IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

    Хаха, верно ли някой те е заплашил с КФН?
    мда ......... даже му казах на писарушкото като му е готова жалбата до КФН да ми я даде и аз да се подпиша под нея...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

      Не, не, хаха! За предстоящите ОСА на двете дружества! И двете предлагат да остане неразпределена!
      Така е. Все още не са вписани в Търговския, затова не се виждат. Освен това ЧЕЗ Разпределение иска одобрение на сделки с ЧЕЗ България за до 85 млн.лв. Тоест някои ще продължават да вземат, а за миноротарите остават само надеждите за евентуална сделка за мажоритарния пакет

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
        Гледал си покана за миналата година,за тази сигурно ще я публикуват другата седмица
        Не, не, хаха! За предстоящите ОСА на двете дружества! И двете предлагат да остане неразпределена!

        Коментар


        • Гледал си покана за миналата година,за тази сигурно ще я публикуват другата седмица

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            аз го казах това подчертаното, а някой от тази тема ме заплаши, че ще сезира КФН ........ пак казвам, че от чез са заявили, че следващите 3 години не планират да раздават дивидент заради инвестициите...
            Хаха, верно ли някой те е заплашил с КФН?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Знаеш, че могат да дадат много повече. Въпросът е, че някой коментираше как на ОСА-то /на което не съм ходил/ е било казано, че ще правят инвестиции и свободен кеш не се очаквало. Така че не разчитам на дивидент, без значение дали ще има сделка скоро или не.
              аз го казах това подчертаното, а някой от тази тема ме заплаши, че ще сезира КФН ........ пак казвам, че от чез са заявили, че следващите 3 години не планират да раздават дивидент заради инвестициите...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Знаеш, че могат да дадат много повече. Въпросът е, че някой коментираше как на ОСА-то /на което не съм ходил/ е било казано, че ще правят инвестиции и свободен кеш не се очаквало. Така че не разчитам на дивидент, без значение дали ще има сделка скоро или не.
                Чез Електро, които имат над 126 млн. кеш, няма да гласуват дивидент, какво остава за Разпределение!
                Да, точно погледнах поканата за ОСА на Разпределение- предлага се да бъде задържана!
                Last edited by 4f4; 14.05.2019, 16:06.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  ако не ме лъже паметта за миналата година печалбата на чез-разпределение е 0,19 лв. на акция ......... колко мислиш, че ще раздадат от тези 19 стинки
                  Знаеш, че могат да дадат много повече. Въпросът е, че някой коментираше как на ОСА-то /на което не съм ходил/ е било казано, че ще правят инвестиции и свободен кеш не се очаквало. Така че не разчитам на дивидент, без значение дали ще има сделка скоро или не.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
                    CEZ will distribute 99 percent of profit in dividends

                    И от тук може да дръпне нещо.
                    ако не ме лъже паметта за миналата година печалбата на чез-разпределение е 0,19 лв. на акция ......... колко мислиш, че ще раздадат от тези 19 стинки
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • CEZ will distribute 99 percent of profit in dividends

                      И от тук може да дръпне нещо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                        - цената ще клони към дзеро,
                        дано не ни го обяснят!
                        Трудно се учудвам вече от нашето бфб.


                        Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Тайната ни води и ние нея продаваме!
                        Кога продаваме, кога купваме и после гледаме с широко отворени очи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          Не разбрах защо мислиш, че някой "принуждава" всички да участват за активите на ЧЕЗ Бг?

                          Простичко е, а и имаш опит;- дор де ти и ази разберем...- цената ще клони към дзеро,
                          дано не ни го обяснят!
                          Тайната ни води и ние нея продаваме!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            За парада на Св. Георги нема да го пуснат- щот не си е платил "вигнетката"!
                            Ама от после празници бол; - летен Иван, Св. Димитрий ...- дорде кандисат...
                            Не разбрах защо мислиш, че някой "принуждава" всички да участват за активите на ЧЕЗ Бг?
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              Как така "да го принудят" ?

                              За парада на Св. Георги нема да го пуснат- щот не си е платил "вигнетката"!
                              Ама от после празници бол; - летен Иван, Св. Димитрий ...- дорде кандисат...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                                ПОВЕЧЕ от днес , ама ако някой го принудят да даде!!!
                                Как така "да го принудят" ?
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X