IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    еЕЕЕЕх .........Монти....кат ти казах...,че си изтеглил Каръка от Баницата.........преди повече от месец беше......Аз седя .....и пия черно Джони,и гледам Канал 1...........

    Да ти пратя ли,кажи адрес
    Е тея ..с тока,да купувам ли.....
    Аре стига ,Ве
    Бобане,
    исках бас че ХИМ об. че няма да стане 2,5 през юни...за това ли ще пращаш бутилката ,вече си загубил....и си признаваш...
    Що бе последният път когато го каза Доверие скочи с 15 %...
    Иначе и аз си пия едно Търговищо винче Хан Крум.... червено .
    Наздраве! Пък утре ще го мислим....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      Дали на БФБ, освен приватизационен ще има и национализационен сегмент
      Ще е весело.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        [/U]

        Зависи ...
        Имам поръчки поне в 10 позиции ама след втората ракия почнах да мисля да ги махна ,за да видим треперещите ръчички колко са уплашени..
        Думата национализация е втората по страх след фалит....
        Дали на БФБ, освен приватизационен ще има и национализационен сегмент

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          [/U]

          Зависи ...
          Имам поръчки поне в 10 позиции ама след втората ракия почнах да мисля да ги махна ,за да видим треперещите ръчички колко са уплашени..
          Думата национализация е втората по страх след фалит....
          еЕЕЕЕх .........Монти....кат ти казах...,че си изтеглил Каръка от Баницата.........преди повече от месец беше......Аз седя .....и пия черно Джони,и гледам Канал 1...........

          Да ти пратя ли,кажи адрес


          Е тея ..с тока,да купувам ли.....
          Аре стига ,Ве

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            [/U]

            ,за да видим треперещите ръчички колко са уплашени..
            Думата национализация е втората по страх след фалит....
            Монтее, уплашените тръгнаха през 2007-2008 г. Моите няма да ти ги давам
            За Карол - не знам, но и те изглеждат професионалисти
            Ослушвай се за трибуките,
            и ми дай инфо, моля (така де, не бях ядосан на теб
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              [/U]

              Зависи ...
              Имам поръчки поне в 10 позиции ама след втората ракия почнах да мисля да ги махна ,за да видим треперещите ръчички колко са уплашени..
              Думата национализация е втората по страх след фалит....
              Аз не говоря за ЧЕЗ, а за акциите по принцип. Макар, че и с ЧЕЗ може да се направи много добра врътка. Ще видим. Търпение и смелост

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                Утре не е лош ден за покупки между другото...
                Да оставим ЧЕЗ на страна. Проблемът е системен. Рекет на бизнеса, това са управленските методи на това правителство.

                А бизнесът пълни хазната и създава работни места, а те само се чудят как да му стъпят на врата.
                Veni, Vidi, Vici

                Коментар


                • [/U]
                  Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Утре не е лош ден за покупки между другото...
                  Зависи ...
                  Имам поръчки поне в 10 позиции ама след втората ракия почнах да мисля да ги махна ,за да видим треперещите ръчички колко са уплашени..
                  Думата национализация е втората по страх след фалит....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                    Колкото по-бързо ги изринем тези, толкова по-добре - и за БФБ, и за ЦД и за децата ни!

                    Ако ги напъдим още утре, може да не се притесняваме за ЧЕЗ а и за другите акции
                    Утре не е лош ден за покупки между другото...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
                      Че не разбират управляващите, това е повече от ясно...... Колкото по бързо приватизират БФБ в пакет с ЦД толкова по добре.
                      Колкото по-бързо ги изринем тези, толкова по-добре - и за БФБ, и за ЦД и за децата ни!

                      Ако ги напъдим още утре, може да не се притесняваме за ЧЕЗ а и за другите акции
                      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                        Те ГЕРБ сравняваха борсата с борсата за череши ти за държавно управление говориш ...
                        Че не разбират управляващите, това е повече от ясно...... Колкото по бързо приватизират БФБ в пакет с ЦД толкова по добре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                          Е, бяха ли далеч от истината?
                          Истината е в това правителството да се ангажира сериозно с развитието на Българския капиталов пазар и да изгради силно доверие в инвестиционната общност, колкото и малка да е тя.
                          Veni, Vidi, Vici

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                            Те ГЕРБ сравняваха борсата с борсата за череши ...
                            Е, бяха ли далеч от истината?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
                              [OTE=Silver Fox;1059393590]Боко и герберите умориха и бизнеса и народа....така, че без значение развитието на този казус Управлението на Борисов е към своя край.

                              Толкова лобизъм и популизъм на едно място не съм виждал по времето на нито едно правителство:
                              Закона с дървесината
                              Забраната за производство на гилзи
                              Натискът върху г-н Донев и Софарма
                              Сега Ерп-тата.

                              А за борсата резултатите са ясни .... Възстановяването е на кота 0
                              Никой успешен бизнес не иска да привлича внимание върху себе си вече, за да не го порежат партийните членове ...[/

                              Ако е така наистина е жалко. Вместо да стимулират икономиката и бизнеса като цяло, да привличат чуждестранни инвестиции.......и т.н. Е, да регулират разбира се то това, ясно....... Явно, че нешата куцат откъм управление, а не от самите компании...
                              Те ГЕРБ сравняваха борсата с борсата за череши ти за държавно управление говориш ...
                              Veni, Vidi, Vici

                              Коментар


                              • [OTE=Silver Fox;1059393590]Боко и герберите умориха и бизнеса и народа....така, че без значение развитието на този казус Управлението на Борисов е към своя край.

                                Толкова лобизъм и популизъм на едно място не съм виждал по времето на нито едно правителство:
                                Закона с дървесината
                                Забраната за производство на гилзи
                                Натискът върху г-н Донев и Софарма
                                Сега Ерп-тата.

                                А за борсата резултатите са ясни .... Възстановяването е на кота 0
                                Никой успешен бизнес не иска да привлича внимание върху себе си вече, за да не го порежат партийните членове ...[/

                                Ако е така наистина е жалко. Вместо да стимулират икономиката и бизнеса като цяло, да привличат чуждестранни инвестиции.......и т.н. Е, да регулират разбира се то това, ясно....... Явно, че нешата куцат откъм управление, а не от самите компании...

                                Коментар

                                Working...
                                X