IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 5 стинки и от мен

    четвъртък, 28 декември 2017, 9:30 ч. Кой кой е в битката за печалбата от тока?

    Семейна фирма от Пазарджик, "близка" до Ковачки и Теменужка на ГЕРБ лапа ЧЕЗ за 300 милиона евро!

    ЧЕТИ ДАТАТА

    Коментар


    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
      „Това, което е смущаващо е, че първоначално на мен това ми прозвуча като фалшива новина, защото не мога да си представя как една фирма от Пазарджик с 90 хиляди лева активи и 11 хиляди лева загуби, ще купи най-големия частен енергиен бизнес в България”, каза Добрев пред Нова телевизия. Според него не се вижда какъв опит имат новите купувачи на ЧЕЗ.

      „Същественото е дали една такава фирма има капацитет да управлява дружество като ЧЕЗ. 1,8 млрд. е оборотът на ЧЕЗ за миналата година, това е 2% от БВП на България“, изтъкна Делян Добрев.
      хахаха, че единият ми апартамент е на такава цена в евро, ебаси държавата

      Коментар


      • Да очакваме ли сега отписване на ЧЕЗ от БФБ (от типа Биовет разбира се)?

        Коментар



        • Борисов одобри от Брюксел оставката на министър Петкова


          Коментар


          • Зад "Гинка от Пазарджик" наднича бизнеса на СИК

            https://bivol.bg/ginka-cez-1.html

            Коментар


            • И още нещо. Съсредоточили сме се на сделката и фамозната персона на купувача.
              Обаче, има и друг аспект.
              Представяте ли си това, което е намерено вътре във великия бизнес на ЧЕЗ, че да се стигне до открито обявяване на сделка с такъв купувач.
              На какво ти прилича това, редник!
              Сър, отчаяние, сър!
              Last edited by nachev; 23.02.2018, 13:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                За мен не мисля че е проблем, но за КЗК и регулаторите, май ще е. При положение, че одобрят сделката и съответно купувача, а след това той си разбие пакета, май няма да им хареса много!
                Хмм.....ако се окаже че КОЙ е купувача може и да си затворят очите,факт е че досега го правят.

                Коментар


                • След размисъл констатирах, че не чак толкова се вълнувам за становището на всички лица и органи, които имат правото и задължението да одобрят или отхвърлят сделката.
                  Чудя се, докъде може да стигне наглостта заради самото обстоятелство, че се обявява фактът за съществуването на такава сделка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

                    проблем ли е?
                    За мен не мисля че е проблем, но за КЗК и регулаторите, май ще е. При положение, че одобрят сделката и съответно купувача, а след това той си разбие пакета, май няма да им хареса много!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                      Какво означава да продадат част от акциите, от 67% да паднат до под 33%, така ли?
                      проблем ли е?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Теменужката увехна, сега да не увехне и тиквата..
                        Не бой се! В страната на кратуните, тиквата е цар!

                        Коментар


                        • Теменужката увехна, сега да не увехне и тиквата..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                            Енергийният министър Теменужна Петкова обяви, че подава оставка.

                            Причината - съмненията около сделката за продажбата на ЧЕЗ и желанието й да изчисти името си.

                            Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2018/02...m_campaign=RSS

                            Не че няма да избие парите от министершата заплата от дриго място....по роднински...

                            Коментар



                            • Министърът на енергетиката подава оставка заради сделката с ЧЕЗ

                              http://www.mediapool.bg/ministarat-n...ews275943.html

                              Коментар



                              • Енергийният министър Теменужна Петкова обяви, че подава оставка.

                                Причината - съмненията около сделката за продажбата на ЧЕЗ и желанието й да изчисти името си.

                                Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2018/02...m_campaign=RSS


                                Коментар

                                Working...
                                X