IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за ИП

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте, изтича ми КОБОС и моля за вашите мнения дали ви е удобен Елана бг трейдър.Мерси

    Коментар


    • Говорейки за ИП, да напомним отново и
      Това

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        той само кеш-а ли покрива?

        Е само кеша разбира се ! Те акциите са си на твое име, дори посредника да фалира с акциите няма проблем. Освен ако съвсем не са някои мошенници и не са ти разпродали портфейла уж от твое име и да приберат паричките ! Но то и затова се гледа и се мисли с какъв посредник работиш. Доверието е най важно !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
          Често ли държиш над 40 к кеш при ИП-то?
          той само кеш-а ли покрива?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            п.с. Замисляли ли сте се за диверсификация на ИП-то, все пак от фонда са гарантирали ср-ва до 40 000лв?
            А колко има във фонда?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              а аз имам проблем с Бенча, когато опитам да вляза през телефона си? Всичко забива и нищо не работи - има ли други с такива проблеми?
              Нямам никакви проблеми. Разбира се, кога нета на телефона ми е на максимална скорост.
              Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                а аз имам проблем с Бенча, когато опитам да вляза през телефона си? Всичко забива и нищо не работи - има ли други с такива проблеми?

                п.с. Замисляли ли сте се за диверсификация на ИП-то, все пак от фонда са гарантирали ср-ва до 40 000лв?
                Ти на Бенча Глобалтрейдъра ли ползваш, защото за БФБ май нямат приложение?

                Аз съм се диверсифицирал в Бенч и Елана. Но вярвам в състоятелността и на двете компании, така че не е заради защита на средствата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  ...п.с. Замисляли ли сте се за диверсификация на ИП-то, все пак от фонда са гарантирали ср-ва до 40 000лв?
                  Това по принцип е много добра идея. Друг е въпросът до колко този фонд наистина работи, но да се надяваме, че никога няма да се стигне до там, че да разбираме!

                  Коментар


                  • След един месец ходене по мъките, получих парите си от Статус Инвест АД. Не се наложи да уведомявам КФН.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      а аз имам проблем с Бенча, когато опитам да вляза през телефона си? Всичко забива и нищо не работи - има ли други с такива проблеми?

                      п.с. Замисляли ли сте се за диверсификация на ИП-то, все пак от фонда са гарантирали ср-ва до 40 000лв?
                      Често ли държиш над 40 к кеш при ИП-то?

                      Коментар


                      • а аз имам проблем с Бенча, когато опитам да вляза през телефона си? Всичко забива и нищо не работи - има ли други с такива проблеми?

                        п.с. Замисляли ли сте се за диверсификация на ИП-то, все пак от фонда са гарантирали ср-ва до 40 000лв?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ripwalk Разгледай мнение
                          В пороцес съм на избиране на ИП.
                          За момента Карол са ми фаворити. Като достъпност и платформа
                          Най-вече ме интересува апп-а за телефон. Нямат такси за съхранение и теглене.
                          А процента на сделка е 0.05 като това е може би си е високо съдейки по повечето ИПта , но се преглъща и балансира другите такси
                          Карол Мобайл работи чудесно, но има един голям недостатък - не виждаш пълната дълбочина на поръчките, а само най-горните 10 нива. Иначе нямам оплаквания от платформата.

                          Коментар


                          • В пороцес съм на избиране на ИП.
                            За момента Карол са ми фаворити. Като достъпност и платформа
                            Най-вече ме интересува апп-а за телефон. Нямат такси за съхранение и теглене.
                            А процента на сделка е 0.05 като това е може би си е високо съдейки по повечето ИПта , но се преглъща и балансира другите такси

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                              И какви са тия "Мнения за ИП" дето не споменаваш имена?
                              Статус Инвест АД
                              И някак не ми се вярва тук да има само "проблеми с достъпа".
                              Не казвам защото си чакам парите.

                              Коментар


                              • И какви са тия "Мнения за ИП" дето не споменаваш имена?
                                Статус Инвест АД
                                И някак не ми се вярва тук да има само "проблеми с достъпа".

                                Коментар

                                Working...
                                X