IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малките тигри на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    На есен кога се прибира и плявата , се слагат и ангъши , но на някои хакционери ока им е къс ...
    няма как да се уплашим "баш" от есента,. защото както знаеш някои правим нещата наобратно и според заложеното може още напролет да видим ползата, която други мъчат да събират есента
    Както е казано - "да се приготвим за зимата, а ако дойде лятото - добре дошло "
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Лоша работа е когато на някой хaкционер акциите спрат да растат, нали така. Добре че са малките тигри


      На есен кога се прибира и плявата , се слагат и ангъши , но на някои хакционери ока им е къс ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        - за ПРЕЦито -Не му се връзвай този малкия отваря клетките в движение !!!
        Но е забравил, че гладъ боли и пари повече от камшика ! - и току виж го изяли , като най близка порция !
        Лоша работа е когато на някой хaкционер акциите спрат да растат, нали така. Добре че са малките тигри
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
          Много се охраниха 2015 г
          http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=15931


          - за ПРЕЦито -Не му се връзвай този малкия отваря клетките в движение !!!
          Но е забравил, че гладъ боли и пари повече от камшика ! - и току виж го изяли , като най близка порция !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Забравихме малките тигри!
            Как върви живота им понастоящем? Следите ли ги? Живи ли са, игриви ли са, или са им подрязали ноктетата !?
            Много се охраниха 2015 г
            http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=15931
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Забравихме малките тигри!
              Как върви живота им понастоящем? Следите ли ги? Живи ли са, игриви ли са, или са им подрязали ноктетата !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Импе ти нали си вече на облизвации и златце
                Имам си и облизвации и акции.

                За злочестина - догодина - последен дивидент от привилегированите жабоци, но аз мисля: и по простите ще плащат дивидент - ако не всяка година, то през година.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  Капитализацията му е по-голяма от четирите компании взети заедно и е в топ 5 на най-търгуваните. Също P/E му е доста по-високо. Но виж, това е най-голямата penny stock на нашата борса за която се сещам
                  Да. И аз съм на същотот менние за Зърнени храни. Много добра инвестиция е особено в момента, когато падат цените.
                  *Не е препоръка.

                  Коментар


                  • Намерих още едно

                    TTM към първата половина на 2015:

                    компания.........................................п ечалба преди данъци........капитализация...P/E
                    Захарни заводи (неконсолидиран)...............3,340.............. ...............15,836.......4.74
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • TTM към първата половина на 2015:

                      компания.........................................п ечалба преди данъци........капитализация...P/E
                      Велде България (неконсолидиран)................2,366............. ................14,263.......6.03
                      Хидропневмотехника................................ .......305...............................2,394.... ....7.85
                      Унипак............................................ ..............2,571.............................20 ,902.......8.13

                      Ако се сещате за други компании с P/E под 10, ги давайте насам
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Не,Слънчо и София Комерс не влизат. Но привилегированите на Софком са привлекателни - 0.75 дивидент при 5.80 цена.

                        компания.........................................п ечалба преди данъци........капитализация...P/E
                        Велде България (неконсолидиран).................2148............. ................13,227.......6.16
                        Ломско пиво.............................................. .....692...............................2,696...... ..3.90
                        Унипак............................................ ...............2198.............................19 ,448.......8.85
                        Хидропневмотехника................................ .......375...............................1,995.... ....5.32

                        Слънчо............................................ ................970.............................19 ,200......19.79
                        София Комерс - Заложни къщи......................1,303................... .........14,000......10.74
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Импе ти нали си вече на облизвации и златце
                          Аааа това ми напомня, че жабоците може да покриват критериите

                          Ок, следобяд ще сметна показателите на Слънчо и София комерс
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Импе ти нали си вече на облизвации и златце

                            Коментар


                            • Слънчо го чаках миналата година седмици наред да купя, и накря ми писна и го отебах, сега вече не ме блазни... то мина момента.
                              Last edited by pepe1234; 11.05.2015, 11:40.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                За Зрънчо се пошегувах, а мога да прибавя СЛЪНЧО АД
                                Трай бе.....




                                ....баси, човек да си не хареса нещо нисколиквидно, но сгодно и някой ще тръгне да го хвали...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X