IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли акции, които изостават от ръста на БФБ през 2014?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пиб, къде видя нихилизъм ? Недоволните искат национализация на ЕРП-та, по-високи майчински но се определят като "десни"!?!? Други пък си гасят фаса на земята, нищо че кофата е на два метра, а пъсле викат колко е мръсно !?!? Това не е нихилизъм, а чист идиотизъм.
    Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Пич, категорично не съм съгласен.
      Верно е че всеки народ си заслужава съдбата, но рибата винаги се вмирисва откъм главата.
      Нихилизма ти с нищо не помага.
      Пипчо, нещо ново abroad?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
        Ето това е истината. Всички искаме да сме млади меринджейчета и да изкарваме пари без да работим. Прибавям един цитат от колегата pipbel

        Пич, тук категорично не съм съгласен. Не политиците са виновни а народа ! За него трябват камъни. .
        Пич, категорично не съм съгласен.
        Верно е че всеки народ си заслужава съдбата, но рибата винаги се вмирисва откъм главата.
        Нихилизма ти с нищо не помага.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          а че трябва да се работи сериозно единици го разбират.
          Ето това е истината. Всички искаме да сме млади меринджейчета и да изкарваме пари без да работим. Прибавям един цитат от колегата pipbel
          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Първо си требе задължително един истински паве-майдан и тука, за цялата ни политическа ( и съдебна) каста.
          Пич, тук категорично не съм съгласен. Не политиците са виновни а народа ! За него трябват камъни. Като гледам, исканията им на протестиращите (и тези срещу ГЕРБ, и тези сега) са да имаме френска социална политика, немски заплати ама да работим по български. Е такова животно нема, както казва шопа ! Той цял живот е играл карти по кафета, работил е по бензиностанции и заведения и сега когато ножа е опрял до кокала (разбирай - мама и тате не пълнят вече хладилника и не плащат сметки) тръгнал да недоволства и да протестира. Ама що не е учил на времето, ама що не се квалифицира сега никой не знае. С това визирам изцяло моят живот, но претендирам да имам една гънка повече в мозъка си от всеки мрънкач в тази държава, просто защото съм осъзнал че не някой друг ми е виновен, а аз сам си виновен.
          В условията на капитализъм последното нещо на което трябва да разчиташ е държавата. Тя само взема, а ти си длъжен да даваш. Ако работиш повече, ако си по способен или находчив, ще съумееш хем да има за държавата, хем да има и за теб. Ако не, ти си аутсайдер, и никой не ти е виновен. Което означава, че или трябва да почнем да работим повече, да се квалифицираме и усъвършенстваме без да недоволстваме и протестираме, или да връщаме социалистическия строй. Кое от двете е правилно не се наемам да дам отговор.


          Иначе по темата. ИХЛБ е с приблизително с 60% ръст тази година, какво искате повече? Продължавам да твърдя, че в моите очи най-подценената акция е Еврохолд. Но само времето ще покаже, кой крив, кой прав.
          Поздрави и успех.
          Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

          Коментар


          • Абе кое и е нагизденото ? Това 600 откъдето и да го погледнеш ми се струва
            малко.Това не е ръст,а ръстче.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Колкото хора, толкова и акъл,но лично на мен нашта борса в момента ми
              изглежда като оная мома,дето я преластил момъкът и не я изклатил като
              хората,оставена на половината.Кой лъже,кой маже важното е купон да става
              а че трябва да се работи сериозно единици го разбират.
              Тя и момата кат държавата, дори по нагиздена кат за реалността.

              За работата си прав, но да работиш залудо също не чини.
              Първо си требе задължително един истински паве-майдан и тука, за цялата ни политическа ( и съдебна) каста.

              Коментар


              • Колкото хора, толкова и акъл,но лично на мен нашта борса в момента ми
                изглежда като оная мома,дето я преластил момъкът и не я изклатил като
                хората,оставена на половината.Кой лъже,кой маже важното е купон да става
                а че трябва да се работи сериозно единици го разбират.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                  I H L B L - Индустриален холдинг България
                  На тази акция и аз залагам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Добрютру - малко се оспах!
                    Какво е това INLBL?
                    I H L B L - Индустриален холдинг България

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tanko Разгледай мнение
                      Mdika, Vipom. Освен че са подценени те са и много заспали.
                      Имам и от двете скромни количества.
                      ама и много неликвидни

                      Коментар


                      • Mdika, Vipom. Освен че са подценени те са и много заспали.
                        Имам и от двете скромни количества.

                        Коментар


                        • Добрютру - малко се оспах!
                          Какво е това INLBL?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            INLBL DOVUHL EMKA SEVTO TOPL FPP SFI AA8 BRP PET,както всички тим акции
                            и енерго дружествата,Енемона,това всичкото вероятно ще поскъпне.
                            +1
                            съгласен съм с теб,но по интересния въпрос,който несъмнено вълнува по-голяматата част нас е-кога това ще се случи в действителност!?!
                            Last edited by orakula; 28.03.2014, 23:55.

                            Коментар


                            • INLBL DOVUHL EMKA SEVTO TOPL FPP SFI AA8 BRP PET,както всички тим акции
                              и енерго дружествата,Енемона,това всичкото вероятно ще поскъпне.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jacobs Разгледай мнение
                                Енемона
                                Заслужено!

                                Коментар

                                Working...
                                X