IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ааааххахаха и теменужка увехна!

    Еми моме, сигурно много питаш и се дърпаш срещу ....гинка.

    Коментар


    • ББР да опровергае заема към ВОДСТРОЙ ПЪРВО как кредетира дребния бизнес ,сигурно 62 милиона са дребна сума моля

      Коментар


      • ББР обяви, че не е гарант по сделката за бизнеса на ЧЕЗ


        http://www.mediapool.bg/bankata-za-r...ews275602.html

        Коментар


        • КОЙ депутат от Пазарджик принуди държавна банка ББР да гарантира сделката на губеща частна фирма сделката,Бойко защо не пита ДАНС или чака Президента да го изпревари.Много мощна офшорката от Дубй на тая ГИНКА. Дано АНКА да е обжалва да спаси полужението тука.
          Last edited by superexpert; 23.02.2018, 12:30.

          Коментар


          • Нинова: Не даваме държавата на Гинка от Пазарджик!



            Лееееелеее, тая ще ме спука от смях!

            Не знам за гинка, ама на нинка харизаха Техноимпекс, барабар с парите на каса.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

              Защо да има търгово? Ако до 14 дни след покупката препродадат част от акциите и паднат под определен дял, няма да има търгово. Не стига, че ще платят егати пачките на чехите, ти искаш и на теб!?!? А дано

              Аз ще се радвам братята спекуланти да захлебите. Стискам палци и на краката
              Какво означава да продадат част от акциите, от 67% да паднат до под 33%, така ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                В един момент ще има търгово предложение на по-висока цена от сегашната......кое му е лошото
                Защо да има търгово? Ако до 14 дни след покупката препродадат част от акциите и паднат под определен дял, няма да има търгово. Не стига, че ще платят егати пачките на чехите, ти искаш и на теб!?!? А дано

                Аз ще се радвам братята спекуланти да захлебите. Стискам палци и на краката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Вярно ли е ,че плащането ще стане чрез биткойни?
                  Стига да успеят да намерят ония компютри от митницата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    тези 2 фирми които ще кедитират лелката дали ще стане ясно от коя банка ще вземат финансирането.... на мен ми прилича на замитане на следите... само дето не го направиха през офшорки като булгартабак. сигурно за да не ревнат всички, но ако обществото приеме тази сделка значи сме мафиотска държава на 110%

                    пп нямам акции, но ползвам електрическа енергия..
                    Вярно ли е ,че плащането ще стане чрез биткойни?

                    Коментар


                    • тези 2 фирми които ще кедитират лелката дали ще стане ясно от коя банка ще вземат финансирането.... на мен ми прилича на замитане на следите... само дето не го направиха през офшорки като булгартабак. сигурно за да не ревнат всички, но ако обществото приеме тази сделка значи сме мафиотска държава на 110%

                      пп нямам акции, но ползвам електрическа енергия..
                      Last edited by bertram; 23.02.2018, 11:28.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар



                      • „Това, което е смущаващо е, че първоначално на мен това ми прозвуча като фалшива новина, защото не мога да си представя как една фирма от Пазарджик с 90 хиляди лева активи и 11 хиляди лева загуби, ще купи най-големия частен енергиен бизнес в България”, каза Добрев пред Нова телевизия. Според него не се вижда какъв опит имат новите купувачи на ЧЕЗ.

                        „Същественото е дали една такава фирма има капацитет да управлява дружество като ЧЕЗ. 1,8 млрд. е оборотът на ЧЕЗ за миналата година, това е 2% от БВП на България“, изтъкна Делян Добрев.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          въпрос за 320 милиона евро или там някъде?
                          Питай и кой ще финансира леля Гинка Върбинка
                          От наличната досега информация е известно, че повече от половината средства за цената, или около 180 млн. евро, ще се се набавят чрез кредит от други две компании, които обаче не са назовани и няма данни за наличните им активи. Гаранцията за участие в сделката беше от Уникредит Булбанк, затова очакванията са банката частично да финансира и покупката. Междувременно ще трябва да се подадат документи за одобрение на продажбата от страна на Комисията за защита на конкуренцията и евентуално от енергийния регулатор. Така край на сделката може да се очаква към средата на годината.

                          https://www.capital.bg/politika_i_ik..._si_biznes_na/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                            Последно Ковачки или КОЙ?
                            въпрос за 320 милиона евро или там някъде?
                            Питай и кой ще финансира леля Гинка Върбинка
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              хммм чуйте след 7мин, за какви словашки компании с бизнес в Чехия зад Инерком говори?!
                              https://www.bnt.bg/bg/a/dnevniya-red...-maya-manolova
                              Известно е, че компанията притежава три фотоволтаични парка - в Априлци, панагюрското село Елшица и "Хаджийски ливади" около Пазарджик. Според търговския регистър от 28 септември тази година "Инерком груп" се ръководи от Гинка Върбакова, като в съвета на директорите освен нея са още Малина Върбакова и Петрана Пайтакова. Преди това за кратко в ръководството на дружеството са били двама чешки граждани - Павлина Филипи и Магдалена Мрачкова. Те са били представители на партньора, придобил 50% дял в компанията през юни - фонд, контролиран от словашкия металургичен магнат Зденек Земек, чийто основен бизнес е в Чехия. Земек обаче бързо напуска партньорството.

                              https://www.capital.bg/politika_i_ik..._si_biznes_na/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Aз, аз, може ли аз
                                Инерком е от Пазарджик, а от район Пазарджик в последните 3 от 4 парламентарни избори (с изключение на последните, когато е избран от област Благоевград, странно свързан с един Табак) от листата на ДПС се избира #Кой? разбира се, това са волни интерпретации, които нямат нищо общо с действителността, просто случайно съвпадение...
                                Последно Ковачки или КОЙ?

                                Коментар

                                Working...
                                X