IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

РАЛИ НА БФБ !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Не може ли да си водим българките? Тва, с гъркините не ми харесва
    Като се замисли човек -не могат да се намажат и на малкия пръст на българките по никой показател но и разнообразяване си требе!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
      Ако ще фалират -да фалират по бързо че тогава като настане една гръцка ефтинийка.......кеф ти море,кеф ти узо,кеф ти гъркини......ей живот!
      Не може ли да си водим българките? Тва, с гъркините не ми харесва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Бе то не бяха евро кризи, гръцки кризи, украйнски кризи ......сега чакаме гръцкия фалит.......кога ли ша свършат
        Кризи?Какви кризи?Това сега кризи ли са?Едно време какви кризи имаше ехеее .....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Бе то не бяха евро кризи, гръцки кризи, украйнски кризи ......сега чакаме гръцкия фалит.......кога ли ша свършат
          Ако ще фалират -да фалират по бързо че тогава като настане една гръцка ефтинийка.......кеф ти море,кеф ти узо,кеф ти гъркини......ей живот!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Бе то не бяха евро кризи, гръцки кризи, украйнски кризи ......сега чакаме гръцкия фалит.......кога ли ша свършат
            Кризите ще отминат важното е рали да има на бфб.Като се покаже тая тема пак най-отгоре на форумчето трябва да се сме готови да продаваме.Да подадем горещия картоф в ръчичките на някой нов млад пишмян интусиаст оптимист който разправя наляво и надясно как за няколко месеца изкарал n% доходност.

            Коментар


            • Бе то не бяха евро кризи, гръцки кризи, украйнски кризи ......сега чакаме гръцкия фалит.......кога ли ша свършат
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Вижте какви теми само имаше преди една година.Какъв безмерен интусиазъм беше обхванал оптимистите а сега ги няма никакви.Уж все бият мечките а те все ги намачкват и няма надежда скоро да се оправят нещата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                  Тази тема като я видя във форума и все повече ме напушва на смях. Не знам защо така
                  Е как защо?Защото е идиотски смешна.

                  Коментар


                  • Тази тема като я видя във форума и все повече ме напушва на смях. Не знам защо така

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      ХИМ-а качи десетина процента за последните няколко сесии

                      иначе твоето рали сигурно надолу е тръгнало .................... щом ти го казваш
                      Джадай до колкото виждам паднахме на 480 пункта.На това ниво удволетворихте всичките ми оферти.Понапълних кошницата с артии.Ти ми кажи купил ли си нещо?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                        смееш се ти,но скоро може да има изненадани и невярващи на случващото се с цените на акциите очички.....на много от инвеститорите
                        Айде де!! Аз това чакам.Последните сесии сте ми продали доста артийки на цена на която исках да купувам та нищо не ми пречи вече да растем.Давайте палете ракетата .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Как е върви ли ралито надолу ? Хихихи!!
                          ХИМ-а качи десетина процента за последните няколко сесии

                          иначе твоето рали сигурно надолу е тръгнало .................... щом ти го казваш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Как е върви ли ралито надолу ? Хихихи!!
                            смееш се ти,но скоро може да има изненадани и невярващи на случващото се с цените на акциите очички.....на много от инвеститорите

                            Коментар


                            • Как е върви ли ралито надолу ? Хихихи!!

                              Коментар


                              • Да почваме катерене , след уредения конфорт от Влади

                                Коментар

                                Working...
                                X