IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това дело не ни касае като акционери, а само като данъкоплатци.

    Коментар


    • и са?????
      Подписана от членките на ЕС декларация принуждава всички държавни компании в пределите на блока да прекратят своите международни арбитражни дела
      Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        той беше така уверен и на 2,50 като купуваше ХИМ (тогава взех решение да продавам) .......... после на 2,20 мислеше да продава, но след това като се качи на 2,40 обяви покупки .......... тогава пак фондовете на децата му отнесоха спарчето ===>>> били много дългосрочни...
        Мда, Свръхувереност - това е голям бич за всеки инвеститор. Опитвам се да я боря и у мен.. не казвам че аз съм перфектния!
        Но понеже имам акции тук и даже продължавам да купувам, долните изказвания на Грую доста ме разтревожиха.. Но пък има и друг прочит.. тази му увереност вече толкова време го наказва, че може би идва момента да го компенсира с едно възнаграждение

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Хм, това вече ме притесни и мен като акционер тук...
          Прекалената самоувереност никога не е била нещо добро.. точно така стават най-болезнените занулявания.
          той беше така уверен и на 2,50 като купуваше ХИМ (тогава взех решение да продавам) .......... после на 2,20 мислеше да продава, но след това като се качи на 2,40 обяви покупки .......... тогава пак фондовете на децата му отнесоха спарчето ===>>> били много дългосрочни...
          Last edited by polki; 07.01.2019, 03:46.
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            Нещо за банките на БФБ усещам тук?!
            То па едни банки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Хм, това вече ме притесни и мен като акционер тук...
              Прекалената самоувереност никога не е била нещо добро.. точно така стават най-болезнените занулявания.
              Батя - и тук ли продаде

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Зануляване???? Батя, винаги съм мислел, че поне от цифри разбираш...
                Аз ще си купувам тук,като единствените ми акции на БФБ са тези и един друг пакет на ХИМ (вторият пакет там е продаден, на загуба от 7%). И за двете мога да издържа 20 години, като на Хим не купувам повече, просто ще го продам на заветната "тройка с гарнитура", както съм го написал в темата там, а тук ще продължа да купувам, колкото и да падне, ако ще и двуцифрени стойности да стигне акцията. И стоя и с парите си, и с баса - никога не се крия и не венцеславя акция, докато я продавам, и обратното - не я оплювам, докато купувам - ти си знаеш зашо го пиша
                Нещо за банките на БФБ усещам тук?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Хм, това вече ме притесни и мен като акционер тук...
                  Прекалената самоувереност никога не е била нещо добро.. точно така стават най-болезнените занулявания.
                  Зануляване???? Батя, винаги съм мислел, че поне от цифри разбираш...
                  Аз ще си купувам тук,като единствените ми акции на БФБ са тези и един друг пакет на ХИМ (вторият пакет там е продаден, на загуба от 7%). И за двете мога да издържа 20 години, като на Хим не купувам повече, просто ще го продам на заветната "тройка с гарнитура", както съм го написал в темата там, а тук ще продължа да купувам, колкото и да падне, ако ще и двуцифрени стойности да стигне акцията. И стоя и с парите си, и с баса - никога не се крия и не венцеславя акция, докато я продавам, и обратното - не я оплювам, докато купувам - ти си знаеш зашо го пиша
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    ...Мисля, че съм казвал и преди - толкова съм сигурен тук, че съм вкарал част от парите на децата в тази акция, пък ти сам си направи изводите колко голяма е убедеността ми
                    Хм, това вече ме притесни и мен като акционер тук...
                    Прекалената самоувереност никога не е била нещо добро.. точно така стават най-болезнените занулявания.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Помня една компания Енрон.....а ти?
                      Интересно какви спомени имаш само. Това енергийна компания естествен монополист ли е била ... която притежава цялата енергийна мрежа в 1/3 от държавата ... захранването в столицата, което е меко казано от стратегическо значение за държавата? Питам само

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Това няма как да отпадне като възможност, защото чеците ще си ходят, това поне е сигурно. Помня цената от 100+ лева, помня и как почти утрои за нула време и тук, и в Електрото (там продадох рано). Мисля, че съм казвал и преди - толкова съм сигурен тук, че съм вкарал част от парите на децата в тази акция, пък ти сам си направи изводите колко голяма е убедеността ми
                        Помня една компания Енрон.....а ти?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Тук цената се качваше само заради бъдещата продажба,в момента щом това отпаднЕ , като възможност, ще падна стремглаво....
                          Само за протокола ,в нормално състояние през 2016 г. акцията е струвала около 100-110 лв....и продажбата трябваше завърши максимум до края на 2017 г....
                          Това са мойте виждания....
                          Всички останали движения са как да вземем едни пари или да не ги вземем.....чужди.
                          Това няма как да отпадне като възможност, защото чеците ще си ходят, това поне е сигурно. Помня цената от 100+ лева, помня и как почти утрои за нула време и тук, и в Електрото (там продадох рано). Мисля, че съм казвал и преди - толкова съм сигурен тук, че съм вкарал част от парите на децата в тази акция, пък ти сам си направи изводите колко голяма е убедеността ми
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Грую, нема да падне под 155 лв - аз ще подложа на 160, 159...155.
                            Ако трябва ще продам бройките от ЕЛЕКТРО и ще ги менкам за Разпределение...
                            Така че, половината бутилка е моя, да знаиш....
                            Разбрано, Чиче, бутилката от Монти (ако стане) си е за мен, но на теб ще ти пратя друга
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Чиче,
                              Ако целта е половин бутилка ,що не вземеш да сложиш подкрепа под 130 и продажба на 160 , /до там съм сигурен / и цялата бутилка е твоя...


                              Това също е вариант...Ще помисля и чакам предложението от Грую....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Грую, нема да падне под 155 лв - аз ще подложа на 160, 159...155.
                                Ако трябва ще продам бройките от ЕЛЕКТРО и ще ги менкам за Разпределение...
                                Така че, половината бутилка е моя, да знаиш....
                                Чиче,
                                Ако целта е половин бутилка ,що не вземеш да сложиш подкрепа под 130 и продажба на 160 , /до там съм сигурен / и цялата бутилка е твоя...

                                Коментар

                                Working...
                                X