IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Извънредно важна новина за инвеститорите .... невероятна
    http://www.infostock.bg/infostock/co...o-savetva-chez

    Коментар




    • Компания:

      Категория: Финансови отчети Вътрешна информация Общи събрания Друга информация Период:От дата: До дата: Търси в новини

      ЧЕЗ Електро България АД-София

      Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета12:13

      Уважаеми дами и господа,

      На основание чл. 148б във връзка с чл. 100т от ЗППЦК, „ЧЕЗ Електро България” АД („Дружеството”) Ви уведомява, че на 07.08.2017 г. чрез и-мейл до неговия Директор „Връзки с инвеститорите” Дружеството беше уведомено от Договорен фонд „ЦКБ Лидер” и Договорен фонд „ЦКБ Актив”, управлявани от УД „ЦКБ Асетс Мениджмънт” ЕАД („Договорните Фондове”) за това, че Договорните Фондове са придобили пакет акции на Дружеството чрез серия от сделки, извършени на регулиран пазар.
      Този пакет акции не надвишава 5% от броя на гласовете в общото събрание на Дружеството. Възможно е, обаче, след придобиването му правото на глас на Договорните Фондове или на свързани с тях лица, пряко и/или по чл. 146 от ЗППЦК, да достигне или надхвърли 5% или число, кратно на 5%, от броя на гласовете в общото събрание на Дружеството.
      С уважение,
      Радослав Димитров, Директор „Връзки с инвеститорите”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Ми аз каквото съм казал, казал съм го Който както иска, така да го разбира, а на вас пожелавам успех и дано да върже
        Благодаря, ще върже.

        Коментар


        • Ми аз каквото съм казал, казал съм го Който както иска, така да го разбира, а на вас пожелавам успех и дано да върже
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Г-н Груев написал на г-н Чиче, че развръзката тук ще е чак ноември, г-н Чиче нищо не отговорил, ама г-н Даниел Бенеш, баш чешкото баро, взел, че веднага отговорил. Нема това, нема онова, развръзката до м. септември. Каква е, още не се знаело, ама като гледам в последно време какво става на БФБ и специално по тази позиция, мислим че вече се знае, ама ще чакаме официалното комюнике. Та довечера Хайникен, а префинените питиета на Аполонията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
              Баларев, ти ли тука днеска бе? Или 4и4и помагаше?
              Продадохте ли вече чесъна?
              Само половината....

              Коментар


              • Баларев, ти ли тука днеска бе? Или 4и4и помагаше?
                Продадохте ли вече чесъна?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                  Това чудо ако си дойде на нормалната цена/не пиша колко е според елементарните ми сметки за да не излезе, че спекулирам и т.н./ ще трябва и любовница да си взема.
                  Умножение по 3 поне си требе .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение

                    Да ама лекичко, с 20тина милки само.
                    Това чудо ако си дойде на нормалната цена/не пиша колко е според елементарните ми сметки за да не излезе, че спекулирам и т.н./ ще трябва и любовница да си взема.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                      Колко мило стана тук, пазарната капитализация надмина наличният кеш на дружеството.
                      Да ама лекичко, с 20тина милки само.

                      Коментар


                      • Колко мило стана тук, пазарната капитализация надмина наличният кеш на дружеството.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Кой продаде на 20800 преди дни ?

                          Благодаря !

                          Това си е иронията на живота , някои с по десетки хиляди играят , други и свирки ще правят за пица без бира !

                          Коментар


                          • Кой продаде на 20800 преди дни ?

                            Благодаря !

                            Коментар


                            • Някои хора злоупотребяват със здравето на колегите си !
                              Моля за съчуствие ! -все пак сме си колеги !

                              Коментар


                              • 7 К печалба на акция, а печалбата скача от 7 милиона на 35 милиона. Жега не жега, днес банкет ще има.

                                Коментар

                                Working...
                                X