IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свърши ли "Ралито на избушеняците"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • bump засега дивидентните акции се крепат горе-долу, дали "избушеняците" ще повлечат и тях
    неизбежен ли беше спадът при недивидентните акции или е вследствие на последните събития
    ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
      Мдааа , май само в тая тема не си споделял още
      Има теми с убийствени заглавия .Ще почна да си ги записвам .

      Коментар


      • То има ли друго освен избушеняци на БФБ ?
        http://selfielifes.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Брех тая тема съм я пропуснал нещо
          Мдааа , май само в тая тема не си споделял още

          Коментар


          • Брех тая тема съм я пропуснал нещо

            Коментар


            • Можем ли да печелим пари от търговия с пени акции? - http://profit.bg/news/Mozhem-li-da-p...id-122282.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                Надали има мераклии да ти ги вземат,дори и безвъзмездно ...Особено ако си се нагрухал до припадък от 280 нагоре бленувайки за 2800

                Туй дето го пишеш,че си "навънка" дано да е CFD,че там марджин-кола през бъкет е по-безболезнен!
                А кой е рекъл че си ги давам ? При идещ 10% среден дивидент след 2 месеца, йок
                Пазарил съм от 280 до 400.

                И все пак ако спайчо се насочи към нивата си от началото на 2013 - ке помислим

                Коментар


                • Вече втора година - кучетата си лаят, кервана си върви!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    артиите ги остави на нас
                    Надали има мераклии да ти ги вземат,дори и безвъзмездно ...Особено ако си се нагрухал до припадък от 280 нагоре бленувайки за 2800

                    Туй дето го пишеш,че си "навънка" дано да е CFD,че там марджин-кола през бъкет е по-безболезнен!
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                      Мисля,че ралито на избушеняците свърши и отново сме по Главния тренд,който както знаем е за надолу!
                      Аааа, нема такова нещо, следва софка 1000
                      Аз поне никъде не бих скъсявал (колкото и да ме сърбят ръцете за някои балоняци ) преди флагмана да удари като абс. минимум числото пи - 3.14

                      Глей си злото, артиите ги остави на нас

                      Коментар


                      • Една година по-късно някой се изкряска: Свърши ралито. Само че за тази една година някои направихме между 50% и 150% доходност от въпросните избушеняци дето ги чакате да им свърши ралито.
                        И аз не мисля, че е свършило. Консолидация, преди поемането отново нагоре
                        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                        не е препоръка

                        Коментар


                        • Мисля,че ралито на избушеняците свърши и отново сме по Главния тренд,който както знаем е за надолу!
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                            Нарадната "любов" към кухоглавите мутраци + отдръпването на властта от тях ще им фалира кухите структури вплетени като свински черва банки, медии и кухи холдинги:

                            http://offnews.bg/index.php/165004/b...av-varna-video
                            … точно в центъра, повечето са готови сготвени от известно време и все по безуспешно се прикриват, с не обезпечени многомилионни кредити в матрицата на безконечни "предоговаряния", точно това и аз подсказвам, ама то не остана, скоро ще се случи очевадното, пък дано се прочистим … ясно е разбира се, че някой ще трябва да плати и сметката де …
                            Last edited by razbiratel; 04.10.2013, 11:35.

                            Коментар


                            • Ралито на избушеняците още е в ход, оцк е вече на 13 стинки - браво

                              Коментар


                              • Гръцките държавни облигации – скритото съкровище на Европа?
                                Една американска фирма може би е открила как да изкара пари от колебливото възстановяване на Стария континент


                                Точно по същия начин се изкарват добри пари от свръхподценяване на някой акции на БФБ. Масата ги смята за абсолютен джънк, но те са една-две идеи над това

                                Коментар

                                Working...
                                X