IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тексим Банк АД (5CP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
    Някой от Инвестор.БГ го направи!
    Добре си беше и старото

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Нека някой от Инвестор.БГ да оправи заглавието на темата!
      Някой от Инвестор.БГ го направи!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Търгуваха ли се тогава, че нямам спомен?
        Честно казано нямам спомен дали 90-те се търгуваха на "старите" борси.Аз имах предвид втория "романтичен период" 2001-2003
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Имам сантимент към тая банка още от "романтичните" времена на борсата
          Търгуваха ли се тогава, че нямам спомен?
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Нека някой от Инвестор.БГ да оправи заглавието на темата!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Т.... придобила голяма част от Слънчевата система.
              Минимум.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                кой е таксун, за по-младите тук???
                Таксун АД е една крайно (по-точно безкрайно) могъща компания, започнала с фабрикуването на най-прости джобни калкулаторченца, впоследствие при разрастването си, придобила голяма част от Слънчевата система.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                  Това си беше...просто лека манипулациййка...Банката си работи...между другото в Бургас има един клон ,съвсем близо до Кадастъра....всички плащания минават през нея...Не знам дали е случайно......иначе малко офисче ,с няколко служителя...ама има постоянно хора...Даже съм се дразнил,защо не направят по-голям,че да се работи нормално,и да не стават опашки...поне на 1км няма друга банка
                  Хаха знам го това клонче, прилича на пощенски клон дето се изплащат пенсии... има една касиерка и охраната, дето на челото му пише Бившо ченге с една линийка къса вносните бележки от кочан.........

                  Предполоожението на Монти не е лишено от основание, Мисля че преоценъчния резерв не влиза в Капиталовата адекватност, а само резерви формирани от обложена печалба на банката, както и неразпределени печалби... Ако се погледне баланса за 2012 по отношение на СК и Капиталовата адекватност, според прости сметки при падане на капитала под 10млн е задължително вдигане, е една от причините за увеличение на Капитала от 10 на 28.....

                  А сега може би увеличилия капитала иска да си върне част от Кеша, като продаде малко артии

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                    Ако искаш на левче може да ги изтъргуваме твойте още преди качването на БФБ?

                    Просто съм по-консервативен като става въпрос за ТИМ. Имам сантимент към тая банка още от "романтичните" времена на борсата и не ми стана хубаво, когато ТИМ я налази. Макар, че има и друга теория.
                    Но нека да видиме как ще тръгне.Мисля, че съвсем скоро БФБ трябва да регистрира емисията.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Успех в БТН и 100 за краен резултат , имам малко ...за мостра !
                      Не е препоръка!
                      Е да видиме печалбите на дъщерните първо
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • BLagodarq za инфорамацията Graham. Мисля да не участвам. Не е препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Лев +/- 15%.
                          И не е препоръка за покупко - продажба на ЦК.Имам акции.
                          Ако искаш на левче може да ги изтъргуваме твойте още преди качването на БФБ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Е, да де, ама трябва да могат да продават а като нямат опит, докато се научат клиентите им ще отидат в други банки.
                            Поща: "Няма я служителката, която разбира от фондовете, а и фондове се продават само до обяд." Разбиращата служителка: "И какви точно турски акции искате да закупите" (по повод на записване дялове във фонд с такова име.

                            Пръва:"Не можете да задържите брошурата, Тя е за клиенти.."

                            Мустакатата: Пререждат ме местни "корпоративни" калмуци/клиенти в провинциално градче. Охраната не знае къде да гледа и ме пита за 3-ти път закакво съм дошъл като медържи прав на вратата. Идва управителката: "Ако сте за обикновена вноска, елате при мен." Нее, аз съм за необикновена!

                            Пази боже да влезе човека и там някой да му продава тепърва, слава Богу, в БГ не става така в тези "институции".
                            ОФФ Топик, сори!
                            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Принципа ми е нищо общо с ТИМ.Положението с Тексим е заварено Насъбраха им се доста пари в ПФ-тата и сателитните им ДФ-та и ....
                              ПИБ ситуацията ми е странна и нямам кой знае колко логично обяснение.

                              Успех в БТН и 100 за краен резултат , имам малко ...за мостра !
                              Не е препоръка!

                              Коментар


                              • Лев +/- 15%.
                                И не е препоръка за покупко - продажба на ЦК.Имам акции.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X