IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тексим Банк АД (5CP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    Опса?
    Това е точно по план...Много шарани ще има по пътя надолу.

    Коментар


    • Истински аукцион или тест?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • май ще има сделка?!

        Коментар


        • Опса?
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Според мен фирми около Тимимпорт ще продадат на една ЖЗК, едно ПД-во и ДФ-тата на едно УД.Минимум.И понеже тия сателитни фирми не са купували акциите на цена по-голяма от номинала ще направят едни 20%.Така банката ще се контролира от Божидар Григоров и Павлина Найденова.
            не е препоръка за покупка или продажба на акции на тексимбанк или на каквото и да е било друго.
            За мен по-вероятно е останалите % в старите собственици да отидат във фондовете около финанс консулт

            Коментар


            • Според мен фирми около Тимимпорт ще продадат на една ЖЗК, едно ПД-во и ДФ-тата на едно УД.Минимум.И понеже тия сателитни фирми не са купували акциите на цена по-голяма от номинала ще направят едни 20%.Така банката ще се контролира от Божидар Григоров и Павлина Найденова.
              не е препоръка за покупка или продажба на акции на тексимбанк или на каквото и да е било друго.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Аз не знам кой очаквате да ви продава тук... повечето хора с акции /извън големите/ вероятно даже не са разбрали че са листнали банката на БФБ
                Ами след близо 16г. чакане.......,
                повечето може и да не са между живите

                Коментар


                • Аз не знам кой очаквате да ви продава тук... повечето хора с акции /извън големите/ вероятно даже не са разбрали че са листнали банката на БФБ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    ТИМ какви са миноритари ли

                    А сега де!

                    Коментар


                    • ТИМ какви са миноритари ли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        На Мажото му е през к..а
                        Кой мажо? Според г-н Председателя на НС на Банката- Ап.Ап., тук няма ясно изразен мажоритарен собственик.

                        http://www.infostock.bg/infostock/co.../details/41876

                        Коментар


                        • Да почваме да залагаме ще има ли сделка до края на деня?
                          Не е препоръка.
                          Ако залозите са над 7 лева, ще се създаде условие някой да закупи 1бр с порочни цели
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            На Мажото му е през к..а
                            Ако си прав , не е за уважение такова отношение

                            Коментар


                            • На Мажото му е през к..а

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                                Ми да затваряме, и да обявят нова дата. Като всеки си напише домашното, шото така госпожо не успях, мих чиниите, пък аз много кашлям не става. Все някой трябва да излезе на дъската
                                Мажоритаря е редно да излезе на дъската

                                Коментар

                                Working...
                                X