IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

РАЛИ НА БФБ !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
    Е как кога като стане 2.20-2.40лв
    А що бе на 3 лв по добре викам да е.Може обаче да ги взема на 1.20 пък да ти ги продам на 3 лв че като гледам си нов шаран от тия дето вече са със загуби .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      за тази година си декларирал покупки на 200 бр. + още 500 бр. със скрийншот при хим-а ...................... кога ги умножи по 7 без да се похвалиш

      не пропускаш да се похвалиш във форума когато си купил, налЕ
      Няма за какво да се хваля.Пращах да ги види твоята подлога Софиксчо защото уж беше обещал че ще поства скрийншотове на всичките си сделки но така и не се случи това.А лично на теб ти пращах ама ти е къса паметта.Извинявай забравих за това.Между другото твоя Хим не ма кефи много и правилно направих че инвестирах повече другаде щото иначе щях да съм на твоето дередже сиреч със загуби .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Имам 5к от пишмян Флагмана
        за тази година си декларирал покупки на 200 бр. + още 500 бр. със скрийншот при хим-а ...................... кога ги умножи по 7 без да се похвалиш

        не пропускаш да се похвалиш във форума когато си купил, налЕ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
          При хима кога ще влезеш?
          Честно да ти кажа предпочитам ЦКБ пред Хима.Имам 5к от пишмян Флагмана за цвят и може да понакупя още толкова но има и други интересни позиции в които да се влезе.

          Коментар


          • Ozy: България подаде ръка на Гърция
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
              При хима кога ще влезеш?
              Е как кога като стане 2.20-2.40лв

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Писал съм го десетки пъти но пак ще го кажа.Влязах в ЦКБ с по-голям пакет при срива на КТБ на цена 1 лв и надолу.После продължих да купувам на същите цени в продължение на година.Направил съм си приличен пакет и сега следя няколко позиции където да вляза.
                При хима кога ще влезеш?
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  колко пъти да обявява?

                  нали се надъни в ЦКБ на 1,40-1,50 и вече година и половина седи и чака да се върне същата цена за да излезе на фитка...

                  а, да не забравяме, че тази година обяви две покупки при ХИМ-а ................. първо купи 200 бр. а по-късно през юли взе още 500 броя и цяло лято развяваше скрийншота на ордера за тази сделка...
                  Ти сигурно визираш себе си дето се надъни на 1.60 лв при Хима понеже беше много голям отворко и разбирач.Сега ближеш рани с над 15 к загуба и още ще го издухаш кога Хима слезе под 1.30 Обади ми се тогава да ти изпратя хапчета да не се гътнеш че веднъж разплака роднините си като им загуби парите.Хайде като си толкова отворен сложи си всичките бройки Хим на оферта продава най-отдолу на 10-та позиция(не на 1.90)да ги видим щото като те знам какъв цървул и хазартен тип си се съмнявам че ги имаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                    ти ще обявиш ли кога си влязъл?
                    Писал съм го десетки пъти но пак ще го кажа.Влязах в ЦКБ с по-голям пакет при срива на КТБ на цена 1 лв и надолу.После продължих да купувам на същите цени в продължение на година.Направил съм си приличен пакет и сега следя няколко позиции където да вляза.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                      ти ще обявиш ли кога си влязъл?
                      колко пъти да обявява?

                      нали се надъни в ЦКБ на 1,40-1,50 и вече година и половина седи и чака да се върне същата цена за да излезе на фитка...

                      а, да не забравяме, че тази година обяви две покупки при ХИМ-а ................. първо купи 200 бр. а по-късно през юли взе още 500 броя и цяло лято развяваше скрийншота на ордера за тази сделка...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Готвите ли се за ралито? Трябва добре да се сънува за да се види ралито хихи !!
                        ти ще обявиш ли кога си влязъл?
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Готвите ли се за ралито? Трябва добре да се сънува за да се види ралито хихи !!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Да не искаш да кажеш,че се намериха пари за кюфтетата и утре ще е развръзката?
                            Пари няма но то пък за нашата борса това не е необходимо.Тя може и с хиляда лева да изхфърчи.Нали си имат запазена марка с по една акция да вдигат индекса накрая .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Не остана вожде, мятай се на влака, че днеска има утре нема, ще мине през гарата без да спира
                              Да не искаш да кажеш,че се намериха пари за кюфтетата и утре ще е развръзката?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Ще загряваме ли двигателя вече или няма?
                                Не остана вожде, мятай се на влака, че днеска има утре нема, ще мине през гарата без да спира
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X