IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

    Аз Тото не играя...и не приказвам щото гледам в небето кво ми казват звездите....
    В случая гледаш тавана и от косвени факти правиш грешни заключения.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

      Не съм .
      Аз Тото не играя...и не приказвам щото гледам в небето кво ми казват звездите....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

        Шегаджия))
        Не съм .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

          Тцъ . Не позна .
          Шегаджия))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от щурец Разгледай мнение
            Глей, кви ги ръси от Лондон днес - ше тегли кредит да прави Белене. Нали беше гьол...?!

            Те така се затваря цикъла производство-продажба
            Трябва само да намери още една кака с основно образование
            Ако имах пари...и бяха ми разрешили и аз бих построил веднага Белене без да се замислям за секунда. Това е мега изгоден проект. Винаги съм се учудвал колко е елементарно да се манипулира общественото мнение.
            Но Белене е 90% политика и 10 % бизнес. И то Политка...в български, европейски и световен мащаб взети заедно. Затова никой не се хвърля да инвестира..... а не че не е изгоден.
            Но това би трябвало да го знае всяко дете...което може да смята и има капка обективно не телевизионно мислене.

            Бъдещето е в ТОКА а не в ПЕТРОЛА. Без значение какви са батериите. Ако си си надвил над масрафа кат Германия.....в другите области може и да скачаш на соларни и ветро паркове...ама ако не си Германия...атомната енергия е единствената алтернатива.

            Наистина не мога да си обясня как е възможно никой тук сякаш да осъзнава за кво става въпрос по принцип...телевизия ли много гледате...не мислите ли хич.....

            Сега може да има изключения в някой от вас не съм чел всичко...ама общата в посока която мислите - е че не мислите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

              Няма дума. Има факти. Пазарджик - соларни и ветро паркове. Така ли никой не знае кому са тея паркове? Въпросната жена движи нещата на Пеевски в тая посока. Следователно купувача е Пеевски. Никой в България няма повече пари, никой в България не може да контролира по добре отношенията на дружество като ЧЕЗ с държавата. И никой друг преди това в България не можеше да принуди ЧЕЗ да се откажат от бизнеса в България.
              А не мога да си обясня кво се кефите че сте открили че тая е поставено лице. Естественно че е поставено лице. Чез отдавна бяха изправени до стената с огромен натиск. Сделката е по разумност а не с оглед печалба от страна на ЧЕЗ.

              Та така....

              Дори и да не бяхте направили връзката с Пазарджик + соларните паркове....което е доказателство...пак не е трудно да се сетите.
              Тцъ . Не позна .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от щурец Разгледай мнение
                Глей, кви ги ръси от Лондон днес - ше тегли кредит да прави Белене. Нали беше гьол...?!

                Те така се затваря цикъла производство-продажба
                Трябва само да намери още една кака с основно образование
                И какво да ги прави тези реактори с цена над 1 милиярд?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  Ааааа и съдъ и съдът
                  Съда - 100 % няма нищо общо...той е изпълнител не казва кой ще кара влака. Бойко ме съмнява да има пръст в тази работа лично въпреки че е възможно...не съм 100 % сигурен.....щото отчасти и той е изпълнител. Сега върпоса който е най интересния....и който наистина няма да коментирам....кой кара влака на Пеевски))) и не е оня в сараите отдавна...уверявам ви .

                  Колко е елементарна българската действителност. Чак се измуявам в простотата на схемите гледайки ги отдалеч. И се изумявам от "вълненията" на народа също.....по други причини.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                    Няма дума. Има факти. Пазарджик - соларни и ветро паркове. Така ли никой не знае кому са тея паркове? Въпросната жена движи нещата на Пеевски в тая посока. Следователно купувача е Пеевски. Никой в България няма повече пари, никой в България не може да контролира по добре отношенията на дружество като ЧЕЗ с държавата. И никой друг преди това в България не можеше да принуди ЧЕЗ да се откажат от бизнеса в България.
                    А не мога да си обясня кво се кефите че сте открили че тая е поставено лице. Естественно че е поставено лице. Чез отдавна бяха изправени до стената с огромен натиск. Сделката е по разумност а не с оглед печалба от страна на ЧЕЗ.

                    Та така....

                    Дори и да не бяхте направили връзката с Пазарджик + соларните паркове....което е доказателство...пак не е трудно да се сетите.

                    Ааааа и съдъ и съдът

                    Коментар


                    • Глей, кви ги ръси от Лондон днес - ше тегли кредит да прави Белене. Нали беше гьол...?!

                      Те така се затваря цикъла производство-продажба
                      Трябва само да намери още една кака с основно образование
                      Last edited by щурец; 26.02.2018, 17:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                        Kире, спокойно само! Следващите избори пак те ще ги спечелят. НародЪ си ги харесва и ще си плаща сметката/сметките (подразбирай Инерком).
                        Защо приемаш, че народЪ си ги "избира", като е ясно и на децата от детската градина, че изборите у нас се манипулират по всички възможни начини?
                        Last edited by KoMetov; 26.02.2018, 20:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Ооо Ив, дай да чуем тежката ти дума...
                          Няма дума. Има факти. Пазарджик - соларни и ветро паркове. Така ли никой не знае кому са тея паркове? Въпросната жена движи нещата на Пеевски в тая посока. Следователно купувача е Пеевски. Никой в България няма повече пари, никой в България не може да контролира по добре отношенията на дружество като ЧЕЗ с държавата. И никой друг преди това в България не можеше да принуди ЧЕЗ да се откажат от бизнеса в България.
                          А не мога да си обясня кво се кефите че сте открили че тая е поставено лице. Естественно че е поставено лице. Чез отдавна бяха изправени до стената с огромен натиск. Сделката е по разумност а не с оглед печалба от страна на ЧЕЗ.

                          Та така....

                          Дори и да не бяхте направили връзката с Пазарджик + соларните паркове....което е доказателство...пак не е трудно да се сетите.

                          Коментар


                          • ЧЕЗ защити избора си на купувач

                            Кака Гинка и кака Алис не се прочели раздела в договора за приложимото право и си противоречат, май.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                              Ищец по делото е собственика на Чез България .
                              Констатирам, че може да съм бил юридически некоректен. Ясно е, че ищец е чешкия ЧЕЗ, но в хипотеза на спечалване на делото и плащане, къде ще идат парите?
                              Моля това да уточниш, въпреки че изглежда очевидно, но по правни въпроси от опит знам, че мога напълно да ти се доверявам.

                              Коментар


                              • Формалнологически и за да сме коректни би следвало да се подчертае, че при смяна на мястото за наблюдение, има и обратна логика.

                                Ищец по това дело е ЧЕЗ и като такъв е евентуален приобретател на присъдени неустойки и др.
                                Обаче в хипотезата на смяна на собствеността, новият собственик чий интерес ще гледа на първо място? Своят, естествено! Последното включва и битка с всички средства да си вземат своето.
                                Да не забравяме, че делото беше заведено, когато уж щяха да бъдат гонени от БГ.

                                На теория Има ли хипотеза за отказ от претенции и прекратяване на делото? Има, разбира се, но поради каква ли причина би се случила тя?!
                                Едно такова развитие ще направи картината още по-неясна.

                                Не можем да знаем за съдържанието на разговорите на Борисов с Бабиш.
                                Много работи въобще не знаем, дори не си задаваме въпроси. Примерно посещението на Орбан имаше всички белези, че се случва в условия на извънредност и непланираност. Веднага след това Курц изненедващо се разболя.
                                Ми нормално, разболяват се хората.

                                Коментар

                                Working...
                                X