IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "В предварителния дневен ред е решение да бъде назначен регистриран одитор, който да одитира годишния финансов отчет за 2018 година. Включена е и точка "Разни".

    В точка "Разни" не можеш да избереш нов член на надзора, ако не са представени 100% от капитала на дружеството (всички акционери) на събранието да го решат.

    Трябва да гласуват отделна нова точка в дневния ред. Няма да е в Разни.

    1 акционер с 1 акция да няма на събранието, и решението пада в съда. Даже още в АВп няма да го впишат, т.е. до съд няма да се стигне.
    Last edited by Kildirim_Bei; 06.11.2018, 08:37.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
      Ако Гинка Върбакова не плати на ЧЕЗ, губи €5 милиона
      Чешката компания се кани да допусне "Инерком" в надзора на ЧЕЗ-България

      https://clubz.bg/75429-ako_ginka_vyr...priYGPHr3pOUvU
      Излиза, че ще се уреди с Убава работа., срещу 10 млн. лева
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

        Не. Имам си пари за уиски. Освен ако не ми го пратиш със Спийди, if you know what I mean.
        Спиди-то не го следя и идея си нямам какво точно става там - ако се решиш на бас, на линия съм
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Басче искаш ли? Че до 01.09.2019 тук ще имам повече печалба при сегашните цени, отколкото ти при коравото лачено земетръсно нещо си При цена 220 тук и 7,30 там - на по хубаво уиски?
          Не. Имам си пари за уиски. Освен ако не ми го пратиш със Спийди, if you know what I mean.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

            В Коравото Тръст ми.
            Басче искаш ли? Че до 01.09.2019 тук ще имам повече печалба при сегашните цени, отколкото ти при коравото лачено земетръсно нещо си При цена 220 тук и 7,30 там - на по хубаво уиски?
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Братчед, хората с пари си купуват дайсейкай, радиаторчетата са за бедняци, а и сите харчат ток, а той е с най-ниската цена у сичкото ЕС - ти ми кажи къде е по-яката перЕспектива
              В Коравото Тръст ми.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                Вие докато чакате тук, хората пазруват радиатори за зимата. Скъп ток -> енергоспестяващи радиатори...
                Братчед, хората с пари си купуват дайсейкай, радиаторчетата са за бедняци, а и сите харчат ток, а той е с най-ниската цена у сичкото ЕС - ти ми кажи къде е по-яката перЕспектива
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Ами какво да ти кажа.....има предварителен договор, има капаро,има срокове,има и други кандидати на опашката.Делото може да продължи години,как според теб трябва да постъпи ЧЕЗ след изтичане на сроковете ако няма плащане.Ако в договора има форсмажорни обстоятелства от типа "КЗК забранява" мисля трябваше договора вече да е анулиран
                  Ние нямаме идея какво пише в договора, поне аз нямам, затова си правим само спекулации и толкова. Моето мнение е такова - аз по-ранна сделка от пролетта не очаквам, обаче в родната действиетелност всичко е възможно
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    да се самоцитирам - цялата игра е за задатъка от 5 милиона, следката ще е пролетта догодина. Лично мнение, не е препоръкЪ

                    Ами какво да ти кажа.....има предварителен договор, има капаро,има срокове,има и други кандидати на опашката.Делото може да продължи години,как според теб трябва да постъпи ЧЕЗ след изтичане на сроковете ако няма плащане.Ако в договора има форсмажорни обстоятелства от типа "КЗК забранява" мисля трябваше договора вече да е анулиран

                    Коментар


                    • Вие докато чакате тук, хората пазруват радиатори за зимата. Скъп ток -> енергоспестяващи радиатори...

                      Коментар


                      • да се самоцитирам - цялата игра е за задатъка от 5 милиона, следката ще е пролетта догодина. Лично мнение, не е препоръкЪ
                        Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        не ѝ знам екипа, познавам някои от екипа на настоящото чез - ми не са звезди, прав си, повечето са дребни връзкарчета Обаче, това наистина са елементарни процедурни хватки и според мен играта е за пред чешкото чез - вижте колко много неща правим, за да се случи сделката, моля, дайте ни още време и не си вземайте 5-те милки, които сме сложили при вас като гарант по сделката. за която все още нямаме осигурено финансиране и не можем да подсигурим. Та според мен, и това си е мое мнение, гледайки позицията, БХ е абсолютно наясно, че към онзи момент (лятото на тази година) Гинка не е имала читава банка зад гърба си (пробваха се с нашите измислени банчици зимъска, ама като се разсмърдя и не стана, та започнаха да търсят чужденци), но понеже чужденци не се намират толкова лесно, БХ спря сделката чрез подопечното му КЗК. Гинка обжалва по реда си и т.н., като по това време пак не е имала гаранции от чужди банки за финансиране и БХ, чрез другите му подопечни от съдебната система, ѝ даде още въдух, като отложи делото за май догодина (достатъчно дълъг срок,з а да намери чуждестранни банки, които да я финансират, щото сделката си е супер, както и да я погледнем) - много ясно, че зимата няма как да стане сделката - такава държава сме просто. Сега може и да има вече банкови гаранции, идея си нямам, но КЗК вече няма как да си прескочи правната уредба и да погази основни принципи на правото, обаче пък сделката е (вероятно) със срок и чехите могат да си вземат капарото и да се обърнат към втория в конкурса, та затова е и театрото - пускаме уж молба, с ясното съзнание, че тя е тотално нонсенс, обаче поне симулираме дейност

                        Лични размисли и страсти са това, в България всичко е възможно - във всеки един смисъл на думата - ние сме истинска държава на неограничените възможности!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Ако Гинка Върбакова не плати на ЧЕЗ, губи €5 милиона
                          Чешката компания се кани да допусне "Инерком" в надзора на ЧЕЗ-България

                          https://clubz.bg/75429-ako_ginka_vyr...priYGPHr3pOUvU

                          Коментар


                          • http://www.banker.bg/upravlenie-i-bi...-suvet-na-chez
                            Дали няма да има изненада скоро,все пак деветте месеца срок изтичат в края на този месец
                            Last edited by спекуланта; 05.11.2018, 17:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Какво са провизирали, че им е изяло печалбата за ку-то?
                              провизии 9 754
                              и тук ли печалба за акционерите няма?
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Какво са провизирали, че им е изяло печалбата за ку-то?
                                провизии 9 754
                                Нямам идея, но пореден слаб отчет - вярно, че лятото не беше особено топло (аз лично съм пускал климатиците само 2-3 пъти). Нека видим какво ще има да става на извънредното ОС в точка "Разни" Може от там да изскочи зайче или пък не. Така или иначе съм се настроил за екшън след зимата, дотогава летаргия и може да допълня още, ако реши да слиза надолу, което също няма да е особено изненада с оглед на резултатите и моткането на сделката.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X