IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

РАЛИ НА БФБ !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като си помисля само колко интусиазъм имаше по тая тема,а сега от позиция на времето колко смешно и наивно изглежда всичко тогава .Няма ги пишмян оптимистите дето обиждаха и ми обесняваха как съм щял да изтърва влака хихи.

    Коментар


    • Ралито ще го отложим за януари догодина .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
        Виждат се. Истина е. С пожелания един табун с бикове да ги отнесе с рогата.
        Те може и да се виждат но дали са негови или просто си преписва че са негови.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
          преди половин година пак искаше да ги видиш тези 60 000 хим-чета и тогава ги сложих за 3 месеца (от 27 май до 27 август) на 1,91

          днес 09 декември пак сложих за продажба 60 000 хим-чета на 1,912 за следаващите 3 месеца до 9-ти март 2016 година

          слагам ти и един скрийншот да си ги гледаш, мурджо

          Хахаха тая таблица на Ексела ли я прави.Айде малко по сериозно.Ти хептен на глупаци взимаш съфорумците.Като си толкова голям мъж ти казах да се уговорим и ти слагаш на 10-та позиция продава 60 к Химчета да ги видим и после аз моите.По голяма достоверност от това няма.Ако претендираш ме си мъжкар ще го направиш ако ги нямаш ще ми разтягаш локуми и ще пускаш таблички направени на Ексел.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            преди половин година пак искаше да ги видиш тези 60 000 хим-чета и тогава ги сложих за 3 месеца (от 27 май до 27 август) на 1,91

            днес 09 декември пак сложих за продажба 60 000 хим-чета на 1,912 за следаващите 3 месеца до 9-ти март 2016 година

            слагам ти и един скрийншот да си ги гледаш, мурджо

            1,912 - канарче от всякъде

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              преди половин година пак искаше да ги видиш тези 60 000 хим-чета и тогава ги сложих за 3 месеца (от 27 май до 27 август) на 1,91

              днес 09 декември пак сложих за продажба 60 000 хим-чета на 1,912 за следаващите 3 месеца до 9-ти март 2016 година

              слагам ти и един скрийншот да си ги гледаш, мурджо

              Виждат се. Истина е. С пожелания един табун с бикове да ги отнесе с рогата.
              Last edited by radon222a; 10.12.2015, 10:41.

              Коментар


              • догодина до амина
                щом германците се "назландисват", чакаме да дойдат китайците
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Искаш ли утре да ти покажа моите 700(5320) бр а ти да покажеш твоите 60 000 (вероятно около 10000) бр Химчета.Ще ги сложим най-отдолу на 10 позиция продава да ги видят всички .Имаш ли дупе да го направиш или само плямпаш?
                  преди половин година пак искаше да ги видиш тези 60 000 хим-чета и тогава ги сложих за 3 месеца (от 27 май до 27 август) на 1,91

                  днес 09 декември пак сложих за продажба 60 000 хим-чета на 1,912 за следаващите 3 месеца до 9-ти март 2016 година

                  слагам ти и един скрийншот да си ги гледаш, мурджо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                    Навремето имаше една зависимост, че като тръгнат компесаторките тръгваше подем и на БФБ. Какви времена бяха. А сега след време ще разберем.
                    дай неква графика за подкрепа да казаните думи!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                      Навремето имаше една зависимост, че като тръгнат компесаторките тръгваше подем и на БФБ. Какви времена бяха. А сега след време ще разберем.
                      Да, много НЕподвеждаща индикация беше и вероятно още ще бъде.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Навремето имаше една зависимост, че като тръгнат компесаторките тръгваше подем и на БФБ. Какви времена бяха. А сега след време ще разберем.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                          А ти не можеш ли да видиш всички поръчки по емисията ( т.е. над тези 10 и от двете страни в дълбочина)?
                          Мобилната версия на платформата ме ми дава да видя от телефона.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Искаш ли утре да ти покажа моите 700(5320) бр а ти да покажеш твоите 60 000 (вероятно около 10000) бр Химчета.Ще ги сложим най-отдолу на 10 позиция продава да ги видят всички .Имаш ли дупе да го направиш или само плямпаш?

                            А ти не можеш ли да видиш всички поръчки по емисията ( т.е. над тези 10 и от двете страни в дълбочина)?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              ясно, останал си с твоите 700 бройки ..................... значи ще чакаме като купиш на 1,20 да се похвалиш

                              но мисля, че по-скоро на 3 лв ще купуваш ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, така както купуваше ЦКБ на 1,50
                              Искаш ли утре да ти покажа моите 700(5320) бр а ти да покажеш твоите 60 000 (вероятно около 10000) бр Химчета.Ще ги сложим най-отдолу на 10 позиция продава да ги видят всички .Имаш ли дупе да го направиш или само плямпаш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Няма за какво да се хваля.Пращах да ги види твоята подлога Софиксчо защото уж беше обещал че ще поства скрийншотове на всичките си сделки но така и не се случи това.А лично на теб ти пращах ама ти е къса паметта.Извинявай забравих за това.Между другото твоя Хим не ма кефи много и правилно направих че инвестирах повече другаде щото иначе щях да съм на твоето дередже сиреч със загуби .
                                ясно, останал си с твоите 700 бройки ..................... значи ще чакаме като купиш на 1,20 да се похвалиш

                                но мисля, че по-скоро на 3 лв ще купуваш ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, така както купуваше ЦКБ на 1,50

                                Коментар

                                Working...
                                X