IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свърши ли "Ралито на избушеняците"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Забравихме я тази тема !
    Евала на моста

    Коментар


    • Сега започва ралито...

      Първоначално изпратено от макарена Разгледай мнение
      Здравейте

      аз пак да питам
      свърши ли ралито на избушеняците?
      според мен това са дружества, които не дават дивидент, както и някои от тези които дават
      с две думи почти всички дружества за мен са избушеняци. Даже и в САЩ (там чакам едно хубаво суркане, да видим кога ще започне)

      Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.

      Поздрави
      Нарадната "любов" към кухоглавите мутраци + отдръпването на властта от тях ще им фалира кухите структури вплетени като свински черва банки, медии и кухи холдинги:

      http://offnews.bg/index.php/165004/b...av-varna-video

      Коментар


      • Здравейте

        аз пак да питам
        свърши ли ралито на избушеняците?
        според мен това са дружества, които не дават дивидент, както и някои от тези които дават
        с две думи почти всички дружества за мен са избушеняци. Даже и в САЩ (там чакам едно хубаво суркане, да видим кога ще започне)

        Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.

        Поздрави
        Last edited by макарена; 19.02.2013, 13:31.

        Коментар


        • Колегата Макарена къде се покри. Не пише нещо...
          The best things in life are free. The second best things are very expensive!
          не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от макарена Разгледай мнение
            Здравейте
            свърши ли "Ралито на избушеняците"?

            Уточнявам, че избушеняк за мен е дружество НЕ даващо дивиденти по обикновените си акции.

            Цитирам Вътрещаря оттук
            http://www.investor.bg/news/comments/145305/339.html




            LuckyYou оттук
            А сега ще обясня с много прости думи защо Химимпорт е МНОГО по-голяма компания от Адванс Терафонд например и колко е подценена акцията на Хим.а в действителност. Достатъчно е само да хвърлим един бегъл поглед на тази табличка там, да видим че Химимпорт притежава - Банка, 2 авиокомпании, застрахователно дружесто, фирма за нефт и газ, фирма за зърнени храни, АДСИЦ и няколко строителни фирми и ++++. Това са 10, а може би повече Адванс Терафонда!!!!
            Тази фирма е МАСТОДОНТ. И сега някой да ми обясни, как е възможно пазарната капитализация на тази фирма да е по-ниска от тази на Адванс Терафонд ?!?!??!?!?
            http://www.investor.bg/news/comments/145131/361.html



            ха ха
            егати авиокомпаниите, вижте Хемус Ер минус 56 млн. лв. собствен капитал, а дължи много на България Ер
            http://www.investor.bg/analizi/85/a/...r-flai,140554/

            фирмата за нефт и газ печели от други неща (финансови ....)
            зърнените храни отчете 90% спад на продажбите, банката е една от малките в България (не фалира ли една млекоцентрала със заеми към групата), а застрахователя не е толкова силен, че да даде облик при тези боклуци в портфейла (не е препърка, но за мен доста боклучлив портфейл има Химимпорт, само пенсионните фондове са дойната крава или златна кокошка в групата, както искате го наречете).

            Адванс Терафонд пък кове здрави печалби (ковеше по точно, защото ако цената на пшеницата падне, ще има ред сополи ред сълзи)

            Синергон

            Фирмата със схемите с парцелите в Младост и в Белчин бани, а не благодаря

            Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа! Не съм казал, че избушеняците не могат да поскъпват или да поевтиняват. Могат и трите (нагоре, надолу и без изменение).

            Въпросът е ще качват ли още?

            Да са ви живи и здрави избушеняците и много да ви радват

            А да, забравих да попитам, какъв дивидент са разпредели избушеняците или продължават да реинвестират, ха-ха.
            Какво става с избушеняците
            The best things in life are free. The second best things are very expensive!
            не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
              А кои са избушеняците?
              ХИМКО И КРЕМИКОВЦ|И...са най-добрите в таз класация
              http://selfielifes.com

              Коментар


              • итеруесна тема......, но гледайте сигурното...

                Коментар


                • Как са днес "избушеняците"? Ще ги бъде ли ?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
                    Авторът на темата го е определил съвсем ясно - нещото, което не дава дивидент, го обозначаваме (фиктивно и произволно) с термина "избушеняк".
                    Очакваме и твоите предложения,Шема
                    Той Схемата отдавна е определил кой е най-големия избушеняк- златото. Къв дивидент носи златото на Иван Чолаков, МайСТОра, грахчето и други знайни и незнайни герои освен да се дрязнят, че е балУУУУУУУУн?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                      А кои са избушеняците?
                      Авторът на темата го е определил съвсем ясно - нещото, което не дава дивидент, го обозначаваме (фиктивно и произволно) с термина "избушеняк".
                      Очакваме и твоите предложения,Шема
                      Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                      Коментар


                      • А кои са избушеняците?
                        Мнението ми не е препоръка!!!

                        Коментар


                        • да реновираме темата
                          Днес към момента Номер едно е Меком, Номер две е Оцк.
                          Отново избушеняците спасяват положението
                          Last edited by Vola.X; 04.02.2013, 13:12.
                          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                          Коментар


                          • далЕ пък не идва времето
                            на моста и на крем-а

                            Коментар


                            • Не знам дали е свършило, но видимо има публика която ще гледа както старта така и финала, а може и да се кефи на шоуто...

                              Коментар


                              • а бре интересни ора сте,
                                кво ви бърка джънк ли е
                                Еле не е...
                                на едни други места му
                                викат "пени-маркет"

                                Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Що, аз пък мисля...

                                Коментар

                                Working...
                                X