IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете на новобранец за Forex

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от npro Разгледай мнение
    Здравейте,
    имам малко спестени пари и искам да участвам на Forex.
    За жалост нямам много опит и свободно време за да търгувам лично.
    Въпросът ми е къде мога да намеря български и чуждестранни финансови брокери, които с моят капитал да участват на Forex?
    Според вас колко процента средна месечна доходност мога да реализирам по този начин ?
    И ако може да ми кажете още малко за финансовите брокери как се случват нещата с тях и какъв риск трябва да поема ?
    Благодаря ви предварително и съм много благодарен на всички участвали в темата ми.
    По добре играй покер, вероятността някога да спечелиш е по голяма
    А сега малко по сериозно Ако си решил да се фъргаш у тази джунгла започни с взаимни фондове. Много по лесно за начало и доста по безопасно, има все пак някаква тръпка, която може да те запали да четеш и се образоваш
    Бих ти препоръчал ОББ Асет М Там ще намериш постигнатите доходности

    Коментар


    • Първоначално изпратено от npro Разгледай мнение
      Здравейте,
      имам малко спестени пари и искам да участвам на Forex.
      За жалост нямам много опит и свободно време за да търгувам лично.
      Въпросът ми е къде мога да намеря български и чуждестранни финансови брокери, които с моят капитал да участват на Forex?
      Според вас колко процента средна месечна доходност мога да реализирам по този начин ?
      И ако може да ми кажете още малко за финансовите брокери как се случват нещата с тях и какъв риск трябва да поема ?
      Благодаря ви предварително и съм много благодарен на всички участвали в темата ми.
      и човека с черната каска по-долу ти го каза, стой далече от форекса, барем на акции се мятайте бе, защо все на най-токсичното да му се невиди ?!?
      Last edited by michaelis; 05.03.2015, 10:55.

      Коментар


      • Aбе гледам и не вярвам на ушите си,но миризмата която усещам ми прилича на пререждане на а сега депозитите накъде.ГОСПОЖОЙЦЕ смили се над нас,не и мъчи 2дня
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • не се занимавай с форекс това е хазарт. това не е фондова борса. като немаш време да седиш постоянно на компа си купи акции и си ги дръж . брокера е без значение. иначе ако ти се играе хазарт по добре си загуби парите сам вместо да ги подариш на някой

          Коментар


          • Първоначално изпратено от npro Разгледай мнение
            Добре разбирам ви, но нали има компании които точно с това се занимават да управляват активите на клиентите си на фондовия пазар ? Аз как да открия тези компании и как се случват нещата с тях и според вас каква доходност мога да очаквам ?
            Знам, че съм нов в форума но от скоро проявявам интерес към тази опция за инвестиция, така че се надявам да ми помогнете ако имате желание за което ви благодаря предварително
            интересна формулировка

            не бях поглеждал от тази страна (опция за инвестиция) опита да си хвърлиш парите на вятъра

            =======================

            за колко пари става въпрос??? каква сума си отделил за тази инвестиция???

            мога да те свържа или да ти дам телефона на най-добрия българин в този занаят --- форекса

            Коментар


            • Добре разбирам ви, но нали има компании които точно с това се занимават да управляват активите на клиентите си на фондовия пазар ? Аз как да открия тези компании и как се случват нещата с тях и според вас каква доходност мога да очаквам ?
              Знам, че съм нов в форума но от скоро проявявам интерес към тази опция за инвестиция, така че се надявам да ми помогнете ако имате желание за което ви благодаря предварително

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                най-добрата помощ на новобранец за форекс е да стои колкото се може по-надалеч от форекса, а на най-далече да бяга от брокери на които да си хариже капитала за да търгуват вместо него на форекс...


                А още повече, ако е нов ник с 1 пост и нова тема
                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от npro Разгледай мнение
                  помогнете на новобранец за Forex
                  най-добрата помощ на новобранец за форекс е да стои колкото се може по-надалеч от форекса, а на най-далече да бяга от брокери на които да си хариже капитала за да търгуват вместо него на форекс...

                  Коментар


                  • Помогнете на новобранец за Forex

                    Здравейте,
                    имам малко спестени пари и искам да участвам на Forex.
                    За жалост нямам много опит и свободно време за да търгувам лично.
                    Въпросът ми е къде мога да намеря български и чуждестранни финансови брокери, които с моят капитал да участват на Forex?
                    Според вас колко процента средна месечна доходност мога да реализирам по този начин ?
                    И ако може да ми кажете още малко за финансовите брокери как се случват нещата с тях и какъв риск трябва да поема ?
                    Благодаря ви предварително и съм много благодарен на всички участвали в темата ми.
                  Working...
                  X