IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    има към 200 бройки около 200 лв така че не е зле за позицията а това се вижда на повърхността ако някой тръгне да продава може да видим евентуално колко голям е интересът

    Не е препоръка!
    Тези 200 бройки са от днес, вчера имае 4-5 пъти по-малко, а миналата седмица нямаше никакви
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Чак пък силна подкрепа от 30-40 акции на 200 кинта А може и да е врътка на Каролеца или бенча, за да събере достатъчно баламурници, на които пак да сипне? Кой знае - засега не търгувам и нямам идея кой купува или продава. Не е препоръкЪ
      има към 200 бройки около 200 лв така че не е зле за позицията а това се вижда на повърхността ако някой тръгне да продава може да видим евентуално колко голям е интересът

      Не е препоръка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        мина голям пакет на 197 лв след това сложиха силна подкрепа на около 200 лв и никой не продава, а сега се купува от аска на голям спред. Може големите да са решили че е време за подкрепа на позицията.

        Не е препоръка за търговия с акции!
        Чак пък силна подкрепа от 30-40 акции на 200 кинта А може и да е врътка на Каролеца или бенча, за да събере достатъчно баламурници, на които пак да сипне? Кой знае - засега не търгувам и нямам идея кой купува или продава. Не е препоръкЪ
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Странен ръст докъм 220 кинта в последните дни с дребни суми, а и ги няма каролеца и бенча с големите самосвали вдясно - дали има нещо, или е само буря в чаша вода? А може онези 1914 акции на 197 лева да имат все пак някакво значение? Не е препоръкЪ
          мина голям пакет на 197 лв след това сложиха силна подкрепа на около 200 лв и никой не продава, а сега се купува от аска на голям спред. Може големите да са решили че е време за подкрепа на позицията.

          Не е препоръка за търговия с акции!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            A аз си чакам на 165, 160, 155, 150 лв....
            И аз ще си чакам уискито, евентуално, или пък ще пращам такова
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • A аз си чакам на 165, 160, 155, 150 лв....

              Коментар


              • Странен ръст докъм 220 кинта в последните дни с дребни суми, а и ги няма каролеца и бенча с големите самосвали вдясно - дали има нещо, или е само буря в чаша вода? А може онези 1914 акции на 197 лева да имат все пак някакво значение? Не е препоръкЪ
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  клевета ........ дебелянова е най-честния кандидат за покупка на ЧЕЗ

                  ако перефразирам Чудомировото "Как'Сийке , аз ни съм ут тях" то в случая би звучало така: "Как'Гинка не е кут тях"
                  Folki -запомнили колко процента е дивидента в Испания ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                    Една година по-късно: [URL="https://bivol.bg/ginka-dkevr-prokuratura-200-miliona.html"]https://bivol.bg/ginka-dkevr-prokura...0-miliona.html

                    Така за пореден път приоритет на прокуратурата се оказва не изясняването на всички факти и обстоятелства около едно мошеничество на едро пред държавна институция, макар и с изтекла давност, а замазването на афера с лице, приближено на властта. Най-малкото, при установяването на факти за безспорна документна измама в миналото, при това от такъв мащаб – 200 милиона евро – прокуратурата би трябвало да провери подробно всички документи и банкови гаранции на “Инерком” по сделката за ЧЕЗ.

                    Но там, както е казал поетът, разровиш ли го, ще мирише.
                    клевета ........ дебелянова е най-честния кандидат за покупка на ЧЕЗ

                    ако перефразирам Чудомировото "Как'Сийке , аз ни съм ут тях" то в случая би звучало така: "Как'Гинка не е кут тях"
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Гинка Върбакова от Пазарджик, чрез фирмата си "Инерком", се опита да купи бизнеса на ЧЕЗ в България, от който зависи електроснабдяването на над 2 млн. След избухването на скандала през февруари правителството се омота и накрая успя да спре сделката чрез решение на КЗК. Гинка го обжалва в съда и той се произнесе в нейна полза. Последно второ решение на КЗК за спиране, като регулаторът прехвърли топката в полето на съда. В същото време чехите започнаха да преговарят и с втория кандидат-купувач -"Индия пауър", защото до крайния срок, 30 ноември, Върбакова не плати за продажбата.

                      Една година по-късно: https://bivol.bg/ginka-dkevr-prokura...0-miliona.html

                      vs


                      B Cъpбия щe изниĸнe нaй-гoлямaтa вятъpнa фepмa нa cyшaтa в Eвpoпa https://money.bg/investments/v-sarbi...-v-evropa.html
                      Last edited by Innocent; 05.02.2019, 15:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        4,6 милиона печалба за дружество с 900 милиона активи как ти звучи - оптимистично или песимистично? Иначе има 20 милиона ръст на нетните парични потоци де. Ама то тук цената се движи, поне за мен, само и единствено от очакваната продажба - дивидентът така или иначе е химера тази година...
                        +1. То затова и почти няма сделки днес
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                          Добре или зле, че няма да имам време да гледам днес?
                          4,6 милиона печалба за дружество с 900 милиона активи как ти звучи - оптимистично или песимистично? Иначе има 20 милиона ръст на нетните парични потоци де. Ама то тук цената се движи, поне за мен, само и единствено от очакваната продажба - дивидентът така или иначе е химера тази година...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Добре или зле, че няма да имам време да гледам днес?

                            Коментар


                            • Отчетът е без думи...
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Най- вероятно и таз година сделка няма да има.
                                Така ти го говорят звездите или - просветление някакво свише Моето мнение е, че засега тупаме топката и чакаме май месец, а след това могат да се вадят съответните изводи
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X