IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя е най-голямата сума пари която сте губили на борсата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Една хубава сграда на цариградско и малко свободни пари в началото на 2010г=(-4000),но като цяло за един любител инвеститор започнал точно с тази позиция, засега всичко е положително

    Коментар


    • 700 лева за ден.
      yolo

      Коментар


      • 70 лева zа COBOS

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Ма ще, със сигурност
          Любима фраза

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            По-депресираща тема от тази във форума не съм чел, тотално ме отказахте да трейдвам квото и да е.
            Говорете за печалби
            Хахов, то без корекции и загуби няма и печалби бе...няма друг начин, въпроса е да губиш колкото може по малко от спечеленото.

            Вчера почти 1 кило гущери съм назад, главно от бфб, ма и от нисето.
            Естествено виртуално, не съм продавал.
            Да видим кога ще ги възстановя. Ма ще, със сигурност

            ПС Спестих си поне малко загуби от шортене на среброто както се канех да влизам вчера на ZSL. ама след последните новини може и злото и среброто още малко вътък да им дойде преди да узреят за добро наритване на задниците.
            Сега ще вдигна малко летвата и ще си чакам 25-те $

            Коментар


            • По-депресираща тема от тази във форума не съм чел, тотално ме отказахте да трейдвам квото и да е.
              Говорете за печалби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                Научи ли нещо от урока?
                Надявам се
                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                  4300 лв. Днес.
                  Научи ли нещо от урока?
                  "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                  Коментар


                  • 4300 лв. Днес.
                    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                    не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Добре де,какво ти пречеше да дръпнеш шесте хиляди долара!!!
                      ако си будала,какъвто съм бил,няма как да ги дръпнеш,понеже не се усещаш

                      Коментар


                      • аз говоря за реално.другото си е чесане на езици

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Що, то си е въпрос на възприемане. Някой може да изпитва истинска мъка и от виртуални загуби.
                          хахаха, много вярно е това. Аз така играя чат-пат покер с реални пари и като загубя ме е 100 пъти по-малко яд, отколкото като ме бият на шах без пари
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                            Какво печелиш?
                            бях спечелил 25 и си викам аз съм цар разбирам ги тия работи.увеличих обема ( за повече печалба) и така.да стигна до 1000 унции злато, до 1млн с валути и така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gabarduk Разгледай мнение
                              тук аз печеля 60 бона , не че ме успокоява но познавам хора загубили 500 бона . кво да се прави. за някои е хазарт.
                              Какво печелиш?
                              "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                              Коментар


                              • тук аз печеля 60 бона , не че ме успокоява но познавам хора загубили 500 бона . кво да се прави. за някои е хазарт.

                                Коментар

                                Working...
                                X