IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

IBEX35 BOLSA DE MADRID

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
    Какво мислите за Аbengoa ?
    http://www.abengoa.com/web/en/accion...lsa/abengoa_b/
    Мисля, че са надценени, фен съм на BME
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Какво мислите за Аbengoa ?
      http://www.abengoa.com/web/en/accion...lsa/abengoa_b/

      Коментар


      • В петak си купих малко IAG
        http://www.ahorro.com/acnet/contents...lyygc07i7CUiVB

        Коментар


        • над испанския пазар тегне гръцко проклятие

          докато не се успокои работата с гърците при всяко споменаване на думата 'дълг' това ще пада с 2%, а при думата комунист с 4%
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Той индекса вече си е сериозно изостанал, ако пуснеш WEI на блумбърг и веднага се вижда кво става YTD.
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Мисля индекса ще изостава (underperform) спямо другите заради изборите есента.
              GRIFOLS ми изглежда най-безопасно ..

              Коментар


              • Ако се катурне пазара им може да си вземе и от другите две. В момента двете ми изглеждат скъпи, пък дивидентите им не са чак такива, че да ми плащат достатъчно че да ги държа.

                Коментар


                • двете големи банки сантандер и ббва, индитекс, амадуес холдинг и това е горе долу което си заслужава според мен - може да има някой малки, но те в общи линии не ме интересуват. Аз имам само двете банки .

                  Коментар


                  • Та по темата аз днес си взех малко ENDESA пак да видим кво ,ще стане

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      Много рисков пазар, балонизиран леко, наистина ли е достоверно доходността по 10 годишните тук да е 1-2%, айде мерси. Испания е зле като гърция, ако не по-зле, и ако не е помпането от ЕЦБ кой знае къде ще го докарат. А и като насиризят ще умирише пейзажа. проблема в испания е, че има много неориентирани че геварчета. иначе п**ките им са готини за кекс, но май само толкова. иначе са ужасно дразнещи с лигавия си манталитет хиспаносите. както казва един приятел също ценител на латино котенцата ' хиспаносите просто не разбират капитализма, те са трагични". иначе има и една прослойка много кадърни пичове, примерно познавам един играч директор от caixabank, ама плебса е много на брой, и много ,ама много прозд. ай миос диос, не мерси

                      Нямам препоръка
                      Ми рисков колко да е рисков не като БФБ

                      Коментар


                      • Много рисков пазар, балонизиран леко, наистина ли е достоверно доходността по 10 годишните тук да е 1-2%, айде мерси. Испания е зле като гърция, ако не по-зле, и ако не е помпането от ЕЦБ кой знае къде ще го докарат. А и като насиризят ще умирише пейзажа. проблема в испания е, че има много неориентирани че геварчета. иначе п**ките им са готини за кекс, но май само толкова. иначе са ужасно дразнещи с лигавия си манталитет хиспаносите. както казва един приятел също ценител на латино котенцата ' хиспаносите просто не разбират капитализма, те са трагични". иначе има и една прослойка много кадърни пичове, примерно познавам един играч директор от caixabank, ама плебса е много на брой, и много ,ама много прозд. ай миос диос, не мерси

                        Нямам препоръка
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Бе имаме някой друг сантандер ( то май друго не си и заслужава аче скъпичко), ама ти не се налапвай много.
                          Аче на хоризонта има едни испански сиризченца....а и Каталуня клати лодката....та - умната.
                          И аз харесвам Сантандер благодаря все пак

                          Коментар


                          • Като чуя за 0,1% комисионна и ми се преаква

                            Коментар


                            • Бе имаме някой друг сантандер ( то май друго не си и заслужава аче скъпичко), ама ти не се налапвай много.
                              Аче на хоризонта има едни испански сиризченца....а и Каталуня клати лодката....та - умната.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                                ей никой не пише май няма никой там.братле
                                Аз съм там

                                Коментар

                                Working...
                                X