IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервю с Императорът

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
    понеже сме на вълна интервюта, импе, бих искал да ти задам сления въпрос - защо след като си император, звучиш като йода?
    Ми щото имам и светла страна.


    Киро - не съм ного оптимистически за БФБ като цяло - защото държавата се управлява от безхаберници и тиквеници.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Пропуснал си да изложиш и визията си за БГ борсата- отимист ли си за близките 5 години или не...

      Коментар


      • понеже сме на вълна интервюта, импе, бих искал да ти задам сления въпрос - защо след като си император, звучиш като йода?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          За спекула - ок, ама щом си на тая струна - баш си е непатриотично да инвестираш в олигарси, па било те и народни...

          Малко позакъсня за навън, ма не е голям проблем, долу горе добър тайминг хвана - поздравления за което и успехи !
          С пожелания да заякнеш и от 1-2 да стигнеш поне до 10 акции на сделка
          Можех - просто предпочетох повече да "разхвърлям" парите си. Да - хванах сгоден момент.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Импе, ти някога репо - сделки с акции имал ли си.
            Не-е-е, не търгувам с ряпа.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Николай Митанкин Разгледай мнение
              Поздрави на Императорът за това впечатляващо интервю! Убедителен, както винаги.
              Да се похваля и аз с познанството ми с Императорът.
              Стар фен на Планината и личен мой животозастраховател.

              Запознах се с Императорът на едно сборище през 2007 година в Motto. Инициатор беше Мариян, а Валентински беше запазил там 20 места, които не стигнаха.

              После Императорът беше инициатор на почти всички следващи срещи. Най-голямата беше в Славяни, беше резервирал цяла зала за около 40 души. Най-ценните срещи бяха онези, на които идваха хора от борсата или от някой посредник, например Радо или Цвети. Уви, на последните срещи се събираме едноцифрен брой хора.

              Естествено, най-интересната тема винаги е била „Какво да очакваме“.
              Ето нещо от време оно, уви:
              Императорът, 31.12.2007


              –––––––
              Заглавието на темата е много точно. Императорът е собствено име, запазена марка, не се падежира, няма множествено число, винаги се пише с пълен член и не може да се променя на Императора!


              Благодаря, драги - Покланящо се човеченце
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Импе, ти някога репо - сделки с акции имал ли си. Пропуснал си да изложиш и визията си за БГ борсата- отимист ли си за близките 5 години или не...
                Last edited by Kiro; 11.11.2015, 12:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                  *Инок Уолас, "Междинна Станция"


                  поздрави Импе
                  Вярно така беше - Луис беше оня пъпеш от ФБР.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Поздрави на Императорът за това впечатляващо интервю! Убедителен, както винаги.
                    Да се похваля и аз с познанството ми с Императорът.
                    Стар фен на Планината и личен мой животозастраховател.

                    Запознах се с Императорът на едно сборище през 2007 година в Motto. Инициатор беше Мариян, а Валентински беше запазил там 20 места, които не стигнаха.

                    После Императорът беше инициатор на почти всички следващи срещи. Най-голямата беше в Славяни, беше резервирал цяла зала за около 40 души. Най-ценните срещи бяха онези, на които идваха хора от борсата или от някой посредник, например Радо или Цвети. Уви, на последните срещи се събираме едноцифрен брой хора.

                    Естествено, най-интересната тема винаги е била „Какво да очакваме“.
                    Ето нещо от време оно, уви:
                    Императорът, 31.12.2007
                    За Осма година предвиждам умерен ръст, с чести корекции, свързани с публичните предлагания на атрактивни компании, въобще разнопосочен и често изненадващ пазар.
                    –––––––
                    Заглавието на темата е много точно. Императорът е собствено име, запазена марка, не се падежира, няма множествено число, винаги се пише с пълен член и не може да се променя на Императора!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Дукатов: това би било ного непатриотическо - полека-лека ще увеличавам навън, но без да забравям родната БФБ.
                      .
                      За спекула - ок, ама щом си на тая струна - баш си е непатриотично да инвестираш в олигарси, па било те и народни...

                      Малко позакъсня за навън, ма не е голям проблем, долу горе добър тайминг хвана - поздравления за което и успехи !
                      С пожелания да заякнеш и от 1-2 да стигнеш поне до 10 акции на сделка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        ...на Инок Луис.
                        *Инок Уолас, "Междинна Станция"


                        поздрави Импе
                        "the trend is your friend until the end..."

                        Коментар


                        • Мите,

                          За автографи къде да се наредим ...?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Дукатов: това би било ного непатриотическо - полека-лека ще увеличавам навън, но без да забравям родната БФБ.

                            Опа: ти вече си Кленов. Растеш, растеш.
                            Импе не става въпрос за патриотизъм прочети си пак интервюто ти там сам си го казал (безаконие в Държавата)..... Не веднъж съм изкавал мнение за контра индикатора SOFIX...... Нищо ше те научиме на фашагата и на СиПа ... за златото нема кво да се учиме ти там знаеш за кво иде реч

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Импе поздравления..Успехи в новите начинания..Пропуснал си да напишеш за господин Донев и контактите ти с него- с това си уникален..Пожелавам ти още добри дивиденти и плис- плис от тях..
                              Че защо: уникален - г-н Донев контактува и комуникира с нозина от нас. Той е - както се казваше навремето: народен човек.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Импе поздравления..Успехи в новите начинания..Пропуснал си да напишеш за господин Донев и контактите ти с него- с това си уникален..Пожелавам ти още добри дивиденти и плис- плис от тях..

                                Коментар

                                Working...
                                X