IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Forex forecasts компании

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Абе, зарежете ги тези глупости: Все как да купуват/пре/продават нещо, с което нямат общо. Направете нещо стойностно, което да е от полза за повече хора, и може да станете и законно, и завинаги богати. Аман от поредните мераклии да спекулират, Спрете се бе, хора!
    Съгласна на 100%. Тия търсения на прогнози и оракули си е същото като да спиш по цялден и да чакаш някой да почука на вратата ти и да ти даде 100 млн. лв. ей така, защото си готин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Дали от спекулация може да се прави поне толкова, колкото от нормална инвестиция? Вероятно, да. Единици. Иначе, Сорос нямаше да е самотен "най-голям спекулант". Не, че други не послъгват но, само с това. Подлъгват "лесните" пари, така си мисля. Иначе, който иска с 99% сигурност да изгори,и тук ще се намерят поне десетина, дето да му дават редовно акъл и съчувствено да го потупват по рамото
      Сега трябва и да извадиш данни, че в реалният бизнес % успели е по-голям отколкото сред спекулантите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Дали от спекулация може да се прави поне толкова, колкото от нормална инвестиция? Вероятно, да. Единици. Иначе, Сорос нямаше да е самотен "най-голям спекулант". Не, че други не послъгват но, само с това. Подлъгват "лесните" пари, така си мисля. Иначе, който иска с 99% сигурност да изгори,и тук ще се намерят поне десетина, дето да му дават редовно акъл и съчувствено да го потупват по рамото
        Каза ли нещо?
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          те ти дават пипсовете,а ти ги умножаваш по позицията която си отворил(обема)
          Ако не разбираш това,трябва да почетеш,иначе ще си изгубиш паричките доста бързо.
          Спекулирането на форекс е доста рисково начинание,трябва да си подготвен добре.
          Вече има доста материали,прегледай ги.
          Дали от спекулация може да се прави поне толкова, колкото от нормална инвестиция? Вероятно, да. Единици. Иначе, Сорос нямаше да е самотен "най-голям спекулант". Не, че други не послъгват но, само с това. Подлъгват "лесните" пари, така си мисля. Иначе, който иска с 99% сигурност да изгори,и тук ще се намерят поне десетина, дето да му дават редовно акъл и съчувствено да го потупват по рамото

          Коментар


          • Първоначално изпратено от npro Разгледай мнение
            Здравейте,
            знаете ли къде мога да видя ранг лист на водещите forex forecasts компании и знаете ли как мога да изчисля доходността на база процент от pips ? Смисъл всички компании казват ни за този месец имаме еди колко си pips, а аз как да разбера каква е доходността в проценти и какъв процент е от вложения капитал ?
            те ти дават пипсовете,а ти ги умножаваш по позицията която си отворил(обема)
            Ако не разбираш това,трябва да почетеш,иначе ще си изгубиш паричките доста бързо.
            Спекулирането на форекс е доста рисково начинание,трябва да си подготвен добре.
            Вече има доста материали,прегледай ги.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Абе, зарежете ги тези глупости: Все как да купуват/пре/продават нещо, с което нямат общо. Направете нещо стойностно, което да е от полза за повече хора, и може да станете и законно, и завинаги богати. Аман от поредните мераклии да спекулират, Спрете се бе, хора!

              Коментар


              • двете теми са за различни неща мисля аз, ако не е така извинявам се.
                не съм тук да участвам в спорове, а се надявам да науча нещо от нещата, които към момента ме интересуват. мисля, че задавам кратки и ясни въпроси, които не изискват особено обширен отговор и се надявам ако има някой, които може да ми помогне да се включи в темата за което му благодаря от сега

                Коментар


                • Първоначално изпратено от npro Разгледай мнение
                  Здравейте,
                  знаете ли къде мога да видя ранг лист на водещите forex forecasts компании и знаете ли как мога да изчисля доходността на база процент от pips ? Смисъл всички компании казват ни за този месец имаме еди колко си pips, а аз как да разбера каква е доходността в проценти и какъв процент е от вложения капитал ?
                  Тука го обърна на чат...

                  2-ри пост - 2-ра тема...
                  Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                  Коментар


                  • Forex forecasts компании

                    Здравейте,
                    знаете ли къде мога да видя ранг лист на водещите forex forecasts компании и знаете ли как мога да изчисля доходността на база процент от pips ? Смисъл всички компании казват ни за този месец имаме еди колко си pips, а аз как да разбера каква е доходността в проценти и какъв процент е от вложения капитал ?
                  Working...
                  X