IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

РАЛИ НА БФБ !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    аааааааааааа проверил си при чичо ти гугъл

    добре ...... харесваш ми

    малка уловка да видя колко във форума знаят .................. гледам, че никой не те беше поправил и си викам чакай да пусна подводницата за да видя кой ще се хване .................. а то само кефалчето на кукичката

    майтап, кефалче .............. нищо лично и без лоши чувства...

    И в БГ мама!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Е,ся за едно Ф!!!

      А ,не Ф,а В!!!
      аааааааааааа проверил си при чичо ти гугъл

      добре ...... харесваш ми

      малка уловка да видя колко във форума знаят .................. гледам, че никой не те беше поправил и си викам чакай да пусна подводницата за да видя кой ще се хване .................. а то само кефалчето на кукичката

      майтап, кефалче .............. нищо лично и без лоши чувства...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        еФхаристо, бе, кефалче
        Е,ся за едно Ф!!!

        А ,не Ф,а В!!!
        Last edited by kefala; 16.06.2015, 23:03.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Ехаристо!!!
          еФхаристо, бе, кефалче

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Кризи?Какви кризи?Това сега кризи ли са?Едно време какви кризи имаше ехеее .....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
              Виждаме, че темата няма още и 6 месеца навършени, следвателно с немалка степен на вероятност можем да приемем писанията ти за неадекватни, в краен случай манипулативни
              Тъй ша е да знаеш.Щом казваш.По-важното какво е писано.Рали на бфб смешно е само при мисълта че малкото покачване на цените е съпроводено с разпродажби.Който и ска да чака рали ама няма да е скоро.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                Егати проблема!
                A аз още търся жената, която няма да ми хареса
                Ми спри да пиеш,де!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Не може ли да си водим българките? Тва, с гъркините не ми харесва
                  Егати проблема!
                  A аз още търся жената, която няма да ми хареса
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Вижте какви теми само имаше преди една година.Какъв безмерен интусиазъм беше обхванал оптимистите а сега ги няма никакви.Уж все бият мечките а те все ги намачкват и няма надежда скоро да се оправят нещата.
                    Виждаме, че темата няма още и 6 месеца навършени, следвателно с немалка степен на вероятност можем да приемем писанията ти за неадекватни, в краен случай манипулативни

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      Ей за това е важно да се знаят "чужди " езици!
                      Ехаристо!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Кризи?Какви кризи?Това сега кризи ли са?Едно време какви кризи имаше ехеее .....
                        Я каква баластра имаше само,уау!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Много тъпо - тя ти вика "НЕ" ... а то означавало "ДА" (или още)
                          Ей за това е важно да се знаят "чужди " езици!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                            Като се замисли човек -не могат да се намажат и на малкия пръст на българките по никой показател но и разнообразяване си требе!
                            Много тъпо - тя ти вика "НЕ" ... а то означавало "ДА" (или още)
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Не може ли да си водим българките? Тва, с гъркините не ми харесва
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Не може ли да си водим българките? Тва, с гъркините не ми харесва
                                Сметнахте ли курса на новата драхма вече? А дали старите драхми ще важат ...
                                щото оня ден намерих 200 DRX .... сигурно е някаква поличба
                                Last edited by Protokol; 15.06.2015, 22:48.
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X