропуснал да видиш, че вече има такава тема
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ърм.
                            Здрав бъди, пасторе, финансов наш !!!
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Ърм.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Благодаря, благодаря за пожеланията

                                Гледах да не се разпростирам ного, по някои пространни теми, по които предпочитам да пиша статии. Инвесторът имаха такава инициатива - ама нещо я позарязаха - или аз поне не съм видял да задават теми и да публикуват статии.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X