IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аз станах последовател на Батя

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След "Follow" фунцкията да очакваме ли и други взаимки от LinkedIn, като например "Skills & Expertise" и "Endorsements" или ще има иновации от типа на "Discredit"
    Last edited by Valuator; 24.11.2012, 13:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      ...и в един хубав ден разбираш ,че е е излезнал ами той е едва излезнал ами неговите последователи какво правят ...
      Какви думи чухме за Енерго Про е ЧЕЗ и Евроинс ...ама знаете в момента дари има там акции...
      Еми извън коментарите е мястото на твоята главица

      Следването е за улеснение, да не изпуснеш някой пост на даден човек. А иначе другия филтър е по тема, която те интересува.

      В инвестирането има едно правило. 1-во научи мнението на тълпата, тоест мнението което определя цената. 2-ро намери къде грешки тълпата и действай.

      Не казвам, че тълпата греши. Ако е бичи настроена, прецени дали още ще качва цените и я изпревари, като купиш под носа й в момент, когато не е готова да вдига цените (все още).

      Затова четенето на коментари помага да научиш какво мисли тълпата и на база дългогодишно четене и инвестиране да "помирисваш" промените във вятъра.

      Например когато никой нищо не пише по дадена тема, а дружеството поскъпва значи всички дебнат да купят Тия моменти на мълчание са много забавни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        размера има значение навсякъде по света, но само на Балканите не могат да разберат къде е иронията, къде е шегата, къде е бъзика и т.н.

        за балканеца всичко е мерене ................... голямо е меренето за малките размери
        Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
        Много яка опция.
        Много мислих преди да вляза и да си кажа нестандартното мнение или някой както пишат да разкатая темата....
        Насоката на тази опция е по скоро образователна и сантиментална /личното отношението към дадения ник/ отколкото полезна за инвеститора /спекуланта / за действително печелена на пари....
        Повтарям всичко това е за територията на БФБ...
        Не вярвам на Форекс и НУСЕ , ДАХ да се явят следовници...
        На БФБ отдавна се води борба между две големи групи ,спекуланти и инвеститори....
        Поради замръзналият харктер и малкото участници засега надмощие се наблюдва при спекуланти но с малки портфеили до 20 К ....или сделки за няколко К.
        Затова почна борба между спекулантите с по големи портфеили и по малки....
        До средата на 2008 г. бях представител на дългосрочните големи инвеститори като Полки ,Берта ,Корк и много от вас , купуваш дадена перспективна акция и чакаш период за развитие и качване и продаваш...Но маркета се промени и не ни прости на нас с по малките портфеили ,бездействието и гледането как пада акциите със 30,50 % затова преминах към спекулативни акции като Петрол и акции с дивидеденска насоченост и чакане на приватизация като тютюните...
        Станахме спекуланти 10 %.....в момента имам по 10 ,20 К сделки за 100 лева печалба и милиони обороти на година....
        Та към въпроса...
        Ако следвам Полки избирам си пет шест акции и ги чакам някога да се качат....какво ще правят неговите следовници...
        Ако изберат Батя ...голям спекулант , ако си следовник каква ще е целта...
        Ами Батя казвая къде ще влезе и той и неговите приятели я надуват акцията ...и в един хубав ден разбираш ,че е е излезнал ами той е едва излезнал ами неговите последователи какво правят ...
        Какви думи чухме за Енерго Про е ЧЕЗ и Евроинс ...ама знаете в момента дари има там акции...
        Ами аз в едно дружество като Индустр. капитал холдинг за 50 лева воювам с няколко идиота ,вече един месец ..
        Ами Голямата мечка супер анализатор , ама огчаян от БФБ и се чуди какво да правиши на кой маркет да избяга...
        Ами Никола още по добър анализатор и банков оценител , какво ще помогне на свойте следовници ами Куроператора ....Като банките падат като лавина ..
        Тук сме не да правим групировки и култови групи а да извлечем най малкото от колегите за да изкараме пет лева в тази трудна обстановка...
        На който не му харесва написаното да го прескочи и да не прави анализа....

        Коментар


        • Много яка опция.
          The weak are meat and the strong do eat.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от scandy Разгледай мнение
            Голямо мерене настана! Размерът има значение на Балканите
            размера има значение навсякъде по света, но само на Балканите не могат да разберат къде е иронията, къде е шегата, къде е бъзика и т.н.

            за балканеца всичко е мерене ................... голямо е меренето за малките размери

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              мерси много ................... аз го регнах вече в мисирката



              е то аз със моите 1001 ника нямам стигане
              Голямо мерене настана! Размерът има значение на Балканите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                Що за услуга е това?!?!? Създавате си идоли или... какво точно?!? Всеки си има мнение и си го казва или отстоява, какво значи точно да си нечий последовател? Много тъпичко, честно...
                А ... от Инвестора го съобщават все едно са направили нещо велико!!! Че щели и да го доусъвършенстват, ПАЗИ БОЖЕ!!!
                Last edited by el.t; 23.11.2012, 22:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                  P.S. Ако искаш да следваш някого, отиди в профила му и избери "Следвай".
                  мерси много ................... аз го регнах вече в мисирката

                  Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                  Това с игнор листа не е същото .... Тук "последователите" се броят и се изписват в публичния профил на човека. Т.е. очаквай скоро некои хора да почнат да си мерят последователите и да възникнат диалози от сорта: "..... Кво ми се дървиш бе, аз имам 253 последователи ..... Аз пък имам 561, на-а-а-а! А пък аз ще се обадя на тати да дойде да те набие! ....."

                  Ако сложим и "отбягващи", като броят им да се изписва до "последователите", купонът ще стане пълен. ще има гръцки драми, турски сапунки и пернишки трагедии ....
                  е то аз със моите 1001 ника нямам стигане

                  Коментар


                  • Батя е пич, ама що не стана последовател и на Миро, че той инвестиция има да избива в графа „последователи”

                    Майтапа настрана, добра идея, но ако направим аналогия със ЗИП има и предизвикателства.

                    Не че ЗИП беше лоша идея, но пропуски в сигурността и „демографски” проблеми при БГ инвеститорите я затриха, ама пък фейса се продаде, та не е било до това че идеята е лоша.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      нали го има вече това "отбягваш" ..................... вкарваш някой в игнор листата и по този начин го отбягваш

                      -------------------------------


                      аз пък искам да стана последовател на мисирката ....................... как става това???
                      Това с игнор листа не е същото .... Тук "последователите" се броят и се изписват в публичния профил на човека. Т.е. очаквай скоро некои хора да почнат да си мерят последователите и да възникнат диалози от сорта: "..... Кво ми се дървиш бе, аз имам 253 последователи ..... Аз пък имам 561, на-а-а-а! А пък аз ще се обадя на тати да дойде да те набие! ....."

                      Ако сложим и "отбягващи", като броят им да се изписва до "последователите", купонът ще стане пълен. ще има гръцки драми, турски сапунки и пернишки трагедии ....

                      P.S. Ако искаш да следваш някого, отиди в профила му и избери "Следвай".
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • бати темата!

                        Коментар


                        • Това "Аз станах последовател на Батя" ми звучи като анонимните алкохолици. Или приятели на църквата на светиите от последния ден
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                            Ще бъде яко освен "последователи" да има и "отбягващи"
                            Още по-яко ще бъде ако при следването или отбягването се попълва и един тест на К. Томас и Р. Килман за реагиране на индивида при конфликтни ситуации /защото конфликти ще възникнат/
                            Last edited by tnm; 23.11.2012, 19:22.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                              Ще бъде яко освен "последователи" да има и "отбягващи"
                              нали го има вече това "отбягваш" ..................... вкарваш някой в игнор листата и по този начин го отбягваш

                              -------------------------------


                              аз пък искам да стана последовател на мисирката ....................... как става това???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                                Ще бъде яко освен "последователи" да има и "отбягващи"
                                +1
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X